Nakazno lice EUropske Srbije...

Ayeye_Brazdorf

Domaćin
Poruka
4.290
Nikada nismo kao narod bili u dubljem moralnom i duhovnom ponoru.

Danas se kao prave vrednosti propagiraju Karleusa, ******, farma i grand produkcija.
Deca se uce da budu *****, sponzoruse i narko dileri. Obrazovanje i posten rad niko ne ceni.

Cak i devedesetih je bilo bolje i turbo-folk nije bio toliko popularan i masovan kao sada. Devedesetih su se pojavila i etablirala mnoga vazna imena u nasoj rok muzici, Blok Aut, Bjesovi, Darkwood Dub, Ortodox Celts, KKN, Eyesburn, Blaza i kjunovi, 357, Goblini, Logopedi i mnogo mnogo njih.

U zadnjih 10 godina nije se pojavio NIJEDAN bend koji se etablirao i zauzeo vazno mesto u Srpskom rok panteonu...

To je zato sto vlastodrscima ne odgovara muzika koja podstice na razmisljanje, na pobunu i borbu, vec muzika koja pravi maloumnike koji ne razmisljaju svojoj glavom, koji su materijalisti i koji traze samo zadovoljavanje zivotnjskih potreba.

Devedesetih su bile brojne rok emisije, garaza i ostale, a danas nemamo nijednu.


Gledam na OBN-u ponekad rat bendova, i prosto zavidim Bosancima sto kod njih postoji nesto tako i sto su hiljadama godina ispred nas. Kod njih se nastoje propagirati prave vrednosti i stvarati urbana omladina, dok u Srbiji caruje sabanizam i plitkoumnost.

Jer samo takav saban ispranog mozga moze verovati u evrounijatstvo i u sadasnju vlast. Samo mamlaz koji nikad nije bio u Evropi i ne zna kako svet funkcionise, nema osnovno obrazovanje i zivotne vrednosti, samo takav covek moze poverovati u Dinkiceve price o besplatnih 1000 evra i o obecanom raju zvanom EU.
Samo ljudi koji misle samo na svoje dupe i nemaju nikakvu drustvenu svest mogu se zalagati za otkidanje dela zemlje, samo da bi njima bilo bolje i da bi videli neku sitnu korist.

Tuzna je danasnja Srbija. Tuzna i jadna....
 
Stvarno je dno...B92 promoviše tu tehno,rep ex-yu levičarsku kulturu...Al dobro.Ko traži može i da se snađe...Ne treba očajavati to tvorci medijske stvarnosti i žele.Očajni ljudi su lak njihov plen.Naravno tu su opet i narodnjaci kod kojih,pored dobre narodne muzike,što se mora priznati,ima opet i odurnog turbo-folkastog pinkiranja.O samom pinku ne treba trošiti reči...
 
Otprilike tako minos.Kao i 90.-tih kultura je prva prsla,jer se ''nema para''...Mada što kaže brazdorf,90.-tih je postojao taj neki duh otpora više manej vezan za opozciju koja je stalno koristila razne rok muzičare kao zvučno oružje protiv režima da bi ih posle 5.-og oktobra za koji su takođe snimili jednu lepu rok himnu ''Tvoja zemlja te zove'' od istih dobili šut u **** a na njihovo mesto su dovedeni neki pe**** bendići kojih za vreme demonstracija niđe nije bilo...
 
Otprilike tako minos.Kao i 90.-tih kultura je prva prsla,jer se ''nema para''...Mada što kaže brazdorf,90.-tih je postojao taj neki duh otpora više manej vezan za opozciju koja je stalno koristila razne rok muzičare kao zvučno oružje protiv režima da bi ih posle 5.-og oktobra za koji su takođe snimili jednu lepu rok himnu ''Tvoja zemlja te zove'' od istih dobili šut u **** a na njihovo mesto su dovedeni neki pe**** bendići kojih za vreme demonstracija niđe nije bilo...

