Quantcast

Najveca prodaja domaceg igraca u FM 2006

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
341
Koja vam je najveca cifra koju ste dobili za nekog domaceg igraca u FM 2006

Ja sam prodao Vukcevica Romi zy 23 miliona Evra i Lomica Juventusu za 16 miliona. Uspeo sam da cetvrte godine osvojim Ligu Sampiona sa Partizanom i to tako sto sam pobedio Ajax u finalu sa 2:1. Te godine mi je Boja dao 29 golova i imao 23 asistencije, sada mi nudi Real za njega 22 miliona a ja trazim 30 videcu da li ce da prihvate.

Zool

Ističe se
Poruka
2.224
kod mene Boya dao na 33 utakmice 36 golova,ali niko ne nudi lovu.stigao sam do polufinala lige sampiona sa partizanom i izgubio od celzija u gostima 3:1,a kuci sam pobedio 2:1.
sad sam doveo sycheva iz lokomotive.igram sa tri spica:boya,radonjic i sychev,a izmene su im Vukelja,Kaviedes,Odita,Jorge Romero i Grubjesic.
Imam odlicnu preporuku:dovedite Damira Numanovica,cini mi se da igra za rudar iz pljevalja.decko sa 19 godina razbija.igra mi u Under19s i daje golove kao lud,a doveo sam ga za 50-tak hiljada.
Da,najskuplje sam prodao Bojana Brnovica Al Ahli-u,za nekih sedam miliona.sad se vratio u zvezdu...

Devil`s_Advocate

Primećen član
Poruka
908
Meni je josh prva sezona sa Buducnost(Podgorica)...i 12-i sam na tabeli....a raspadaju se igrachi....nekad je Buducnost bila najjacha.. :)
Purovic, Glushchevic, G. Burzanovic...poshli..
Ja sam pokushao da dovedem Zigica u Milan, ali nece ni za 20mil..a najveca prodaja...Nenad Shofranac iz Buducnosti u Cukaricki za 220k... :lol:

mezzano

Zainteresovan član
Poruka
438
Devil`s_Advocate:
Meni je josh prva sezona sa Buducnost(Podgorica)...i 12-i sam na tabeli....a raspadaju se igrachi....nekad je Buducnost bila najjacha.. :)
Purovic, Glushchevic, G. Burzanovic...poshli..
Ja sam pokushao da dovedem Zigica u Milan, ali nece ni za 20mil..a najveca prodaja...Nenad Shofranac iz Buducnosti u Cukaricki za 220k... :lol:
Kod mene je Zigic dosao u Atletiko Madrid kao slobodan igrac. A Dusana Bastu sam kupio za 8,5 miliona. U drugoj sezoni sam osvojio duplu krunu u Spaniji, ali sada, posto sam doveo Zigica, moram da prodam Branka Boskovica, jer nema mesta za 4 stranca Kezman, Basta, Zigic, Boskovic.