Najskuplja vojna tajna bivše Jugoslavije

  • Začetnik teme Začetnik teme Nina
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Logično! Ulupao si pare u gluposti koje nisu razvoj i napredak.. i onda naravno, nema BUDUĆIH prihoda od rezultata rada ljudi.... I diži kredite!!
bruto domaci proizvod jugoslavije u vreme izgradnje zeljave a i nakon toga

f2.jpg


kao sto i sam vidis, razvoj nije pokazivao slabljenje
 
Da je samo Zeljava. Davinic je svojevremeno izjavio da je na teritoriji Srbije postoji sedam podzemnih objekata, BiH i Hrvarska su imale po pet, Makedonija i Slovenija po tri. To su ogromna sredstva za zemlju kao sto je bila YU. A i konstruktori nisu bili bas previse nadareni. Zeljavu su mogli da koriste MIG-21 avioni , a nisu razmisljali sta posle njih, pugledaj snimke, jedva prolazi MIG -21, za 29tke to je skolniste bilo neupotrebljivo. Cak i da ga nisu srusili danas bi u njemu mogli samo da gaje pecurke.
f2.jpg


imalo je mesta i za mig 29
 
imalo je mesta i za mig 29
To je prostorija za remont, problem je ulaz u sam objekat, 29 je skoro pet metara siri od MIG-a 21, a to nije sitnica. Pored ulaza, hodnici kojima prolaze avioni i parkiralista za iste nisu mogla da prime avion velicine 29tke, bez ogromnih prapraviki istih. Znaci lupanje armiranog betona, ponovo razbijanje stena...
Nije to moje misljenje, o tome su pisali ljudi koji su tamo sluzbovali, zato i samo miniranje objekta " da ga NATO ne bi koristio" je najobicnija budalastina, za njih je to u startu bilo neupotrebljivo.
Taj grafikon koji si prikazao zapravo najbolje dokazuje paradoks cele situacije. BDP po stanovniku nam je 74te bio $5000 po stanovniku, malo bolje od africkih zemalja, a toliko se novac slupalo u nesto sto nije davalo nikakav povratak na investiciju.
 
jugoslavija je imala ogroman rast i razvoj bas u periodu izgradnje zeljave

bruto domaci proizvod jugoslavije:

Pogledajte prilog 1909814
Nisi baš bistar?? rast i razvoj?? ČEGA!!?? atomskih gradova, podzemnih aerodroma i luka za podmornice!!?? Sve to NE donosi buduću zaradu, nego i sva ostala induastrija još hrani i tu silnu vojnu izgradnju, industriju, vojsku itd..... I pazi da ti ne promakne:
I onda početkom 80-tih bravareva radnička BOOM generacija polako i masovno odlazi u PENZIJU!!! A treba im osigurati PENZIJE!! Od čega? Od prihoda Željave i Koniica!!??? I eto ti BANKROT!!! :super::super:
 
Код таквих објеката ће аутошовинистичко крдо вриштати "јој на што су се бацале толике паре...". Међутим, све озбиљне земље, озбиљне државе, имају такве објекте посебне намјене. И веће и импресивније и пуно скупље од оних које је градила бивша Југославија.
И наравно да је било гдје, у било којој земљи свијета, обезбиједити таква огромна средства за изградњу тих објеката, немогуће на транспарентан начин, у складу са свим процедурама и гдје ће сваки празноглавац бистрити глупаву мантру "гдје иду наше паре..". Они који мисле да је могуће, безнадежно су наивни. Зато се то чини на друге начине, у бившој Југославикји је то фукционисало како је функционисало. Сад што од тих објеката посебне намјене барем када је та земља у питању није било вајде равнајући се према намјени због које су урађени, други је падеж.

Такво време бјеше. Они који су покренули и касније обезбиједили изградњу тих објеката посебне намјене, који би обезбиједили заштиту од спољне агресије, па и нуклеарног удара, су вјеровали да ће та творевина, Југославија, потрајати. Нису рачунали да ће напади на ту творевину доћи другим начином, и да ће доћи вријеме наплате свих грешака које су чињене током деценија.
 
Poslednja izmena:
Nisi baš bistar?? rast i razvoj?? ČEGA!!?? atomskih gradova, podzemnih aerodroma i luka za podmornice!!?? Sve to NE donosi buduću zaradu, nego i sva ostala induastrija još hrani i tu silnu vojnu izgradnju, industriju, vojsku itd..... I pazi da ti ne promakne:
I onda početkom 80-tih bravareva radnička BOOM generacija polako i masovno odlazi u PENZIJU!!! A treba im osigurati PENZIJE!! Od čega? Od prihoda Željave i Koniica!!??? I eto ti BANKROT!!! :super::super:

jooj kako bi bilo lepo kad bi ekonomija i medjunaropdni odnosi bili tako naivni i jednostavni...
svi bi ko ti postali eksperti

pocetak 70 desetih pocinje niz ekonomskih kriza u svetu, posledica naftne krize na bliskom istoku, formiranje opeka, petrodolari....
elem to je prouzrokovalo ekonomske krize u Americi, Japanu, Britaniji, Francuskoj... neredi po ulicama, kolone automobila pred praznim benzinskim pumpama, padale vlade, poskupljenja inflacije...
amerika kao najveca ekonomska sila na svetu, podize kamatne stope (da bi olaksala svojoj ekonomiji da prebrodi krizu), to povecava rate dugova i produbljuje krizu u drzavama celog sveta

nije zeljava koja je gradjena 20 godina ranije vec svetski ekonomski izazovi prouzrokovali krizu i u jugoslaviji, bazna industrija je zavisila mnogo od uvoza nafte, nafte nema, poskupela, uvoz poskupeo rate kredita poskupeli....

