Najskuplja vojna tajna bivše Jugoslavije

  • Začetnik teme Začetnik teme Nina
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Nina

Veteran
Supermoderator
Poruka
425.050
Podzemni aerodrom Željava građen je tokom Hladnog rata, imao je pet pista i kilometre tunela, a mnogi ga i danas smatraju najvećim projektom bivše države.
Kompleks se sastojao od mreže tunela i podzemnih hangara ukopanih u planinu, čija je glavna svrha bila zaštita aviona tipa MIG 21. Izgradnja ovog aerodroma bila je jedan od najvećih projekata bivše Jugoslavije, a procenjuje se da je koštala između šest i osam milijardi američkih dolara, što bi danas iznosilo više od 22 milijarde evra. Čitavo područje bilo je pod strogim nadzorom i zatvoreno za javnost, a iako je danas devastirana i napuštena, Željava je i dalje jedna od najpoznatijih turističkih atrakcija Like.
Od Zagreba je udaljena oko dva sata vožnje, a u blizini se nalaze i Plitvička jezera, kao i grad Bihać. Aerodrom je smešten u podnožju planine Plješevice, na oko 300 metara nadmorske visine. Prostire se na više od osam miliona kvadratnih metara, pri čemu manji deo kompleksa pripada Bosni i Hercegovini.

shutterstock_2309711177-e1780379206744.jpg
 
Najfotografisaniji detalj Željave svakako je avion Douglas C-47. Gotovo svi posetioci fotografišu se pored njega, a zanimljivo je da je tokom Drugog svetskog rata služio za prevoz padobranaca. Avion je postavljen kao dekoracija prilikom otvaranja baze i danas jasno pokazuje da ste stigli na pravi put ka tunelima i aerodromu Željava.

Zvaničan naziv podzemnog vojnog aerodroma bio je Objekt Klek 505, a ceo kompleks može se podeliti na tri glavne celine – bazu, piste i tunele. Na uzvišenju između tunela broj dva i tri nalazio se kontrolni toranj iz kojeg se nadgledalo svih pet međusobno povezanih pista. Kako bi aerodrom mogao da se brani i sa zemlje, uz piste je bila postavljena i protivvazdušna odbrana. Danas se tri piste nalaze u Hrvatskoj, dok su dve u Bosni i Hercegovini.

Clip_10.jpg
 
Aerodrom Željava uništen je 1992. godine tokom povlačenja Jugoslovenske narodne armije. Prilikom napuštanja kompleksa, vojska ga je devastirala nizom eksplozija i detonacija u tunelima i na pistama.

O Željavi je 2016. godine snimljen i odličan dokumentarni film „Houston, We Have a Problem!”, koji je slovenački reditelj Žiga Virc realizovao u koprodukciji sa HBO-om. Film se bavi navodnim jugoslovenskim svemirskim programom koji se razvijao upravo u tunelima ovog aerodroma, kao i pričom da ga je Josip Broz Tito prodao američkom predsedniku Džonu F. Kenediju.
Clip_6.jpg

link
 
To je samo jedan od projekata u koje su stucane milijarde koje zemlja nije imala.
ne razumeš to vreme
živeli smo ubeđeni da će doći do trećeg svetskog rata.
ne ko ove tričarije u ukrajini, iranu, siriji... već ono stotine nuklearnih udara po gradovima, oklopne divizije jure po evropi...
sve države su gradile slične objekte, u to vreme smo gradili i skloništa za narod, po naseljima je zakonom bilo obavezno imati skloništa... šveđani su autoputeve projektovali da mogu da se koruste kao piste za borbene avione, finska je izgradila stotine hiljada skloništa...
 
To je samo jedan od projekata u koje su stucane milijarde koje zemlja nije imala.
Da.. Zato je Šugoslavija pred raspad bila dužna oko 19 milijardi dolara...Uračunat atomski grad kod Konjica i luka za podmornice....

