Najtupavije domaće pop i rok pesme

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.815
ne slušam ovu novu muziku.. od starih je Bajaga negde u vrhu po svojim glupim pesmama... o slonovima koji igraju dok ih bole đonovi.. o cveću, leptirićima, lepoj Janji i svemirskoj policiji.. verujem, ne verujem.. šarene pilule za lilule itd..
Meni se bas svidja stih...Sve vas vidi,sve vas vidi svemirska policija,svetlost univerzuma 😃
Jedini suvisli u toj pjesmi 😂
Ali Bajaga ima talenta,cak i za glupe tekstove.🙂

pop80

Primećen član
Banovan
Poruka
988
kad smo kod bajage

ovu pesmu kad slušam izbija me neka nelagoda :pljus: a ne znam zašto :think: pesma o prirodi ali eto
još kad izgovori reč ''kapuše'' pogotovo :rotf: možda što se ta reč skoro i neupotrebljava :mrgreen:
znači njega može da svrstamo u pop rok čak uglavnom više radi pop muziku
prvi stih je skroz debilan..Dobro jutro, ovo iznad je nebo.. ajdeeee :roll:

Brainpain

Zainteresovan član
Poruka
359
Dakle , kao što tema kaže..
Najtupavije domaće (ex-Yu , današnje ,,,svejedno,,)pesme..
Da li zbog muzike , ali uglavnom je to do teksta , ili kombinacija oba..
I bez durenja i prozivanja ..
Svako ima svoju "tupavu " pesmu ..

Ja ću da počnem.
Jedan od najtupavijih bendova (ja zaista ne znam jesu li oni imali neki iole normalan tekst)
I jedna njihova vrh tupava pesma.

Ovde je prisutna velika količina tupavosti u tekstu , propraćena tupavom muzikom
I na kraju treba obratiti pažnju na Lošino seksi igranje i vrlo zanimljive pokrete (tupave takođe)
Takav je duh vremena bio. Naravno da je danas to smiješno gledati ali onda su bili top, a curice su vrištale. :hahaha:

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.