Ayeye_Brazdorf
Domaćin
- Poruka
- 4.290
Nikada nismo kao narod bili u dubljem moralnom i duhovnom ponoru.
Danas se kao prave vrednosti propagiraju Karleusa, ******, farma i grand produkcija.
Deca se uce da budu *****, sponzoruse i narko dileri. Obrazovanje i posten rad niko ne ceni.
Cak i devedesetih je bilo bolje i turbo-folk nije bio toliko popularan i masovan kao sada. Devedesetih su se pojavila i etablirala mnoga vazna imena u nasoj rok muzici, Blok Aut, Bjesovi, Darkwood Dub, Ortodox Celts, KKN, Eyesburn, Blaza i kjunovi, 357, Goblini, Logopedi i mnogo mnogo njih.
U zadnjih 10 godina nije se pojavio NIJEDAN bend koji se etablirao i zauzeo vazno mesto u Srpskom rok panteonu...
To je zato sto vlastodrscima ne odgovara muzika koja podstice na razmisljanje, na pobunu i borbu, vec muzika koja pravi maloumnike koji ne razmisljaju svojoj glavom, koji su materijalisti i koji traze samo zadovoljavanje zivotnjskih potreba.
Devedesetih su bile brojne rok emisije, garaza i ostale, a danas nemamo nijednu.
Gledam na OBN-u ponekad rat bendova, i prosto zavidim Bosancima sto kod njih postoji nesto tako i sto su hiljadama godina ispred nas. Kod njih se nastoje propagirati prave vrednosti i stvarati urbana omladina, dok u Srbiji caruje sabanizam i plitkoumnost.
Jer samo takav saban ispranog mozga moze verovati u evrounijatstvo i u sadasnju vlast. Samo mamlaz koji nikad nije bio u Evropi i ne zna kako svet funkcionise, nema osnovno obrazovanje i zivotne vrednosti, samo takav covek moze poverovati u Dinkiceve price o besplatnih 1000 evra i o obecanom raju zvanom EU.
Samo ljudi koji misle samo na svoje dupe i nemaju nikakvu drustvenu svest mogu se zalagati za otkidanje dela zemlje, samo da bi njima bilo bolje i da bi videli neku sitnu korist.
Tuzna je danasnja Srbija. Tuzna i jadna....
Danas se kao prave vrednosti propagiraju Karleusa, ******, farma i grand produkcija.
Deca se uce da budu *****, sponzoruse i narko dileri. Obrazovanje i posten rad niko ne ceni.
Cak i devedesetih je bilo bolje i turbo-folk nije bio toliko popularan i masovan kao sada. Devedesetih su se pojavila i etablirala mnoga vazna imena u nasoj rok muzici, Blok Aut, Bjesovi, Darkwood Dub, Ortodox Celts, KKN, Eyesburn, Blaza i kjunovi, 357, Goblini, Logopedi i mnogo mnogo njih.
U zadnjih 10 godina nije se pojavio NIJEDAN bend koji se etablirao i zauzeo vazno mesto u Srpskom rok panteonu...
To je zato sto vlastodrscima ne odgovara muzika koja podstice na razmisljanje, na pobunu i borbu, vec muzika koja pravi maloumnike koji ne razmisljaju svojoj glavom, koji su materijalisti i koji traze samo zadovoljavanje zivotnjskih potreba.
Devedesetih su bile brojne rok emisije, garaza i ostale, a danas nemamo nijednu.
Gledam na OBN-u ponekad rat bendova, i prosto zavidim Bosancima sto kod njih postoji nesto tako i sto su hiljadama godina ispred nas. Kod njih se nastoje propagirati prave vrednosti i stvarati urbana omladina, dok u Srbiji caruje sabanizam i plitkoumnost.
Jer samo takav saban ispranog mozga moze verovati u evrounijatstvo i u sadasnju vlast. Samo mamlaz koji nikad nije bio u Evropi i ne zna kako svet funkcionise, nema osnovno obrazovanje i zivotne vrednosti, samo takav covek moze poverovati u Dinkiceve price o besplatnih 1000 evra i o obecanom raju zvanom EU.
Samo ljudi koji misle samo na svoje dupe i nemaju nikakvu drustvenu svest mogu se zalagati za otkidanje dela zemlje, samo da bi njima bilo bolje i da bi videli neku sitnu korist.
Tuzna je danasnja Srbija. Tuzna i jadna....
,za sve ostalo me zabole...


