Nakit za muškarce

Miller

Legenda
Poruka
55.770
Narukvice
Zlatne, srebrne, bakarne, kožne, sa upredenim nitima vune ili pamuka, sa na koncu nanizanim ukrasnim dodacima..,
ima ih raznih. Nisu baš praktične, ali ako nekome nešto znače, u bilo kom smislu, onda je sve u redu.
U narukvice svakako ne ubrajamo brojanice sa 33 kuglice. Ili su crne, ili su crvene, i mogu se vidjeti na mnogim muškim rukama.
Svrha im je da se ponekad skinu i da se uz prebiranje kuglica izgovara „Isusova molitva“.
Ovaj čin je duboko religiozan i duboko intiman, pa je za preporuku da se brojanice ne nose eksponirano, na rukama, već duboko u džepu pantalona.
Pogledajte prilog 1149114
Ručni sat je ipak nezamjenjiv.
Morate ih imati više, jer bez obzira što to nije, ipak se mora smatrati elementom odijevanja
Dakle, prvo se prikladno obucite, a onda izvucite fioku sa satovima i jedan
pažljivo uskladite sa onim što vidite u svom velikom ogledalu.

Pogledajte prilog 1149115
Pogledajte prilog 1149116
samo seljaci-šabani nose zlatan lanac,da li je širok 5 milimetra ili centimetar fuj

Miller

Legenda
Poruka
55.770
Ja želim zlatan lanac
Meni je to super
Narukvicu imam
Doduše nije zlatna ali lepa je
nemoj

bolje kupi Lava LOVE beads

Ja želim zlatan lanac
Meni je to super
Narukvicu imam
Doduše nije zlatna ali lepa je
il_794xN.3451178790_kovo.jpg
il_794xN.3153211207_dzz6.jpg

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
16.210
zlato nose šabani.zlatan naki je bio popularan u svetu osamdesetih.

jel si gledao seriju poroci Majamija sa Don Dzonsonom?
to je bilo to vreme i sve je bilo kao treba, belo odelo ili crno,fin lancic.ovako ako nosis sa bermudama ajooooooj
nemoj
Ponosim se svojim šabanstvom
Nikad nisam bio moderan
Kad god nisam bio svoj, ponizio sam sebe
Jednom se živi!
U velikom stilu!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.