Najveći turnir na svetu zabranjuje Danila Medvedeva: nije dovoljno da se odrekne Putina

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.762
Drugi teniser sveta Danil Medvedev neće moći da učestvuje na ovogodišnjem Vimbldonu čak ni ako se "odrekne" režima Vladimira Putina, što se do sada pominjalo kao uslov za ulazak na prestižni turnir.

Kako prenosi britanski "Telegraf", organizatori turnria spremni su da zabrane učešće najboljem ruskom teniseru jer smatraju da bi njegovo osvajanje trofeja bilo vetar u leđa aktuelnom predsedniku Rusije. Zbog toga su spremni na neobičan korak - da sportisti zabrane pojavljivanje na londonskoj travi.

https://mondo.rs/Sport/Tenis/a1618424/Vimbldon-zabranjuje-ucesce-Danilu-Medvedevu.html
..........................
Šta god da dodam je suvišno. Sve je jasno.

Danil-Medvedev.jpeg

Poslednja izmena od moderatora:

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
14.006
Ne podrzavam Putinovo pirovanje po Ukrajini, ali ovo sto radi zapad je dno dna.

Nedavno me moj hiperustaski tetak pita tocim li jos na Lukoilu, ja odgovorio potvrdno, on rekao da ih poceo bojkotirati i pozvao mene da ucinim isto.

:eek:

Imaju najkvalitetnije gorivo i najbolji macchiato u gradu, pa nisam lud da sebi na stetu idem.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
59.747

Nedavno me moj hiperustaski tetak pita tocim li jos na Lukoilu, ja odgovorio potvrdno, on rekao da ih poceo bojkotirati i pozvao mene da ucinim isto.

Imaju najkvalitetnije gorivo i najbolji macchiato u gradu, pa nisam lud da sebi na stetu idem.

Ти да си неки прави Ујкан, никада не би точио на Лукојлу.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.553
Drugi teniser sveta Danil Medvedev neće moći da učestvuje na ovogodišnjem Vimbldonu čak ni ako se "odrekne" režima Vladimira Putina, što se do sada pominjalo kao uslov za ulazak na prestižni turnir.

Kako prenosi britanski "Telegraf", organizatori turnria spremni su da zabrane učešće najboljem ruskom teniseru jer smatraju da bi njegovo osvajanje trofeja bilo vetar u leđa aktuelnom predsedniku Rusije. Zbog toga su spremni na neobičan korak - da sportisti zabrane pojavljivanje na londonskoj travi.

https://mondo.rs/Sport/Tenis/a1618424/Vimbldon-zabranjuje-ucesce-Danilu-Medvedevu.html

Danil-Medvedev.jpeg
Бићу мало злурад. Да је у Аустралији рекао не турниру, јер су спречили учешће фавориту Турнира, Новаку Ђоковићу, био би морални победник на оба турнира.
Овако ће њиме обрисати ципеле.
Сам је одабрао да му се ово деси. Оно, ко са ђаволом тикве сади о главу му се лупају.

rz brzotrz 1972

Ističe se
Poruka
2.896
Бићу мало злурад. Да је у Аустралији рекао не турниру, јер су спречили учешће фавориту Турнира, Новаку Ђоковићу, био би морални победник на оба турнира.
Овако ће њиме обрисати ципеле.
Сам је одабрао да му се ово деси. Оно, ко са ђаволом тикве сади о главу му се лупају.
Nema toga u danasnjem svijetu.
Sportisti su tasti tj.samoljubivi i bitno je pobijediti bilo kako.Lazni penal ili doping svejedno.

Обилић

Iskusan
Poruka
6.199
Запад се осећа угрожено и нормално је да копа Русе где год стигне.

Али то није толико важно,
важније је да кад рат заврши крене нормализација и повезивање светског покиданог ткива,
а ту ће спортисти, уметници, наука и техника први одиграти улогу !

a bre Milun

Elita
Poruka
23.652

Danil-Medvedev.jpeg
pa amerikancima nije problem Putin vec 145 miliona rusa.
Znaju oni da posle Putina dolazi opet Putin...............ko sto je istorija i pokazala.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Stvarno , ako se gleda kroz istoriju, Britanci imaju vise protiv rusa nego nemci....nemci i rusi su se bre jako voleli puno vremena, tek od 1914 su poceli pomalo , a od 1919 malo vise da se zicaju i natezu....ali zato Hitler je to doveo do savrsenstva.....
Mada ne znam koliko je Napoleon spucao Rusa, ali Rusi oprostili Francuskoj cak su zbog nje i zaratili sa Nemcima...

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.553

Такви, као твој тетак, кога покреће мржња, довели су Украјину ту где јесте.
Мржња је одувек била знак слабости, недостатка, комплекса!

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
14.006
Такви, као твој тетак, кога покреће мржња, довели су Украјину ту где јесте.
Мржња је одувек била знак слабости, недостатка, комплекса!
Pa znam, kada ga obuzmu ta mrznja i ludilo cisto me podsjeti na Putina, samo mu atomska gljiva fali iznad glave.

8fdaff5fcb1a92d508af.jpg

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.553
Pa znam, kada ga obuzmu ta mrznja i ludilo cisto me podsjeti na Putina, samo mu atomska gljiva fali iznad glave.

Pogledajte prilog 1131982
Сад серуцкаш. Наведи ми и један говор мржње који је Путин држао? У Русији никада није било фашизма и нацизма као државне политике док је код вас кроасана то обележило 20 век а присутно је и данас! Вама је мржња у крви, рађате се са њом и умирете!
Ајде, качи Путинов говор мржње!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.