Nakon muzike, zabrana i za alkohol!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.259
Nakon muzike, zabrana i za alkohol
24. decembar 2010. | 19:11 | Izvor: Novosti
Beograd -- Ukoliko gradska skupština Beograda usvoji odluku, Beograđani ubuduće neće moći da pazare alkoholna pića uvek kad to požele. Prodaja zabranjena od 22.00 do 6.00.


U rukama gradskih odbornika je odluka da li će kupci ubuduće moći da i tokom noći pazare alkoholna pića u prodavnicama

Odluka o radnom vremenu ugostiteljskih, zanatskih i trgovinskih radnji na području Beograda, kojom je posebno definisano da ovi objekti ne mogu prodavati alkoholna pića od 22.00 do 6.00, naći će se na dnevnom redu sednice 29. decembra.

Odlukom su obuhvaćeni prodavnice, samousluge, diskonti, robne kuće, specijalizovane prodavnice za prodaju novina i duvana, kiosci, trgovinski centri i benzinske stanice. U svim ovim objektima na vidnom mestu moraće da bude postavljeno upozorenje o zabrani prodaje alkoholnih pića u navedenom periodu.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=12&dd=24&nav_id=481523

DZAMAHIRIJA :mrgreen:

Posle zabrane seljacima da prave i prodaju rakiju i kolju svinje uskoro, Tadic zabranjuje i muziku i alkohol posle 22 sata .

Tadic izgleda resio da uvede SERIJAT na mala vrata u Srbiji :deda:

Ne znam sta je ovom zutom rezimu - sve neke zabrane!!!! Tadic Srbiju polako pretvara u zatvor, jos fali policijski cas! :zima2: :zima2: :zima2:
 
Nakon muzike, zabrana i za alkohol
24. decembar 2010. | 19:11 | Izvor: Novosti
Beograd -- Ukoliko gradska skupština Beograda usvoji odluku, Beograđani ubuduće neće moći da pazare alkoholna pića uvek kad to požele. Prodaja zabranjena od 22.00 do 6.00.


U rukama gradskih odbornika je odluka da li će kupci ubuduće moći da i tokom noći pazare alkoholna pića u prodavnicama

Odluka o radnom vremenu ugostiteljskih, zanatskih i trgovinskih radnji na području Beograda, kojom je posebno definisano da ovi objekti ne mogu prodavati alkoholna pića od 22.00 do 6.00, naći će se na dnevnom redu sednice 29. decembra.

Odlukom su obuhvaćeni prodavnice, samousluge, diskonti, robne kuće, specijalizovane prodavnice za prodaju novina i duvana, kiosci, trgovinski centri i benzinske stanice. U svim ovim objektima na vidnom mestu moraće da bude postavljeno upozorenje o zabrani prodaje alkoholnih pića u navedenom periodu.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=12&dd=24&nav_id=481523

DZAMAHIRIJA :mrgreen:

Posle zabrane seljacima da prave i prodaju rakiju i kolju svinje uskoro, Tadic zabranjuje i muziku i alkohol posle 22 sata .

Tadic izgleda resio da uvede SERIJAT na mala vrata u Srbiji :deda:

Ne znam sta je ovom zutom rezimu - sve neke zabrane!!!! Tadic Srbiju polako pretvara u zatvor, jos fali policijski cas! :zima2: :zima2: :zima2:


I treba uvesti red što se toga tiče, a ne da pijane budaletine krstare kolima po celu
noć. Svaki drugi vozač je mrtav pijan između 22:00 i 06:00.
 
Tadic ukinuo vojsku pa sad od Beograda pravi kasarnu z:D

Povecerje u 22:00 :rtfm:

Nema muzike u kaficima, nema piva... jos malo pa ce Tadic narodu i seks posle 10 uvece da zabrani :hahaha:

Не брини начиче се рупа у закону.Код нас на пример кафиче су пререгитриране у ночне клубове.А клинци алкохол набављују прије 7.
 
