највеће с**ње кад сте били мали...

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
...дакле...?

udavila sam baki dvoje piladi

a nisam bila ja kriva vec brat mi

baka je krenula do grada zatvorila je kvocku i sedmero piladi tek sto su iz jajeta progledali mali i zuti

nako odlaska bake brat je rekao "seko aj mi molimte ufati jedno pile da ga pomazim" ja rekoh "nesmijem baka je rekla" a on me nako malen sa svojim jastukom u desnoj ruci a dudom u levoj pogleda i zaplaka "ajde mojim te seko" i tako se ja uputim najpre shtapom oteram kvocku i zatim zgrabim malo pile koje je vikalo "pi pi pi" brat je pomazio a ono je samo zazmirelo i glavu spustilo na moje prste koje se nalazile kao obruc oko njega zatim ga spustim u slamu i vidim da se ne dize mislila sam da spava i opet jedno uhvatim opet brat pomazio i sa tim se desilo sta i sa prvim":sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:

kad je dosla baka pala je jedna dobra motka koja je otplesala po mom dupetu, to je prvi i ujedno posledni put da me baka izmlatila uvek sam nastojala da uvazavam to sto prica i nikad nisam krsila postavljenu granicu

georgejune

Starosedelac
Poruka
189.275

baka je krenula do grada zatvorila je kvocku i sedmero piladi tek sto su iz jajeta progledali mali i zuti

nako odlaska bake brat je rekao "seko aj mi molimte ufati jedno pile da ga pomazim" ja rekoh "nesmijem baka je rekla" a on me nako malen sa svojim jastukom u desnoj ruci a dudom u levoj pogleda i zaplaka "ajde mojim te seko" i tako se ja uputim najpre shtapom oteram kvocku i zatim zgrabim malo pile koje je vikalo "pi pi pi" brat je pomazio a ono je samo zazmirelo i glavu spustilo na moje prste koje se nalazile kao obruc oko njega zatim ga spustim u slamu i vidim da se ne dize mislila sam da spava i opet jedno uhvatim opet brat pomazio i sa tim se desilo sta i sa prvim":sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:

kad je dosla baka pala je jedna dobra motka koja je otplesala po mom dupetu, to je prvi i ujedno posledni put da me baka izmlatila uvek sam nastojala da uvazavam to sto prica i nikad nisam krsila postavljenu granicu

:sad2:sad ne znam sta sam teo kazem:cry:

олга96

Iskusan
Poruka
5.430

оо човече... остадох без текста!

ChelseaGirl

Zainteresovan član
Poruka
126
Ja sam stvarno bila jako nemirno dete , ali za zensku decu nevidjeno nemirna, verovatno sam zbog toga do 1. razreda mislila da sam musko. :D
Da izdvojim dva slucaja.
Jednom sam isekla trosed nozem, ne znam sta mi bi...
A drugi put sam se igrala salvetom i upaljacem...i zrtva je bio tepih :D
E da...i jednom sam na kasetofonu od iza prebacila dugme on na off, i niko nije znao u cemu je problem sa njim...i samo tako je jednog dana mama bacila kasetofon :D
Eto tako, imajte na umu da su to bile 90e i ovo su bile jako vredne stvari :D

mon amour

Domaćin
Poruka
4.887
necega se secam , necega ne ali kako mi je keva pricala ovako je to bilo....
posto nisam htela da idem u vrtic, ostajala sam sama kod kuce dok su moji bili na poslu. i tako jednog dana ja iscupam kabl od telefona da me niko ne uznemirava :lol:
a keva kao po obicaju zvala da vidi jel sve ok, i posto sam onesposobila telefon
naravno nisam ni mogla da se javim. Ona je zvala nekoliko puta i kad je videla da se niko ne javlja uspanicila se i brzo dosla kuci da vidi sta se desava.
kad je usla na vrata, videla je mene kako sedim na sred sobe i igram se sa igrackama sve u 16, skroz opusteno. :D

a sto se tice ove price, bila sam mozda 3-4 razred , i kad sam dosla jednog dana kuci iz skole ja skinem ranac sa ledja u dnevnoj sobi i zavrljacim ga u vis i on se zakaci na luster koji je imao 6 staklenih kugli :lol: i naravno popadaju i polupaju se....
kad je dosla keva kuci i videla staklo po sobi pocela je da vristi na mene ijao sta to uradi crno dete bla bla...
a ja iz cista mira joj rekla 'ma sta se sekiras, zalepicemo' :zcepanje:

ima jos puno s.r.a.nj.a al pisacu vam to nekom drugom prilikom ;)

gost 217211

Zainteresovan član
Poruka
228
Pokusala da ubedim oca da ga mama vara kako bi se razveli i kako vise ne bi mogao da me maltretira ali sam zasra..la na kraju,ovako nekako je to bilo,otac dolazi kuci pita je sta imanovo
-nema nissta..
-a,ima ima,bio jedan cika
-koji cika
-pa neki cika
-i sta su radili
-dirao mamu za kosu
-i sta jos(razrogacenih ociju i sve zainteresovaniji)
-.....
pa dobro,sta je bilo posle,sta su posle radili
-pa nista onda se krio ispod stola a posle je skocio kroz prozor
Steta sto zivimo na 7. spratu,mozda bi mi i uspelo