Stani,jesi li ti za slobodno prikazivanje svih na TV-u pa sta narod izabere ili si vise za neke administrativne zabrane kojima bi se "usmeravao" ukus naroda?Vidis,ja mislim da je narod vec sabanizovan izvorno i zato bira da gleda Ekrema kako "seksualno uznemirava" estradnu "umetnicu" Vendi...ne verujem da bi pustanje neke druge vrste muzike ili emisija u udarnom terminu nesto promenilo,ljudi bi prebacivali na druge kanale...
 
hahahahaa:mrgreen:
You must be kidding...Pa kako puče tako krvavo...:lol:
Ko lubenica sa 8.-og sprata...Auuu.Šta se ovde piše:eek:

Kako god da je pukla znam samo da ce ti 9 od 10 Srba odgovoriti da su tada najbolje ziveli...ne poricem da je i tadasnja vlast bila obicna poltronska bagra,ali moras da razumes sta za mlade ljude znaci kada odmah po zavrsetku skolovanja imaju obezbedjeno radno mesto...to stvarno uliva mnogo optimisticniji pogled na svet...gledam svoje drustvo iz srednje,imamo sada po 27 godina i od nas 20 i nesto samo se dvoje njih bar toliko snaslo da moze da zasnuje porodicu...buducnost je tako neizvesna i sve je nekako drugacije...
 
Pazi ipak mislim da se smišljeno PRETERUJE u šundu i nemoralu...Kao i kada je to prvi put upotrebljeno kao oružje za kontrolu mase.

Takve stvari uvek kontrolise drzava i drzava bira kakvu ce kulturnu politiku voditi, sta ce narod gledati i usmerava ljude ka tome.

Njima ocigledno odgovara glup i zatucan narod, kako bi i dalje radili na unistavanju ove zemlje a da im se niko ne buni.
Sa budalama i nepismenima mozes kako hoces, dok sa obrazovanim i samosvensnim narodom ipak ne mozes.

U Francuskoj produze radni vek do 62 godine, a odmah milione ljudi izadje na ulice.

A kod nas sve rasprodase, pokradose, izgubise teritorije, ponizavaju nas na sve strane, i niko nista.

U ratu protivnicka strane uvek gleda da prvo unisti intelektualce i kulturnu elitu sa suprotne strane, jer sa ostatkom naroda moze lako da se izbori.

Tako i sadasnja antisrpska vlast zeli da pretvori narod sto glupljim i nepismenijim, kako bi mogli da rade sta im se prohte...
 

Te emisije se prikazuju i u drugim zemljama, dobar deo njih se radi pod direktnom licencom. Ima emisija "American Idol," i to je u stvari Zvezde Granda.

Zatim pre 10 godina u Zapadnoj Evropi je emitovan "Big Brother," i to je Kuća Velikog Brata.

Niko ne kaže da su Nemci posrnuli i porobljeni zbog te TV serije, ali zato ti izmišljaš takve zaključke u našem slučaju.
 
Stani,jesi li ti za slobodno prikazivanje svih na TV-u pa sta narod izabere ili si vise za neke administrativne zabrane kojima bi se "usmeravao" ukus naroda?Vidis,ja mislim da je narod vec sabanizovan izvorno i zato bira da gleda Ekrema kako "seksualno uznemirava" estradnu "umetnicu" Vendi...ne verujem da bi pustanje neke druge vrste muzike ili emisija u udarnom terminu nesto promenilo,ljudi bi prebacivali na druge kanale...

Ја сам за ПОРНО КАНАЛ.... ;) ;) ;)
 
Nije to samo to nego rekonstrukcija i restauracija kulturnog modela 90.-tih + neka '''liberalna'' rok scena koju promoviše 92,a sve više i RTS,nešto poput onog sirupa ko se seća,ono ružičasto što moraš brzo da progutaš i odma pošiješ vodu da se ne bi onesvestio:mrgreen:...
 

Te emisije se prikazuju i u drugim zemljama, dobar deo njih se radi pod direktnom licencom. Ima emisija "American Idol," i to je u stvari Zvezde Granda.

Zatim pre 10 godina u Zapadnoj Evropi je emitovan "Big Brother," i to je Kuća Velikog Brata.

Niko ne kaže da su Nemci posrnuli i porobljeni zbog te TV serije, ali zato ti izmišljaš takve zaključke u našem slučaju.

Evo nam ga obozavaoc karleuse i nato bombardera....