Не брини начиче се рупа у закону.Код нас на пример кафиче су пререгитриране у ночне клубове.А клинци алкохол набављују прије 7.

ma brate nigde prohibicija i zabrana tocenja alkohola nije urodila plodom pa nece ni u Srbiji

nego je smesno kako se ovaj rezim Borisa Tadica bavi glupostima i nebitnim stvarima

mesto da razmisljaju kako da otvore nova radna mesta nove fabrike i podignu standard narodu oni gledaju samo kako da mu otezaju zivot sto vise mogu
 
a sto ti ne pusis cigare samo kod kuce nego trujes narod po lokalima i mestima na kojima boravis ?

ja ako pijem od toga niko u mojem okruzenju nema stetu

a ti ako pusis svi mi koji se nalazimo u blizini se trujemo od tvog dima
vise ne pusim tamo gde ne moze. prema tome ni ti ne mozes da se uroljas pa da se sednes u kola tako lako, moras da imas stek u gepeku :mrgreen:
 
Tadic ukinuo vojsku pa sad od Beograda pravi kasarnu z:D

Povecerje u 22:00 :rtfm:

Nema muzike u kaficima, nema piva... jos malo pa ce Tadic narodu i seks posle 10 uvece da zabrani :hahaha:


Jos samo da udari ekstra porez na rakiju i cigare, pa napokon da se nesto dobro desi u Srbiji. Svaka cast, jos kad bi mi imali nekog Tadica
 
ma brate nigde prohibicija i zabrana tocenja alkohola nije urodila plodom pa nece ni u Srbiji

nego je smesno kako se ovaj rezim Borisa Tadica bavi glupostima i nebitnim stvarima

mesto da razmisljaju kako da otvore nova radna mesta nove fabrike i podignu standard narodu oni gledaju samo kako da mu otezaju zivot sto vise mogu

Знам све је циркуз.Овде су донели закон о забрани пушења.Или локали да одреде места и масе за пушаче и непушаче.И на једну масу су пушили а на сусједну је било забрањено.Е да циркузијада буде веча касније су забранили целосно.Неко је предложио опет да локали који су вечи од 100 квадрата одреде посебан простор за пушење.А ови из владе су им одговорили да је то исто као у једном базену пола дозвољено мокрење а од пола забрањено.Свашта бре видиш да нисте једини?Ха ха ха....
 
vise ne pusim tamo gde ne moze. prema tome ni ti ne mozes da se uroljas pa da se sednes u kola tako lako, moras da imas stek u gepeku :mrgreen:

a sto mislis da ne mozes sad ?

pa dovoljno je da kupis 3 flase rakije u 21:55 i da se uroljas ko letva do 4 ujutro i sednes pijan mortus za volan :mrgreen:

ovaj zakon je glup do bola i ne menja u sustini nista

samo ogranicava ljudske i gradjanske slobode
 
svaka cast, alkoholisite se kuci a ne da sednete onda u kola i ubijete nekog .

Ovakav argument su koristili i protiv gej parade: radite kući šta hoćete.

U zemlji i gradu u kojem živim, ja želim da radim šta hoću i kad god to hoću, a ukoliko to ide protiv bilo kakvih zakona ili slobode nekog drugog, ona ću za to sam i da snosim posledice. Ne treba mi Skupština Grada da mi određuje kad ja mogu da pijem. Alkohol nije pušenje i ne šteti direktno ljudima oko mene.

Ovo je retrogardan zakon.
 
Ovakav argument su koristili i protiv gej parade: radite kući šta hoćete.

U zemlji i gradu u kojem živim, ja želim da radim šta hoću i kad god to hoću, a ukoliko to ide protiv bilo kakvih zakona ili slobode nekog drugog, ona ću za to sam i da snosim posledice. Ne treba mi Skupština Grada da mi određuje kad ja mogu da pijem. Alkohol nije pušenje i ne šteti direktno ljudima oko mene.

Ovo je retrogardan zakon.

Да али малолетници не верујем да тако размишљају.Тебе можда могу да казне али ко че да заустави пијаног тинејџера на свом кавасакију или у свом БМВу када потегне мало ватрене воде?
 
ma brate nigde prohibicija i zabrana tocenja alkohola nije urodila plodom pa nece ni u Srbiji

nego je smesno kako se ovaj rezim Borisa Tadica bavi glupostima i nebitnim stvarima

mesto da razmisljaju kako da otvore nova radna mesta nove fabrike i podignu standard narodu oni gledaju samo kako da mu otezaju zivot sto vise mogu



A šta te sprečava da kupiš karton pića u 21:55?z:D
 
Да али малолетници не верујем да тако размишљају.Тебе можда могу да казне али ко че да заустави пијаног тинејџера на свом кавасакију или у свом БМВу када потегне мало ватрене воде?

Pa čekaj malo, da bi maloljetnik to uradio treba već da prekrši nekoliko zakona: prvo, prodaja alkohola maoletnicima je zabranjena, drugo, mislim (ispravi me ako grešim) maloletnik ne može upravljati mašinom te snage bez vozačke dozvole, i treće vožnja u alkoholisanom stanju je sama po sebi zabranjena.