Bitno da se sad spucavaju pare koje imamo.
Da.. OTPLAĆUJEMO srpski deo duga šugoslavije.. glavnica plus kamate.... Dužničko ropstvo: Npr. dug 100 otplaćuješ kreditom za 100, ali ti idu kamate, recimo 10. Tada duguješ 110. Sledeći put dižeš kredit na 110, a dug će biti 120 itd.... I tako smo dogurali do današnjih silnih dugova ex-šugo novokomponovanih vukohebina.... :hahaha:
 
ne razumeš to vreme
živeli smo ubeđeni da će doći do trećeg svetskog rata.
ne ko ove tričarije u ukrajini, iranu, siriji... već ono stotine nuklearnih udara po gradovima, oklopne divizije jure po evropi...
sve države su gradile slične objekte, u to vreme smo gradili i skloništa za narod, po naseljima je zakonom bilo obavezno imati skloništa... šveđani su autoputeve projektovali da mogu da se koruste kao piste za borbene avione, finska je izgradila stotine hiljada skloništa...
Baš si PAPAK, dvonožni! Gradilo se to jer smo imali ono bravarsko zločinsko krmče!! Da su drugi predsednici ex-Varšavskih vukohebina i pomislili da bi tako nešto gradili, Staljin bi ih ŽIVE oderao!!! :hahaha: Mađarska uopšte nije imala vojsku nakon 1956-e!!! Pa su oni gradili METROE!! Najdublji metro u Budimpešti ide ISPOD DUNAVA... a naš???? Ispod kuće SMEĆA!!?? :hahaha:
 
Baš si PAPAK, dvonožni! Gradilo se to jer smo imali ono bravarsko zločinsko krmče!! Da su drugi predsednici ex-Varšavskih vukohebina i pomislili da bi tako nešto gradili, Staljin bi ih ŽIVE oderao!!! :hahaha: Mađarska uopšte nije imala vojsku nakon 1956-e!!! Pa su oni gradili METROE!! Najdublji metro u Budimpešti ide ISPOD DUNAVA... a naš???? Ispod kuće SMEĆA!!?? :hahaha:
Staljin je umro 53ce
Varsavski pakt je formiran 55te
jos se nije razgorela trka u nuklearnom naoruzanju

svaki dan ovde nesto novo naucis
 
vazno je da danas vise nismo zaduzeni sto se tice jugoslavije,
imamo modernije dugove ;)

uostalom jugoslavija vise ne postoji da bi imala neki dug - bankrotirala je
Koji si ti mudrac!!??? Nekih 40% duga bankrotirane Šugoslavije je nakon njene propasti pripalo SRBIJI..... A u vreme Miloševića, Srbija bila pod sankcijama pa se barem DESET godina NISU plaćale rate toga duga.. a kamate RASLE, pa RASLE, pa RASLE.....
 
Staljin je umro 53ce
Varsavski pakt je formiran 55te
jos se nije razgorela trka u nuklearnom naoruzanju

svaki dan ovde nesto novo naucis
Šta lupetaš?? Ni kasnije ex-varšavski lideri nisu gradili takve gluposti kao bravarsko kopile!! Gledaj i divi se:
https://visitbucharest.today/bucharest-metro/
https://hr.wikipedia.org/wiki/Sofijski_metro
https://en.wikipedia.org/wiki/Budapest_Metro
https://en.wikipedia.org/wiki/Warsaw_Metro
https://pid.cz/en/metro/
 
Zeljava je zavrsena 1968
Jugoslavija je bankrotirala 1982
Da je samo Zeljava. Davinic je svojevremeno izjavio da je na teritoriji Srbije postoji sedam podzemnih objekata, BiH i Hrvarska su imale po pet, Makedonija i Slovenija po tri. To su ogromna sredstva za zemlju kao sto je bila YU. A i konstruktori nisu bili bas previse nadareni. Zeljavu su mogli da koriste MIG-21 avioni , a nisu razmisljali sta posle njih, pugledaj snimke, jedva prolazi MIG -21, za 29tke to je skolniste bilo neupotrebljivo. Cak i da ga nisu srusili danas bi u njemu mogli samo da gaje pecurke.
 

Back
Top