najveca glupost za koju sam cuo je...

Nemanja 90

Zainteresovan član
Poruka
232
...astrologija. Sta sad ako sam se rodio 3.3. onda ce mi zivot biti ovakav, a ako sam se rodio 5.5. onda onakav. I to sve "govore" zvezde i planete.

Sta se gubite?

To veze sa vezom nema.
Ajde nek mi neko objasni molim vas kakve to sad veze imaju planete i zivoti i otkud vam ideja da je to sve odredjeno i po kom sistemu to radite(prognoza horoskopa)?
 
Nemanja 90:
...astrologija. Sta sad ako sam se rodio 3.3. onda ce mi zivot biti ovakav, a ako sam se rodio 5.5. onda onakav. I to sve "govore" zvezde i planete.

Sta se gubite?

To veze sa vezom nema.
Ajde nek mi neko objasni molim vas kakve to sad veze imaju planete i zivoti i otkud vam ideja da je to sve odredjeno i po kom sistemu to radite(prognoza horoskopa)?
Nemoj tako, Nemanja !!! Da se malo potrudiš, pa da pogledaš šta ti GOVORE zvezde i planete, sigurno bi sve učinio da izbegneš ono što će ti se desiti 10 januara, po podne, u Rumenačkoj ulici !!!
 
Nemanja 90:
A sta ce mi se to desiti? Ocu da prdnem? A na osnovu cega ti znas da ce mi se to nesto desiti?
Kako to : NA OSNOVU ČEGA ?!? :shock: Ako zvezde kažu da će ti se nešto NEPRIJATNO desiti, to ti se i desi, a ako, kojim slučajem i omane, onda astrolozi zasuču rukave, pa sami realizuju predskazani događaj i to često još surovije nego što ti je bilo PISANO !!!
 
krvolok:
E sigurno ćeš poverovati kada pročitaš šta se sve Nemanji desilo, a on će to sigurno napisati na BOLNIČKOM kompu, čim izađe iz šok - sobe, tamo negde 12 - 13 januara !!! :lol:

Joj ala sam se uplasio. Ajde mi sad lepo reci otkud ti znas sta ce se meni desiti, kad ti nisam rekao ni kad sam rodjen, znak i podznak? Hoces li mi reci molim te. Jesi li vidovit pa znas kad sam rodjen?
 
a sto se ti deres na taj narod tu.nekako se nepristojno ponasas:) ako te nesto interesuje onda proucavaj..ja se ne bavim bas astrologijom al sam uspjela skontati da se tu i ne radi bas o proricanju.malo procitaj stogod, i sto je jos bitnije eksperimentisi, iskusi, ako te ne interesuje onda se poklopi usima i cuti:)
 
Nemanja 90:
...astrologija. Sta sad ako sam se rodio 3.3. onda ce mi zivot biti ovakav, a ako sam se rodio 5.5. onda onakav. I to sve "govore" zvezde i planete.

Sta se gubite?

To veze sa vezom nema.
Ajde nek mi neko objasni molim vas kakve to sad veze imaju planete i zivoti i otkud vam ideja da je to sve odredjeno i po kom sistemu to radite(prognoza horoskopa)?
DECKO JOSH SIMALI DA BI SHVATIO.INACE SVE JE PLOD SOPSTVENOG ISKUSTVA.A U KOSMOSU JESVE POVEZANO.MATEMATICKA ZAVISNOST NEBESKIH TELA KAO I FIZICKA ZAVISNOST ISTIH...GRAVITACIJA...ISTO K'O STO I KLIMA UTICE NA LJUDSKO RASPOLOZENJE ILI NA GARDEROBU KOJU NOSISH..TAKO SMO SVI MI U ODREDJENOM STOSU U KOSMOSU...ASTROLOGIJA NIJE NEOPHODNA LJUDIMA UOPSHTE ALI JE DOBRA INTERPRETCIJA STVARNOSTI I SAMO JEDAN OD...STO VISE BUDESH SIRIO ZNANJA AKO BUDESH IMAO AFINITETA ZA TO..CITACESH I FIZIQ I FILOZOFIJU I PSIHOLOGIJU..I PRIMECIVATO SLICHNOST KOD LJDI..ILI NECESH NA TAJ NACHIN PERCIPIRATI STVARI NEBITNO....ALI ONO STO JE ISTINA ISTINA JE PA POIMAO JE TI ILI NE....NECU VISE DA TE GNJAVIM,ALI ISTINA,MOE SE I BEZ TIH POMOCNIH SRET.ALI NISU NA ODMET...JA ASTROLOGIJU RAZUMEM,SMATRAM JE NAUKOM..I ZATO JE PRIHVATAM..DA JE NE RAZUMEM,NE BIH JE NI PRIHVATILA..MADA JE I MALO EZOTERICHNA...MOZE BITI SVAKAKO ZA TEBE ZABAVA AKO NISTA DRUGO...
 
Nemanja 90:
Joj ala sam se uplasio. Ajde mi sad lepo reci otkud ti znas sta ce se meni desiti, kad ti nisam rekao ni kad sam rodjen, znak i podznak? Hoces li mi reci molim te. Jesi li vidovit pa znas kad sam rodjen?
Aha, vidovit sam pa znam ne samo kada si rođen, već i ZAŠTO, ali o tome ni reči pred čitaocima, što reče Niče u " Volji za moć ", govoreći o glavnim načelima OTMENOSTI !!! :lol:
 

Back
Top