ali eto prodje i ta kriza i 1990 inflacija je od 56% pala na 2,4%, zlatne rezerve su se nagomilale i imale vrednost ukupnog spoljnog duga, dinar je postao stabilan...
1991 je dug bio 15 milijardi dolara (1981 je bio 21 milijardu, znaci smanjen je za trecinu) ili racunajuci vrednost dolara kao da sada ukupno duguje 50 milijardi dolara

danas Slovenija duguje 46 milijardi dolara
danas Hrvatska duguje 63 milijarde dolara
danas Bosna duguje 8 milijardi dolara
danas Srbija duuguje 45 milijardi dolara
danas crna gora duguje 9 milijardi dolara
danas Makedonija duguje 10 milijardi dolara
danas Kosovo duguje 2 milijarde dolara
 
To je prostorija za remont, problem je ulaz u sam objekat, 29 je skoro pet metara siri od MIG-a 21, a to nije sitnica. Pored ulaza, hodnici kojima prolaze avioni i parkiralista za iste nisu mogla da prime avion velicine 29tke, bez ogromnih prapraviki istih. Znaci lupanje armiranog betona, ponovo razbijanje stena...
Nije to moje misljenje, o tome su pisali ljudi koji su tamo sluzbovali, zato i samo miniranje objekta " da ga NATO ne bi koristio" je najobicnija budalastina, za njih je to u startu bilo neupotrebljivo.
ja nisam sluzbovao tamo ali sam kraci period bio na Slatini kad smo postavljali perimetar t34 tenkovskih zaklona oko aerodroma
i tamo su imali podzemne zaklone za avione bilo je tu mesta i za vece avione

kazes ovde ne bi proso mig 29....

f1.jpg
 
ja nisam sluzbovao tamo ali sam kraci period bio na Slatini kad smo postavljali perimetar t34 tenkovskih zaklona oko aerodroma
i tamo su imali podzemne zaklone za avione bilo je tu mesta i za vece avione

kazes ovde ne bi proso mig 29....

Pogledajte prilog 1909963
Slatina je u Pristini, isto sa podzemnim hangarima, ali ni tamo nikada nisu drzani MIG 29.
 
Slatina je u Pristini, isto sa podzemnim hangarima, ali ni tamo nikada nisu drzani MIG 29.
znam, bio tamo, gledo svakodnevna poletanja i sletanja, gledo ulazak u podzemne hangare, gledo olupinu pored piste kad je pilot skliznuo sa piste, sluso price o sudaru 2 miga koji su se desili par meseci pre mog dolaska....
poenta je da ne bi bio veliki problem u zeljavu ucerati i drugi model aviona. Zeljava je pre svega bila komandni centar PVO u slucaju nuklearnog rata odatle se trebalo osmatrati javljati i navoditi cela teritorija jugoslavije putem povezane mreze radarskih stanica
 
znam, bio tamo, gledo svakodnevna poletanja i sletanja, gledo ulazak u podzemne hangare, gledo olupinu pored piste kad je pilot skliznuo sa piste, sluso price o sudaru 2 miga koji su se desili par meseci pre mog dolaska....
poenta je da ne bi bio veliki problem u zeljavu ucerati i drugi model aviona. Zeljava je pre svega bila komandni centar PVO u slucaju nuklearnog rata odatle se trebalo osmatrati javljati i navoditi cela teritorija jugoslavije putem povezane mreze radarskih stanica
Da nije bio problem JNA bi najvredniji avion koji je imala i drzala tamo, ali je bio problem. Drzali su ga cak na otvorenom u Zagrebu . Bivsi komandant Batajnice, Tomo zaboravi prezime, je govorio o preblemu sa nekim od tih podzemnih hangara. Nisu mogli da prime vece avione bez prepravki.
 
Da nije bio problem JNA bi najvredniji avion koji je imala i drzala tamo, ali je bio problem. Drzali su ga cak na otvorenom u Zagrebu . Bivsi komandant Batajnice, Tomo zaboravi prezime, je govorio o preblemu sa nekim od tih podzemnih hangara. Nisu mogli da prime vece avione bez prepravki.
ulaz u zeljavu je bio 8 metara visok i 20 metara sirok, tuneli unutar su 16 metra sirine i 12 metara visine

mig 29 je oko 12 metara sirok i 5 metara visok....
 
