Najveca prodaja domaceg igraca u FM 2006

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
340
Koja vam je najveca cifra koju ste dobili za nekog domaceg igraca u FM 2006

Ja sam prodao Vukcevica Romi zy 23 miliona Evra i Lomica Juventusu za 16 miliona. Uspeo sam da cetvrte godine osvojim Ligu Sampiona sa Partizanom i to tako sto sam pobedio Ajax u finalu sa 2:1. Te godine mi je Boja dao 29 golova i imao 23 asistencije, sada mi nudi Real za njega 22 miliona a ja trazim 30 videcu da li ce da prihvate.
 
kod mene Boya dao na 33 utakmice 36 golova,ali niko ne nudi lovu.stigao sam do polufinala lige sampiona sa partizanom i izgubio od celzija u gostima 3:1,a kuci sam pobedio 2:1.
sad sam doveo sycheva iz lokomotive.igram sa tri spica:boya,radonjic i sychev,a izmene su im Vukelja,Kaviedes,Odita,Jorge Romero i Grubjesic.
Imam odlicnu preporuku:dovedite Damira Numanovica,cini mi se da igra za rudar iz pljevalja.decko sa 19 godina razbija.igra mi u Under19s i daje golove kao lud,a doveo sam ga za 50-tak hiljada.
Da,najskuplje sam prodao Bojana Brnovica Al Ahli-u,za nekih sedam miliona.sad se vratio u zvezdu...
 
Meni je josh prva sezona sa Buducnost(Podgorica)...i 12-i sam na tabeli....a raspadaju se igrachi....nekad je Buducnost bila najjacha.. :)
Purovic, Glushchevic, G. Burzanovic...poshli..
Ja sam pokushao da dovedem Zigica u Milan, ali nece ni za 20mil..a najveca prodaja...Nenad Shofranac iz Buducnosti u Cukaricki za 220k... :lol:
 
Devil`s_Advocate:
Meni je josh prva sezona sa Buducnost(Podgorica)...i 12-i sam na tabeli....a raspadaju se igrachi....nekad je Buducnost bila najjacha.. :)
Purovic, Glushchevic, G. Burzanovic...poshli..
Ja sam pokushao da dovedem Zigica u Milan, ali nece ni za 20mil..a najveca prodaja...Nenad Shofranac iz Buducnosti u Cukaricki za 220k... :lol:
Kod mene je Zigic dosao u Atletiko Madrid kao slobodan igrac. A Dusana Bastu sam kupio za 8,5 miliona. U drugoj sezoni sam osvojio duplu krunu u Spaniji, ali sada, posto sam doveo Zigica, moram da prodam Branka Boskovica, jer nema mesta za 4 stranca Kezman, Basta, Zigic, Boskovic.
 

Back
Top