Najzad zabrana „Obraza“ i „1389“

Ниједна забрана неће избрисати свест у народу. Не постоји ниједан валидан разлог за забрану покрета 1389 али власт жели да се по сваку цену обрачуна са неистомишљеницима.

Dok su Obrazovci proplupali, dotle za 1389 nemam ni jednu lošu reč.
Ali jasno je da je ovo delo naci vlade u BG.

pa nisam ja to predlozio???
sta sam ti ja kriv:dontunderstand::dontunderstand:
ps.:hahaha::hahaha::rotf::rotf:

Ma briga mene za Obraz...itd...problem je što ti NEMAŠ obraz !

Ti si jedna dokona spodoba, koja visi ovde ceo dan samo da bi iritirao nas Srbe, a ''ovi'' ti to sa zadovoljstvom odobravaju....Ne znaš ništa normalno da napišeš, što nije ljigavo toliko da se sluz vuče po podu, sarkazam ti je životna hrana..jednostavno NISI NORMALAN ...

Briga me i to što si Šiptar, imam ja dobre prijatelje iz Albanije, ali ti se ponašaš kao poslednji psihopata.

Ovde se radi o zabrani organizacija sa nacistickom ideologijom.

Ne zabranjuju nacisti, nego naciste. :manikir:

ne nego nacisti zabranju i progone srbe i pravoslavce.

isto kao sto je Hitlerovom Nacizmu smetala tradicionalna pravoslavna i nacionalna jaka Srbija , isto takva Srbija i organizacije koje se zalazu za takvu srbiju smetaju Tadicu i njegovom rezimu.

ajde navedi sta je to nacisticko u ideologiji Obraza i 1389

ako ne navedes to ce znaciti da lazes

Ti si jedna dokona spodoba, koja visi ovde ceo dan samo da bi iritirao nas Srbe, a ''ovi'' ti to sa zadovoljstvom odobravaju....Ne znaš ništa normalno da napišeš, što nije ljigavo toliko da se sluz vuče po podu, sarkazam ti je životna hrana..jednostavno NISI NORMALAN ...

Briga me i to što si Šiptar, imam ja dobre prijatelje iz Albanije, ali ti se ponašaš kao poslednji psihopata.

jednim delom se slazem sa tobom. i ja volim zene, ostalo ne vredi ni pisljiva boba

Ovo jedno s drugim veze nema.:zper:

strasni argumenti .

evo sta pise o 1389

Pokret „1389“ ili Srpski Narodni Pokret „1389“ je udruženje građana nastalo početkom oktobra 2004. godine. Deklarisani ciljevi udruženja su očuvanje tradicije i afirmacija kulture, istorijskih, duhovnih i drugih vrednosti srpskog naroda[1]. Sedište udruženja je u Beogradu, a članovi vrše svoju delatnost na prostoru Republike Srbije, Crne Gore[1] i Republike Srpske[2][3]. Naziv „1389“ ukazuje na godinu Kosovskog boja. Prema osnivačima pokreta „naziv ukazuje na požrtvovanost i hrabrost, na teške posledice srpske nesloge, podseća na državotvornu tradiciju, opominje na okupirano Kosovo i Metohiju i zahteva jedinstvo radi stvaranja snažne nacionalne države“[4].

http://sr.wikipedia.org/sr-el/1389_(удружење)

nemas ti veze blage sa zivotom.

:worth: :worth: :worth:
1992.г. је био рат. 1993.г. је био рат. 1994.г. је био рат. И 1995.г. је био рат. Данас, 2009.г. није више рат. А исто је као да је рат. :dash:

Ко те слаго да сада није рат?

cim pribegavaju zabrani jasno sebe deklarisu kao NACISTE , i jasno priznaju poraz

jer uvek kad zeli rezim u nekoj zemlji da unisti neku organizaciju to pre svega cini iznutra , tako sto u istu ubacuje svoje ljude da je iznutra uniste i pocepaju i obesmisle ciljeve njihove borbe.

A ako tu organizaciju zabranjuju, time priznaju poraz, i samo joj daju vise na popularizaciji , jer IDEJU NIKO JOS NIJE NIKADA USPEO DA UBIJE

Ja ovo pozdravljam , i ovo je dokaz da smo na ispravnom putu i da je pad ovog diktatorskog i antisrpskog rezima sve blizi i blizi
Баш данас разговарам са фамилијом и споменух им како је Мусолини користио сличне методе као данас ДС.

necu ni komentarisati. samo cu kratko reci: najzad...
ps. ako se neko ne slaze, slobodno neka kaze. ipak je ovo demokratska zemlja

Забрана је слово на папиру.

Пре извесног времена:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2005&mm=12&dd=10&nav_id=182260

У међувремену: били су на тв-у и "украсили" цео град графитима, налепницама и плакатима.

Време ће показати.

Evo koja su osnovna nacela pokreta 1389

Osnovna načela

Udruženje „1389“ predstavlja sledeće kao svoja osnovna načela[4]:

* rodoljublje
* Pravoslavna vera
* sloga
* očuvanje čistote i bogatstva srpskog jezika
* ćilirično pismo
* porodične vrednosti
* državni suverenitet i teritorijalna nedeljivost Srbije.

Pokret se suprotstavlja[4]:

* sektaštvu i unijaćenju
* narkomaniji
* pokretu homoseksualaca
* kriminalu i korupciji

----------------------------------

pokret 1389 kao sto se moze videti se protivi pedijastriji kriminalu i korupciji kao i sektama

samim tim on je krvni neprijatelj tadicevog rezima jer je on kao sto svi vec znamo ogrezao u kriminalu i korupciji kao i narkomaniji - vecina politicara ove vlasti su narkomani i biseksualci

takodje tadic zeli da unisti rodoljublje pravoslavlje i srpstvo u srpskom narodu - zeli da od nas napravi naciju gubitnika

To je rekao svojevremeno i bivsi ministar inostranih poslova Vlajko Stoiljkovic u svom oprostajnom pismu.

Ovde se radi o zabrani organizacija sa nacistickom ideologijom.

Ne zabranjuju nacisti, nego naciste. :manikir:

Не желим посебно да браним Образ , јер не знам ко их је организовао и са каквим циљем , али , чисто да знаш , нема то никакве везе са нацизмом .

Poslednja izmena:
Не желим посебно да браним Образ , јер не знам ко их је организовао и са каквим циљем , али , цисто да знаш , нема то никакве везе са нацизмом .

osnovao ih je NEBOJSA KRSTIC, publicista, intelektulac, izdavac mnogih dela... koji je 2001 god, ubijen pod vrlo ne razjasnjenim okolnostima.

Back