Najveće poniženje Srbije u posljednje dvije decenije!

Najveće poniženje Srbije u posljednje dvije decenije?

  • Prihvatanje genocida nad srpskim narodom u Hrvatskoj , priznanjem iste!

  • Faktičko priznanje Kosova!

  • Deklaracija o genocidu u Srebrenici!

  • Organizacija parada -ponosa!

  • Djelovanje Vuka Draškovica

  • Organizacija promocije Velike Albanije preko drona i premijera Rame

  • Nešto drugo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ajd' da kazem i ja neku o temi. Za mene je najvece ponizenje bilo kad smo 1999. morali da povucemo vojsku i policiju s KiM.

E hebiga dlugomire, sad viđo da sam naslov omašio, zahvaljujuci tvom postu!!!
Treba je naslov glasiti......Najveće SAMOPONIŽENJE Srbije u posljednje dvije decenije, a ne poniženje, sasvim je drugi smisao,.....ispravi molim te!!!!
 
Poslednja izmena:
Ono sto je na recima pocelo sa "Srbija se saginjati nece" (ali samo na recima)... na delima deluje ovako kao danas.

И није се Србија сагињала зато је и страдала ... А ово данас би се могло свести на "Србија се сагиње свима!" .. Слобина Србија се сагињала само пред САД и НАТО и то после борбе, а Вучићева Србија се сагиње Рами који је на нижем нивоу развоја од шимпанзе! Можете ви кевтати о Слоби шта хоћете, са њим на власти смо страдали, али никад на овакав начин нисмо били понижени, очували смо бар људско достојанство и нисмо се предавали без борбе и дали да нас запишхава свак хуља која наиђе!
 
И није се Србија сагињала зато је и страдала ... А ово данас би се могло свести на "Србија се сагиње свима!" .. Слобина Србија се сагињала само пред САД и НАТО и то после борбе, а Вучићева Србија се сагиње Рами који је на нижем нивоу развоја од шимпанзе! Можете ви кевтати о Слоби шта хоћете, са њим на власти смо страдали, али никад на овакав начин нисмо били понижени, очували смо бар људско достојанство и нисмо се предавали без борбе и дали да нас запишхава свак хуља која наиђе!

???

 
Ajd' da kazem i ja neku o temi. Za mene je najvece ponizenje bilo kad smo 1999. morali da povucemo vojsku i policiju s KiM.

Јесте врло непријатно,али кад се узме у обзир однос снага , може се рећи да Србија није понижена јер није поражена од неког себи равног или слабијег него од најмоћније силе света!
Није срамота изгубити битку и погинути ако се бориш за слободу, јер живот без слободе и части не вреди ништа!
 

Да ли је цена твог достојанства у томе да ли си гладан или коју марку одеће носиш? Теби није познато да човек може бити и гладан и достојанствен? Били су неки људи у нацистичким логорима достојанствени! Да ли мислиш да скупа ***** у борделу која једе кавијар и пије шампањац има више достојанства од ових људи што се отимају за кору хлеба? Ови људи се отимају за хлеб јер нас демократска Европа држи под санкцијама и бомбама!
 
Samo nemoj ti da mi sufliraš, niti me zanima tvoja antisrpska proustaška anketa.

I da ponovim:

Nakon 5. oktobra 2000. Vidovdan 2001. isporučenje bivšeg predsednika države, smenjenog u puču, ad hok sudu.
To su svakako tvoji kriteriji koji zanemaruju fakat najvećeg samoponiženja Srbije,
koja nije tog izdajnika utamničila odmah po priznanju genocida izvršenog nad Srpskin narodom u Hrvatskoj!
 
Poslednja izmena:
To su svakako tvoji kriteriji koji zanemaruju fakat najvećeg samoponiženja Srbije,
koja nije tog izdajnika utamničila odmah po priznanju genocida izvršenog nad Srpskin narodom u Hrvatskoj!

Ne već ću da se rukovodim tvojim "kriterijima".

A za genocid nad srpskim narodm iz hrvatske obrati se Tuđmanu, HDZ-u, Nemačkoj, Americi, kao i ličkim "junacima" koji su zaždili pravac za Beograd, bez da brane svoju nejač od ustaša. Valjda smo mi odavde trebali da vas branimo.
 

to je sramota koju bi ne samo Srbiju nego celi region mogla OPET zadesiti ako se ne maknemo od dnevnopolitikanstva, lažnog patriotizma , radikalnog religionizma i ostalih ljudskih gluposti...i ne
trgnemo se na izgradnji konkurentnog društva, sa otvaranjem tržišta i investicija

Може човек да буде гладан и сиромашан а да ипак сачува достојанство! Новцем се не стиче достојанство, част и углед! Један криминалац који има новца нема достојанство и част он је увек криминалац!
 
Bilo ih je puno, ali evo ovaj poslednji s Ramom...da nam dodje ovde i da nas tako ispreskace...:lol:
Šah-mat...iz svih uglova...odakle god da gledas.

Pa šta se drugo moglo očekivati od Albanca, pa jel nas ceo zivot perfidno i podmuklo zahebavaju, Prvo kao fol ugnjetavani, šta god im uradiš kukaju kako im gušiš ljudska prava, i to vešito popuštanje pošto je Srbima nabijen kompleks velike srbije i da nepoštuju ljudska prava i nesaradjuje dovoljno sa "Komšijama", dovelo je dotle da ovaj narcisoidni mamlaz i narkoman može da dodje ovde i da bljuje.
Naši su pametno postupili , . Primili gada, da se nekaže da nerazvijamo dobrosusdske odnose, , isključili prevod, Vučić dobro odreagovao, . A albanija zalupila sebi vrata za bilo kakvu saradnju.

Biče kao sa Crnogorcima, Super saradjujemo sa komšijama u regionu, , ali samo na papiru. i neka svako trpi posledice svog prostakluka i licemerja !
 
Poslednja izmena:
Pa šta se drugo moglo očekivati od Albanca, pa jel nas ceo zivot perfidno i podmuklo zahebavaju, Prvo kao fol ugnjetavani, šta god im uradiš kukaju kako im gušiš ljudska prava, i to vešito popuštanje pošto je Srbima nabijen kompleks velike srbije i da nepoštuju ljudska prava i nesaradjuje dovoljno sa "Komšijama", dovelo je dotle da ovaj narcisoidni mamlaz i narkoman može da dodje ovde i da bljuje.
Naši su pametno postupili , . Primili gada, da se nekaže da nerazvijamo dobrosusdske odnose, , isključili prevod, Vučić dobro odreagovao, . A albanija zalupila sebi vrata za bilo kakvu saradnju.

Biče kao sa Crnogorcima, Super saradjujemo sa komšijama u regionu, , ali samo na papiru. i neka svako trpi posledice svog prostakluka i licemerja !

Ne mislim da smo im zatvorili vrata za saradnju:D
Ali je lepo i zabavno čuti da neko u Srbiji jos uvek tako razmislja...:lol:
 
Da li je to:


1. Prihvatanje genocida nad srpskim narodom u Hrvatskoj , priznanjem iste!
2. Faktičko priznanje Kosova!
3. Deklaracija o genocidu u Srebrenici!
4. Organizacija parada -ponosa-!
5. Djelovanje Vuka Draškovica
6. Organizacija promocije Velike Albanije preko drona i premijera Rame

Nista od toga, mozda donekle organizacija parade, ponizenje se ogleda u ekonomskoj sferi, a ne u politickoj, a jedna iz druge proistice. Ko je za to kriv - sve vlasti od '90-tih do danas.
 

Back
Top