Dakle, on već krši 3 zakona i sada treba da uvedemo i četvrti da bi smo se pobrinuli da se ova prva tri ne krše. Ja kažem ne, neka policija implementira postojeće zakone i neka ostavi ostatak građana i prodavače na miru, jer oni ne mogu raditi njihov posao.
 
Doslo zadnje vreme..sledece je harach zita i stoke

Bas to! Ovo je toliko glupa odluka da nemam reci. kao poenta je da ljudi ne piju u sitne sate zbog reda i saobracaja .Pa svako ko ima u planu neku zurku ili da se narolja kupice u pola 10 najkasnije i stvar resena ..Gluposti sa ciljem da komunalna policija dere male trgovine sto su prodale dva piva posle 22h. Gluposti!
 
Nakon muzike, zabrana i za alkohol!
Nakon muzike, zabrana i za alkohol
24. decembar 2010. | 19:11 | Izvor: Novosti
Beograd -- Ukoliko gradska skupština Beograda usvoji odluku, Beograđani ubuduće neće moći da pazare alkoholna pića uvek kad to požele. Prodaja zabranjena od 22.00 do 6.00.

U rukama gradskih odbornika je odluka da li će kupci ubuduće moći da i tokom noći pazare alkoholna pića u prodavnicama

Odluka o radnom vremenu ugostiteljskih, zanatskih i trgovinskih radnji na području Beograda, kojom je posebno definisano da ovi objekti ne mogu prodavati alkoholna pića od 22.00 do 6.00, naći će se na dnevnom redu sednice 29. decembra.

Odlukom su obuhvaćeni prodavnice, samousluge, diskonti, robne kuće, specijalizovane prodavnice za prodaju novina i duvana, kiosci, trgovinski centri i benzinske stanice. U svim ovim objektima na vidnom mestu moraće da bude postavljeno upozorenje o zabrani prodaje alkoholnih pića u navedenom periodu.

Kakav je ovo dzihad protiv zlog alkohola? :lol: Tekbir, braco Srbi!

Ne daj Boze da nesto ovako izglasaju npr. u Sarajevu, popljuvali biste ih da se ne operu nikad vise, a vidi vas. :lol: Priceless.
 
Kod nas to uveli dusmani jos prosle Nove Godine , od 23h zabranjeno prodavnicama u gradskoj zoni da prodaju alkohol , al sva srca pa svaka treca ili cetvrta to ne postuje . :super:

Kod nas su čini mi se zabranili da se pije na ulici pre nekoliko meseci. Znam koliko me je začudio apsolutni nedostatak protesta ljudi sa kojima sam o tome pričao.

Ja godinama nisam cugao na ulici, klupi, parku, ali znam koliko sam to radio dok sam bio mlađi i koliko to današnja mladež čini. Samo izgovor da mlate klince.
 
A sto tebi to smeta kad ti ionako potezes brlju pre nego sto se i umijes.

Cenim da ti dan ide ovako: Otvaras oci, brlja, ustajes, brlja, odes do wc, brlja, ne umijes se, brlja, sednes u gacama za komp, brlja, smisljas temu, brlja. Kad pocnes da pises temu, vec si mortus.

I sad ti kao smeta sto nema alkohola posle 22. Pa nema da ne postanes gremlin.
 
Na ovom forumu dominiraju nacionalisti. Kod mene to naravno nikako nije upotrebljeno u pozitivnom kontekstu niti može biti, ali da bismo se bolje razumeli, vrvi o od rasista, kleronacionalista, klerofašista ... Oni se svi predstavljaju kao vrhunski srpski patriote, a ja onda imam jedno pitanje.

Ako ste patriote i nacionalisti kako vam nije neprijatno da ovde dolaze stranci koji u svojim zemljama mogu mirno da legnu na počinak u 22.00 kako bi sutradam otišli da zarade crkavicu od prosečnih 25.000 eura nacionalnog dohotka po glavi, a onda dodju u Srbiju i kažu kako se ovde mnofgo dobro z.a.j.e.b.a.v..a.j.u jer je noćni život za desetku.

S druge strane i to malo gradjana Srbije koji rade na posao odlaze Bunovni jer su se npr. Slovenci ovde silno dobro z.a.j.e.b.a.v.a.l.i. do 5 ujutru u "Silikonskoj dolini" dog tamošnji gradjani već 20 godina ne mogu noću ni da trenu.

Djilas svaka čast. I da se uguši muzika posle 22.00 i da se zabrani piće posle 22.00, a Srbi da počnu nešto da rade. Pa kad počnu onda će sami da traže da se utiša muzika kako bi mogli da se odmore za nove radne pobede.
 

Back
Top