American Idol ne mozes porediti sa zvezdama granda, jer se u njemu promovise totalno drugacija muzika.

Veliki bart se istina emituje po evropskim zemljama, ali on nije neka dominatna emisija, vec se tamo najvise gledaju discovery, viasat history, obrazovni programi, i takodje se dosta gledaju fudbalske utakmice i uopste sport.

Veliki brat je kod njih samo mali deo ponude, dok su kod nas rijalitiji i razne seljacke emisije dominantne i pokrivaju 90% programa.
Uostalom, sta ja da ti pricam, imas valjda kablovsku pa pogledaj njihove programe pa uporedi sa nasima.
 
Ovo je zemlja u kojoj samo glupi ostaju a pametni odlaze, drugi nam kupe nasu inteligenciju i mladost, najbolji nas napustaju, a na celo dolaze medikriteti i stranacki klimoglavci koji su napravili karijeru uvlacenjem u dupe.

Nije bitno kakav si strucnjak i koliko si obrazovan, za napredovanje u karijeri je bitno koliko podrzavas Tadica i pedere i koliko si spreman da pljunes na svoj narod...
 

Obrazovani su otišli zbog vaše mudre politike ratova i izolacije,

istovremeno je i za loš imidž zemlje prvenstveno odgovoran vaš lider Milošević, poznat u inostranstvu kao Balkanski kasapin.


Nije bitno kakav si strucnjak i koliko si obrazovan
Moraš da se obrazuješ za ono što se traži. Ne možeš da zahtevaš da se ostali prilagođavaju tvom obrazovanju.

Dakle, ako neko traži radnika na kasi. Ti ne možeš da mu odgovoriš: "Zaboravi ti to, nego daj mi knjigu da napišem, ja sam književnost studirao."
Ne prilagođava se radno mesto tebi, nego se ti prilagođavaš onome što se traži.



za napredovanje u karijeri je bitno koliko podrzavas Tadica i pedere
To šta neko voli u erotskom životu, nema nikakve veze s tobom, niti ćeš ti učestvovati u određivanju toga.

A Tadić je predsednik zato što je tvoj kandidat Tomo puk'o ko zvečka od Cara.
 

Obrazovani su otišli zbog vaše mudre politike ratova i izolacije,

istovremeno je i za loš imidž zemlje prvenstveno odgovoran vaš lider Milošević, poznat u inostranstvu kao Balkanski kasapin.



Moraš da se obrazuješ za ono što se traži. Ne možeš da zahtevaš da se ostali prilagođavaju tvom obrazovanju.

Dakle, ako neko traži radnika na kasi. Ti ne možeš da mu odgovoriš: "Zaboravi ti to, nego daj mi knjigu da napišem, ja sam književnost studirao."
Ne prilagođava se radno mesto tebi, nego se ti prilagođavaš onome što se traži.




To šta neko voli u erotskom životu, nema nikakve veze s tobom, niti ćeš ti učestvovati u određivanju toga.

A Tadić je predsednik zato što je tvoj kandidat Tomo puk'o ko zvečka od Cara.

Milosevic je tvoj lider. Njegova stranka je sada na vlasti i zagovara politiku da evropa nema alternativu. Ti sa Slobom duvas u istu tikvu a ne ja.

I vise je mladih strucnjaka otislo iz zemlje u zadnjih 10 godina nego devedesetih.
Posledica toga je sto ste pretvorili Srbiju u primitivnu partijsku banana drzavu u kojoj za strucnjake i intelektualce nema mesta, vec samo za kriminalce, tajkune i politicarcice...
 

Obrazovani su otišli zbog vaše mudre politike ratova i izolacije,

istovremeno je i za loš imidž zemlje prvenstveno odgovoran vaš lider Milošević, poznat u inostranstvu kao Balkanski kasapin.



Moraš da se obrazuješ za ono što se traži. Ne možeš da zahtevaš da se ostali prilagođavaju tvom obrazovanju.

Dakle, ako neko traži radnika na kasi. Ti ne možeš da mu odgovoriš: "Zaboravi ti to, nego daj mi knjigu da napišem, ja sam književnost studirao."
Ne prilagođava se radno mesto tebi, nego se ti prilagođavaš onome što se traži.




