Quantcast

Najveca natprirodna pojava do sad!

Legenda_1

Elita
Banovan
Poruka
18.455
Evo moradoh i ja da se ukljucim,

ako niste znali,naveca natprirodna pojava koja je ikad postojala, to su Operatori na chet Krstarice! Posebno se i to mnogo kanal 44+ a ponekad 33+.
Tu se nezna sa koje planete,iz koje vasione i kojoj bi grupi se deklarisali pojedini operatori Chat Krstarice.Pitam se samo kako ih pronalazite?
Za mojih 50 i kusur godina,jos nevideh onakva cudesa!Upoznao sa u svom zivtu razne nacije celog sveta,razne kulture i karaktere.ali ovo jeste cudo!
Osobe,likovi bez trunke obrazovanja ovozemaljskog,zlikovacki nakostreseni prema chaterima,nivo i nacin pristupa ljudima koji posecuju Chat,to nema nigde niti moze normalan ljudski um da shvati niti da prihvati. A pojam kucnog vaspitanja,sto treba biti na prvom mestu,znaci,jedan domacinski stav kakv treba biti za tako sta primereno,to se neda ni naslutiti.
Izbacivati tako dsko i nevaspitano ljude,to je nevidjeno.
Zamislite da vam udje gost u kucu,gosti,i vi ih izbacite onako nerazumno,drsko,kako bi se osecali?Izbacivanje je nesto sto je najgore uvredljivo za svakog coveka,cisto neprijateljski,zlocinacki.To se smatra otvorenim neprijateljstvom,sto se u realnom zivotu zna kako se resava. Za mnoge je mozda jos chat bauk,nesto sto je neozbiljno,ali treba se zamisliti,i shvatiti da sa druge strane kompjutera sedi zivo,osecajno bice,covecije!
Setao sam Chatom po svetu,nisam nigde naisao na ovako nesto.
Jad i sramota,ne samo ovog velikog pretrazivaca,Krstarice,vec sram nacije.coveka kao bica.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.