NAJVECE PROVALE NA CHATU I NAJVECI LOODACI 1 DEO

lakihardcore

Početnik
Poruka
10
Moja peva poseta na chatu bila mi je naj zanimljivija , ali ne zato sto sam prvi put bio na chatu , nego sto sam tada video najvece loodake .Moj drug I ja gledamo sobe koje postoje na celom ICQ chatu,tamo nailazimo prvo na sobu sa RELIGIJAMA.I mi sta cemo,ja reko ae da vidimo kako je ovde pa cemo dalje .Upadamo mi a tamo na Englishu , a samo ja od nas dvojice znam engleski.Mi usli a on meni kaze prevodi sta kazu.Ja reko bolje da ne cujes,a on me pita sto?Ja mu kazem bolje da ne cujes ,a on zapeo,ja reko oke evo prevodim.U tom trenutku oni na chatu poceli neku skroz shit temu.Neki ZAk pita celu sobu u fazonu “ima li ovde BOGA?”a moj drug da pukne od smeha,a ja krenem dalje .Pita taj zak opet.Neki lik mu odgovori IMA.A ja da ne poverujem o cemu oni pricaju .Kaze taj zak “ko je ovde BOG?”I javlja se neki GerilMan.Kaze “JA SAM”, a ja da padnem sa stolice . kad pita zak “BOZE UBIO SAM NEKOG ,OCU ICI U PAKAO?”javlja se GerilMan I kaze ocees .Tek se javlja opet zak I kaze “bio sam MUVU”. E tu sam vec stvarno pao sa stolice.A tek neki Monkey vice “Nemoj BURAZERU BICE GUZVE U PAKLU” e tu smo pali na teme onako ko loodi!!!! POZZ Nikola POZZ SVIM CURAMA
 
to piju ovi sa chata

evilsmileyface1ay.jpg
 

Back
Top