Koji si ti mudrac!!??? Nekih 40% duga bankrotirane Šugoslavije je nakon njene propasti pripalo SRBIJI..... A u vreme Miloševića, Srbija bila pod sankcijama pa se barem DESET godina NISU plaćale rate toga duga.. a kamate RASLE, pa RASLE, pa RASLE.....
eto ti znas, pa onda lepo objasni, koja je to drzava nasledila dug ? I ostatak aranzmana i kome zasta
 
eto ti znas, pa onda lepo objasni, koja je to drzava nasledila dug ? I ostatak aranzmana i kome zasta
evo pa čitaj:
Dug bivše SFRJ reguliran je Bečkim sporazumom o sukcesiji iz 2001. godine, koji je stupio na snagu 2004. Prema Aneksu C tog sporazuma, dugovi su podijeljeni na alocirani dug (koji je pripao krajnjim korisnicima na teritoriju pojedinih republika) i nealocirani dug (koji je podijeljen prema ključu MMF-a): [1, 2, 3]
  • Hrvatska: 28,49%
  • Srbija i Crna Gora (tada): 36,52%
  • Bosna i Hercegovina: 13,20%
  • Slovenija: 16,39%
  • Sjeverna Makedonija: 5,40%
Model otplate i status
  • Ključne financijske institucije: Pregovori i servisiranje duga prema Pariškom i Londonskom klubu vjerovnika uspješno su okončani u godinama nakon sporazuma. Primjerice, Hrvatska je svoje obveze isplatila i refinancirala, a slične su dogovore provele i ostale države.
  • Preostali neriješeni dugovi: Još uvijek postoje određena specifična dugovanja koja su ostala izvan redovnih aranžmana, poput dugovanja libijskim vlastima i klirinškog duga s bivšom Čehoslovačkom. [1, 2]
Detaljniji pregled po državama sljednicama:
  • Hrvatska: Preuzela je svoj dio naslijeđenih vanjskih dugova i sudjelovala u diobi imovine, uključujući monetarno zlato i devizna sredstva. Proces sukcesije financijske imovine bivše Narodne banke Jugoslavije (NBJ) bio je dugotrajan zbog potraživanja i imovine koja se nalazila u inozemstvu. [1, 2]
  • Bosna i Hercegovina: Zbog specifične strukture, znatan dio obveza iz tog perioda integriran je u vanjski dug, a otplata dijela tih obveza iz „starog duga“ planirana je do 2038. godine. [1, 2]
  • Srbija: Kao pravna sljednica koja je obuhvatila i Crnu Goru u prvom valu, preuzela je najveći postotak nealociranog duga (36,52%). Također je zadržala najveći dio diplomatsko-konzularne imovine, a dio sukcesijskih pregovora o vojnoj imovini i preostaloj financijskoj pasivi nastavio se rješavati i godinama kasnije. [1, 2, 3]
Cjelokupni tekst i pravni okvir podjele potraživanja i obveza detaljno je definiran u Ugovoru o pitanjima sukcesije koji je dostupan u Narodnim novinama. Izvorna dokumentacija i analize o raspodjeli dugovanja dostupne su i u arhivama Svjetske banke koje prate financijsku stabilnost država sljednica.
 
Код таквих објеката ће аутошовинистичко крдо вриштати "јој на што су се бацале толике паре...". Међутим, све озбиљне земље, озбиљне државе, имају такве објекте посебне намјене. И веће и импресивније и пуно скупље од оних које је градила бивша Југославија.
И наравно да је било гдје, у било којој земљи свијета, обезбиједити таква огромна средства за изградњу тих објеката, немогуће на транспарентан начин, у складу са свим процедурама и гдје ће сваки празноглавац бистрити глупаву мантру "гдје иду наше паре..". Они који мисле да је могуће, безнадежно су наивни. Зато се то чини на друге начине, у бившој Југославикји је то фукционисало како је функционисало. Сад што од тих објеката посебне намјене барем када је та земља у питању није било вајде равнајући се према намјени због које су урађени, други је падеж.

Такво време бјеше. Они који су покренули и касније обезбиједили изградњу тих објеката посебне намјене, који би обезбиједили заштиту од спољне агресије, па и нуклеарног удара, су вјеровали да ће та творевина, Југославија, потрајати. Нису рачунали да ће напади на ту творевину доћи другим начином, и да ће доћи вријеме наплате свих грешака које су чињене током деценија.
A bravareva trula Jugoslavija je bila ozbiljna država?? Nego, puca mi prsluk šta su druge države gradile.. ali recimo uz METROE!! Usput, mnogi su znali da je ta trula država bila osuđena na propast i pre nego što je proglašena!!! :hahaha:
Ni kasnije ex-varšavski lideri nisu gradili takve gluposti kao Tito!! Gledaj i divi se:
https://visitbucharest.today/bucharest-metro/
https://hr.wikipedia.org/wiki/Sofijski_metro
https://en.wikipedia.org/wiki/Budapest_Metro
https://en.wikipedia.org/wiki/Warsaw_Metro
https://pid.cz/en/metro/
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top