Najzad zabrana „Obraza“ i „1389“

Наравно, само је промењена идеологија.

Али, то сам поменуо у контексту ових ЕУ-ропејаца који овде хистеришу да се забране српски нацисти а хоће да иду у ЕУ где нацисти слободно делују! :rtfm:

То исто хоће и твој Тома: да иде у 4.Рајх! ;)

A i u samoj Nemačkoj nacisti služe da se uništi patriotizam nemaca.
Zar niej tačno da u nemačkoj ne možeš da uzvikneš "Živela Nemačka!" a da te ne pljunu kao nacistu?

Zato nikada neće zabraniti neonacizam.
Suviše im dobro služi za uništavanje patriotizma.
 
ali zato je apsolutno istinito prikazao nesrećnike, žrtve masovne indoktrinacije..........kao da je na ovom forumu našao inspiraciju za ovo REMEK DELO

ps.a od koje to verzije Kremanskog proročanstva je "pravio falsifikat...............od one Titove verzije.......
Није лепо лагати свој народ, а хтети му служити обављањем одговорних државних функцијама.
Лаж и само лаж, а људи верују.
Разбили су државну заједницу , а кандидовали се на југословенским изборима, обећали 9 милијарди евра са запада, а задужили се преко 20 милијарди евра, обећали људима посао, а позатварали домаће банке, распродали друштвена предузећа која нису у власништву државе, а војску свели на цивилно служење у старачким домовима.
 
Не труди се са тим текстовима да нешто доказујеш кад сви знамо да је у Аустрији био онај нациста Хајгер (сада није међу живима) у Парламенту.

У Немачкој се нацисти слободно окупљају и нормално делују!

Опет понављам: Немачка је главни стуб ЕУ и дозвољава својим десничарским и нацистичким организацијама да делују!:rtfm:
 
Zabrana ovoga,zabrana onoga,to je najlakše da se trenutno skloni problem šta raditi sa ultradesničarskim organizacijama.
Ionako se prati njihovo delovanje duže vreme,sa dokazima ko je gde šta radio,rušio,nosio oružje,propagirao ubistvo i nasilje i pravac zatvor na višegodišnju robiju.

:ok::ok::ok:

i šta raditi sa političkim strankama koje su kreirale ovakvo ponašanje tih polupametnih nesrećnika

naravno....ZABRANITI
 
Ово је тешка лаж!:rtfm:
Сви добро знамо да 5.октобар не би успео да није било Веље и његових Чачана који су били у првим редовима као и "насилних навијача"

Znaš nije važno dali je bio u sedmom trećem ili prvom redu bitno je da se on tad borio za jedno a sad vodi apsolutno istu politiku kao onu protiv koje se borio .
Čačanima svaka čast ali ne članovima stranke onog bolesnika velje .
 
Не труди се са тим текстовима да нешто доказујеш кад сви знамо да је у Аустрији био онај нациста Хајгер (сада није међу живима) у Парламенту.

У Немачкој се нацисти слободно окупљају и нормално делују!

Опет понављам: Немачка је главни стуб ЕУ и дозвољава својим десничарским и нацистичким организацијама да делују!:rtfm:

I?U cemu je problem?:dontunderstand:
 
Хулиган сам, тиме се дичим!
Аутор: Мирослав Паровић, Објављено: 21. 09. 2009.


Ових дана се испоставило да је 12. септембра у Београду, испред Храма Светог Саве, на Породичној шетњи, било окупљено више хиљада „хулигана“! Ова „рушилачка машина“, шетњом кроз Београд, угрозила је сваког честитог грађанина Србије, обасипајући га ведрим дечијим осмесима и поручујући му да сви треба да знају шта другарство значи. Ваљда схвативши колико је моћна истина, колико је моћна порука Младе Србије, владајући естаблишмент је поручио да се и Породична шетња мора ухапсити!

Срамни дани за српску политичку елиту се настављају! Још један у низу закаснелих и погрешно повучених потеза владајуће врхушке сада проузрокује хистерију која прети да се заврши у отвореном прогону свих оних који другачије мисле! Американци су сваког човека у свету означили као потенцијалног терористу, а онда су објавили рат тероризму, односно, практично целом свету, тј. оном непокорном делу света. Попут свих добрих ђака, и наша политичка елита је све потенцијалне противнике прогласила хулиганима и ултрадесничарима, а сада је објавила и сезону лова!

setnja-1.jpg


Грађани Србије морају бити свесни да, ако данас нису обележени као хулигани, није искључено да то сутра постану! Буде ли се ко побунио против мале плате, мале пензије, пљачкашке приватизације, уништавања српског села, уништавања српске породице - потпуно је свеједно! Запањујућа је брзина којом обичан човек у Србији бива сврстан у неподобне и обележен за медијски линч, а Бога ми и за хапшење!