олга96

Iskusan
Poruka
5.430
necega se secam , necega ne ali kako mi je keva pricala ovako je to bilo....
posto nisam htela da idem u vrtic, ostajala sam sama kod kuce dok su moji bili na poslu. i tako jednog dana ja iscupam kabl od telefona da me niko ne uznemirava :lol:
a keva kao po obicaju zvala da vidi jel sve ok, i posto sam onesposobila telefon
naravno nisam ni mogla da se javim. Ona je zvala nekoliko puta i kad je videla da se niko ne javlja uspanicila se i brzo dosla kuci da vidi sta se desava.
kad je usla na vrata, videla je mene kako sedim na sred sobe i igram se sa igrackama sve u 16, skroz opusteno. :D

a sto se tice ove price, bila sam mozda 3-4 razred , i kad sam dosla jednog dana kuci iz skole ja skinem ranac sa ledja u dnevnoj sobi i zavrljacim ga u vis i on se zakaci na luster koji je imao 6 staklenih kugli :lol: i naravno popadaju i polupaju se....
kad je dosla keva kuci i videla staklo po sobi pocela je da vristi na mene ijao sta to uradi crno dete bla bla...
a ja iz cista mira joj rekla 'ma sta se sekiras, zalepicemo' :zcepanje:

ima jos puno s.r.a.nj.a al pisacu vam to nekom drugom prilikom ;)

залепићемо :rotf::zcepanje: :hahaha:

олга96

Iskusan
Poruka
5.430
ееееее сад ја... имала сам око шест или тако нешто..... иии сазнала ја број телефона од комшија из дворишта, и тог лета је био доживљај да их цимам стално и стално.... знали су они ко је, ал ме нико није грдио него је комшиница позвала полицију (која будала :roll: )... звао неко из полиције, јавила се мама на телефон и чуди се жена-- жале се ови из дворишта на малтретирање:D ...скапирала мама да сам ја правила срања, ал је прошло без ''физичког васпитања'':worth:

Grof Vronski

Legenda
Poruka
60.497
Pokusala da ubedim oca da ga mama vara kako bi se razveli i kako vise ne bi mogao da me maltretira ali sam zasra..la na kraju,ovako nekako je to bilo,otac dolazi kuci pita je sta imanovo
-nema nissta..
-a,ima ima,bio jedan cika
-koji cika
-pa neki cika
-i sta su radili
-dirao mamu za kosu
-i sta jos(razrogacenih ociju i sve zainteresovaniji)
-.....
pa dobro,sta je bilo posle,sta su posle radili
-pa nista onda se krio ispod stola a posle je skocio kroz prozor
Steta sto zivimo na 7. spratu,mozda bi mi i uspelo

Pa,tako mala,a kreativna....
'de se toga seti?

gost 217211

Zainteresovan član
Poruka
228
Pa,tako mala,a kreativna....
'de se toga seti?

Nemam pojma,moguce da sam videla na Tv-u nesto slicno pa odma izrezirala u glavi da je to dobar nacin da ga se otarasim,samo steta sto je cika pobegao kroz prozor sa 7.-og sprata:rotf:ponekad se pitam koliko bi kasnije dogadjaje moja surova laz promenila i u kom smeru da se nisam odala,al sta zna dete sta je 7.sprat

Poslednja izmena:

Grof Vronski

Legenda
Poruka
60.497
Nemam pojma,moguce da sam videla na Tv-u nesto slicno pa odma izrezirala u glavi da je to dobar nacin da ga se otarasim,samo steta sto je cika pobegao kroz prozor sa 7.-og sprata:rotf:ponekad se pitam koliko bi kasnije dogadjaje moja surova laz promenila i u kom smeru da se nisam odala,al sta zna dete sta je 7.sprat

Gledala si crtani,
pa u njemu bilo neko iskakanje kroz prozor
i to ti se urezalo.....
Ćuti,bolje je što tata nije naseo.....
:hahaha::zcepanje:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.