To šta neko voli u erotskom životu, nema nikakve veze s tobom, niti ćeš ti učestvovati u određivanju toga.

A Tadić je predsednik zato što je tvoj kandidat Tomo puk'o ko zvečka od Cara.

Moze da voli ko sta hoce u erotskom zivotu, ali ne smeju izopacenost i perverzija da se propagiraju kao pozeljne vrednosti.
Drzava izdvaja 10000 evra svakog meseca za pederski sajt, pukla je stotina hiljada evra za njihovu paradu, dok narod gladuje, a bolnice i skole su ruinirane.
Narod nam umire i nestaje od bele kuge, a zdrava propagira pederluk. Pola sadasnje vlasti pripada gej lobiju, ukljucujuci i samog Tadica...

I Toma nije moj kandidat. A ako je za tebe stvarno Tadic car, onda te zaista zalim. On ce ostati upamcen u istoriji kao jedna bedna marioneta i strani sluga, a njegovo vreme kao doba kada je Srbija pala nisko i bila ponizavana na sve strane.

Bolje ti je umesto sto slusas karleusu i Masturbiras na Tadicevu sliku, da ponekad procitas neku knjigu i da se malo obrazujes.
Mozes poceti od Paola Koelja, on je onako lako stivo, pa ces posle ici na sve kvalitetnije i kvalitetnije knjige i tvoj mozak ce se formirati slobodno, pa ces razmisljati svojom glavom i neces biti podlozan rezimskoj propagandi...
 
Slobo je otišao sa vlasti 2000.
Sad je 2010, i nema više vađenja na prošlost.
Imamo milion nezaposlenih, stotine hiljada gladnih, uništena i rasprodana preduzeća, državu koju j... svako, od
Silajdžića i Ganića, do Zukorlića...besperspektivu, beznadu.
Na TV su pevačice koje pevaju u gaćama, poput Ane Nikolić, Nataše Bekvalac, JK, jer nemaju ni glasa, ni teksta,
pa ajde da pokažu malo grudi i dupeta, jer jedino tako mogu privući pažnju.
Deca su prepuštena ulici i narkomaniji, o mladima niko ne vodi računa.
Kladionice su na svakom koraku, dok pojedini veći gradovi nemaju niti jednu knjižaru.
Kultura je ovoj vlasti deseta rupa na svirali. Njih zanimaju upravni odbori, agencije, fotelje, lova.
Treba menjati, ili ćemo propasti načisto. Ali ne dovesti Tomu, Čedu ili kakvog sličnog bilmeza što nam dvadeset godina
mudruju i vrte se iste face- oni sve bogatiji, a mi sve siromašniji. Treba nam neko skroz novi, jer
su naši svi političari prljavi ko blato.
 
Slobo je otišao sa vlasti 2000.
Sad je 2010, i nema više vađenja na prošlost.
Imamo milion nezaposlenih, stotine hiljada gladnih, uništena i rasprodana preduzeća, državu koju j... svako, od
Silajdžića i Ganića, do Zukorlića...besperspektivu, beznadu.
Na TV su pevačice koje pevaju u gaćama, poput Ane Nikolić, Nataše Bekvalac, JK, jer nemaju ni glasa, ni teksta,
pa ajde da pokažu malo grudi i dupeta, jer jedino tako mogu privući pažnju.
Deca su prepuštena ulici i narkomaniji, o mladima niko ne vodi računa.
Kladionice su na svakom koraku, dok pojedini veći gradovi nemaju niti jednu knjižaru.
Kultura je ovoj vlasti deseta rupa na svirali. Njih zanimaju upravni odbori, agencije, fotelje, lova.
Treba menjati, ili ćemo propasti načisto. Ali ne dovesti Tomu, Čedu ili kakvog sličnog bilmeza što nam dvadeset godina
mudruju i vrte se iste face- oni sve bogatiji, a mi sve siromašniji. Treba nam neko skroz novi, jer
su naši svi političari prljavi ko blato.

СВЕ ОВО МОРА СЕ ПРЕСЕЋИ ЖЕСТОКО И ОШТРО... иначе, има да нас нема......:cool:
 
Back
Top