Ових дана се испоставило да је 12. септембра у Београду, испред Храма Светог Саве, на Породичној шетњи, било окупљено више хиљада „хулигана“! Ова „рушилачка машина“, шетњом кроз Београд, угрозила је сваког честитог грађанина Србије, обасипајући га ведрим дечијим осмесима и поручујући му да сви треба да знају шта другарство значи. Ваљда схвативши колико је моћна истина, колико је моћна порука Младе Србије, владајући естаблишмент је поручио да се и Породична шетња мора ухапсити!

Као један од организатора овог, за власт, немилог догађаја; kао један од бројних који је радио на томе да у Србији коначно почну да побеђују нормалне ствари; kао припадник „рушилачких снага“; позивам надлежне државне органе, оличене у Хомену, Чиплићу и њима сличним, да и мене ухапсе!

Пожурите, господо, јер ускоро ће нас бити на стотине хиљада, а онда ће по вас бити касно!

http://www.dverisrpske.com/tekst/174685
 
Ne znamo mi Srbi da napravimo neku pravu ekstremno desnu organizaciju.To nas je kostalo dosta puta u istoriji.Evo,npr,Ruski naci su opaki,u Americi su tradicija,u Nemackoj se ponovo bude,Italija na jedan dize desnu ruku....samo mi glumimo budale.:sad2:

moguc razlog zabrane je boldovan deo. znaci sasvim opravdana zabrana.


Pa ne...nije demokratski.Zasto bi amerske NVO ostale a Ruske otisle u tuki!?

pa uobicajenoje da sve sto je rusko ide u tuki...ipak je amerika glavni igrac
 
Несрећни жути и у тугиним бојама либерали мисле да ће утеривањем строгоће постићи нешто. Кад би знали колико ради српски инат, поготову кад им неко прети, не би забрањивали никог, то само забрањене јача. Управо су себи укуцали последњи ексер у ковчег. Одоше у историју. Сећаћемо их се по злу, лажима, незнању и неспособности.

Изгледа да знају да после овог расула од 2000 до данас, неће више никад примирисати власти, па се грчевито боре за коју недељу више.
 
Није лепо лагати свој народ, а хтети му служити обављањем одговорних државних функцијама.
Лаж и само лаж, а људи верују.
Разбили су државну заједницу , а кандидовали се на југословенским изборима, обећали 9 милијарди евра са запада, а задужили се преко 20 милијарди евра, обећали људима посао, а позатварали домаће банке, распродали друштвена предузећа која нису у власништву државе, а војску свели на цивилно служење у старачким домовима.

naravno da nije lepo lagati........baš zato te i pitam......o kojoj verziji Kremanskog proročanstva pričaš..........znaš li ti, koja je verzija "prava

ps.ovo boldovano se odnosi na Miloševića...........zaboravio si samo da spomeneš brze pruge .................................sve Srbe u jednoj državi................šta je još govorio ..pa vas tako dobro *zadojio
 
Несрећни жути и у тугиним бојама либерали мисле да ће утеривањем строгоће постићи нешто. Кад би знали колико ради српски инат, поготову кад им неко прети, не би забрањивали никог, то само забрањене јача. Управо су себи укуцали последњи ексер у ковчег. Одоше у историју. Сећаћемо их се по зло и незнању.

Изгледа да знају да после овог расула од 2000 до данас, неће више никад примирисати власти, па се грчевито боре за коју недељу више.
Ма пукли су скроз!

Одлепили су тотално, демони су их ошамутили јер су им ови угађали маестрално!
 
naravno da nije lepo lagati........baš zato te i pitam......o kojoj verziji Kremanskog proročanstva pričaš..........znaš li ti, koja je verzija "prava

ps.ovo boldovano se odnosi na Miloševića...........zaboravio si samo da spomeneš brze pruge .................................sve Srbe u jednoj državi................šta je još govorio ..pa vas tako dobro *zadojio

Аууууу. Колико жучи против Милошевића, против кога сам се сво време његове владавине борио, и чак на леђима осетио доброту те власти.
А сад је добро, како оно кажу мед и млеко:hahaha:
За време Милошевића бар смо имали наду да ће бити боље када он оде. :dash:
 
naravno da nije lepo lagati........baš zato te i pitam......o kojoj verziji Kremanskog proročanstva pričaš..........znaš li ti, koja je verzija "prava

ps.ovo boldovano se odnosi na Miloševića...........zaboravio si samo da spomeneš brze pruge .................................sve Srbe u jednoj državi................šta je još govorio ..pa vas tako dobro *zadojio
Ја сам аполитичан, него ти причам чега сам се све наслушао од бивших комуниста и њихове деце који се по медијима представљају као демократе.
Ко може њима веровати ајде реци ми ко може ? Ево твоји који су у Погледима ширили патриотизам и четништво 90-их, а сад су ко фол либерали, па немој мени да причаш те приче.:)
Не знам јел си чула, др. Радован Н. Казимировић „Тајанствене појаве у нашем народу и Креманско пророчанство“
Човек је као официр Српске војске 1915 записао шта му је прота мислим да се Захарије звао причао о Тарабићима. Иначе докторирао је метафизику у Немачкој.
 

Back
Top