Najtupavije domaće pop i rok pesme

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.975
stipu gatibo

umesto da zahvali dami na kvalitetnom poslu optuzuje je (bez dokaza) da je progutala gomilu

bio sam klinac 80-ih pa je bilo zanimljivo slusati corbu kako psuje , ostali matori su bili kulturni

ali zasto je tadasnja omladina dozvolila svakave gluposti i idiotske tekstove

crna gora,bar - kurs za smekere - propagiranje nasilja nad zenama

kobrabrate

Početnik
Poruka
13
"Čaje šukarije" od Čole mi je tupavo. To mu je Brega napisao. Skoro sve od njega mi je tupavo, od Tifa faze pa naovamo.

Plavi Orkestar nikad nisam volio, ali je činjenica da su 85-te Jugom drmali prvi album Plavog orkestra i drugi Bajagin album "Sa druge strane jastuka."

Čaje šukarije nije napusao Brega, to je stara pesma Esme Redžepive.

ružislav

Domaćin
Poruka
4.234
zasto je ovo snimio ja mislim ni da on ne zna...ali po meni najtupavija pesma ikada

?

zna on veoma dobro što je tu pesmu snimio isto kao i pesmu moji su drugovi :mrgreen: da bi svoje pesme približio i ljudima koji ne slušaju rok

pesmu lepa janja ribareva kći je izbacio 2001 godine jel do tada je snimio što je imao a pošto je rok tih godina bio potisnut turbofolkom i eto..

ne radi on to jedini a i jednom prilikom kad mu je postavljeno pitanje koju muziku on pravi on je odgovorio soft rok :mrgreen:

pohvalno je kod njega jedino što nije kao šmrkas zbog kinte otišao u ekstrem

Zephyr93

Primećen član
Poruka
899
Lepa Jana ribareva kci...

i danas se pitam sta mu je to trebalo.
Bajaga sa pocetka pank/rok kasnije rok i onda OVO ... :bljak:

cak je i Zmaj od Nocaja dobra pesma za OVO .....al ajd ukusi su razliciti mada i dalje mi nije jasno zastoooooo ovakava "pesma" ?
Pa ne samo Lepa Janja nego dosta Bajaginih pjesama podsjeća na dječije, čak i one protestne: 'Ovo je ovde Balkan, mirisni cvet
Totalno nerazumljiv za ceo svet"...
Ali to je njegov stil, meni je on skroz pozitivan lik. I muzika je dobra.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.