Najskuplja odeća na svetu

e ljudi pa de su te lepe stvari danas sve neka bez veze garderoba pre 20 godina u vreme druga tita bilo je bash lepih.. i josh traju do danas :I
ok mozda treba kopati ali ovako na prvi pogled i nema nesto niti su devojke nesto strava obucene u proesku ali ne krivim ih nego nema bas neki izbor one se trude koliko mogu... :(
 
A ja kupujem sve u sve za jedan €...
sarcastic.gif
 
neozbiljko:
Svrha skupe odeće je da poveća vrednost osobe koja je nosi. Dakle, što se bezvrednije osećaš - to ti treba skuplja odeća. Njena realna i upotrebna vrednost nemaju pri tom nikakav značaj.


Slusajuci tebe..........obrazovani ljudi treba da idu dronjavi..........

sta ce im odeca,dovoljno su vredni .....nema razloga da uzivaju u lepim stvarima :shock: .kasmir-fuj...pamuk-nikako.....niti u luxu..........ma ne treba im lova nek rade iz prosto soc razloga....
da pomognu drugima koji nisu uspeli ama bas nista da urade sa sobom....i beskucnicima.....i ustvari skupa odeca je samo za Grandovce i mafijase.(oni imaju monopol na istu)...

Ukinimo proizvodnju skupe odece.......prosto i jednostavno taj lanac proizvodnje treba iskoreniti.......ISKORENITI I TREND I MODU...i sve modne revije...i sve dizajnere ignorisati.......jer navodno je u svrsi nedolicnih da istu nose..........
....i eto kao slozismo se............oko odece...........
 
Megy 18:
1.Svi vole lovu
2.Razumem ljude koji su stipse ,OK
3.Razumem ljude koji nemaju
4.Ali ne razumem ljude koji imaju a nece da potrose.....ili ti stede.....za sta?.......
za gomilu stvari koji su mnogo bitniji/poucniji/korisniji od parceta krpe.
recimo :)
po svaku cenu insistirati na skupoj odeci je za mene cist snobizam,jer cena ne podrazumeva obavezno i kvalitet.sto ce reci kod 90 % stvari placas ime,tj marku koje nosis,a ne kvalitet tkanine ili lepotu kreacije...to se pored snobizma,u narodu jos zove dranje :) a ako pored toga nisi bas sa parama najjaci,a uprkos toga mora da bude gucci,d&g i sta ti jja znam sta,to se zove i glupost :)
 
Banshee:
za gomilu stvari koji su mnogo bitniji/poucniji/korisniji od parceta krpe.
recimo :)
po svaku cenu insistirati na skupoj odeci je za mene cist snobizam,jer cena ne podrazumeva obavezno i kvalitet.sto ce reci kod 90 % stvari placas ime,tj marku koje nosis,a ne kvalitet tkanine ili lepotu kreacije...to se pored snobizma,u narodu jos zove dranje :) a ako pored toga nisi bas sa parama najjaci,a uprkos toga mora da bude gucci,d&g i sta ti jja znam sta,to se zove i glupost :)



Dobro receno...............ok........
 
Megy 18:
Volim da se razlikujem od drugih na sve moguce nacine...........

Zivim u Srbiji i ne znam da ljudi nemaju hleba da jedu,bolnice su mi ok,ne vidim da ljudi spavaju ispod mostova...smatram da su uglavnom svi vaspitani,lepi,obrazovani....raspolozeni za dobar zez...

...kupujem sta mi i koliko treba....trosim koliko mogu....akcenat bacam na kvalitet.......u inat svih onih koji preferiraju skart............
..........uzvisenost nalazim daleko od novca i potrosnje.............
ali naj vise volim kad vidim da postoje ljudi koji razsclane "italijanski ves" na zilion delova
raduje me cinjenica da je to jedna od retko intrigantnih stvari u njihovom zivotu...........
sve ostalo je ______________________________________________________________
ne znash da ljudi nemaju hleba? da zhive ispod mosta? pa yebote gde ti to zhivish?
a verujesh da u srbiji qpujesh ne znam kakav kvalitet... lol

chek.. ti si kao nema shusha a bolnice su ti ok? ovde? lol
u yebote!
 
Megy 18:
Pre svega izvinjavam se sto cu malo odstupiti od teme i istaci na opste zadovoljstvo nekolicine jeftiniju odecu................

draga Megy 18
izvini možda sam ja pristrasan
i kao što znaš ukusi se razlikuju
ali imam utisak da bi mi lepše izgledala bez ovog ne tako skupog odevnog predmeta na gornjim slikama
 
aman sta ste se pogubili kriza srbija i to....tema sluzi da kacimo slike,linkove,malo mastamo ako ne mozemo da kupimo.....


inace ja ako bi nekad potpisivala ugovor od 3 miliona evra naravno da bi ga potpisala sa satom od 30.000 e na ruci jer je to jednostavno statusni simbol,zna se ko nosi i ko razume shvatice,tako da ne znam sta imate protiv sata....al opet naravno da taj sat ne bi kupila ako bi imala platu jedva da prezivljavam...sad cu da kopam malo po netu pa da kacim nesto zanimljivo ako nadjem
 
miss:
inace ja ako bi nekad potpisivala ugovor od 3 miliona evra naravno da bi ga potpisala sa satom od 30.000 e na ruci jer je to jednostavno statusni simbol
mogu da platim kvalitet, ali u zivotu ne bih placala statusne simbole.

ne postoji sat koji vredi 30 000 evra. mozda ako je ukrasen nekim dijamantima ili statijaznam... ali sat je - sat, kvalitet mehanizma ne moze da premasi 1000 evra. ostalo su dekoracije.
 
ja nemam para za taj skupi pa cak i ne tako skupi sexy ves
ali sam sexy i sve to :razz:

a svima je pala na pamet brendirana odeca
a meni neke recimo zmijska koza ili koza aligatora ili bunda od jadnih cincila, pa vertu telefoni
secam se da sam nekada davno citala da su onoj tori speling pravili lak za nokte u kome je bio usitnjen valjda dijamant (ili tako nesto, znam da je dijamant tvrd i moze da se sece samo tvrdjim pa ne znam kako bi to sitnili, ali tako se secam)
nema veze, i da je cirkon, kakva je to bolest :roll:
 
ima lakova sa dijamantskom prasinom i nisu uopste skupi,jer ona ostaje kao visa akd se dijamant brusi i nema vrednost a navodno jaca nokte....



a ovde je tema:kad bi imali para....


na pr ja ne bi mogla da nosim krzno nikad....al kozu bi...i nosim je,tako da bas i nisam nesto primeran zastitnik zivotinja al dobro....i kad se kaze skupo svi se nesto loze da je to neko kindjurenje....pa pogledajte koliko ima jednostavnih kasmirskih dzempera i amrama a oliko kostaju,kako izgledaju prave skupe stvari sa stilom....ne sija sve sto je skupo,to samo na grandu
 
nismo svi isti.Neko moze sebi da priusti sta zeli i ne znam ko ne bi voleo da bude na mestu npr neke holivudske zvezde -da jednostavno udjes u prodavnicu i ne razmisljsljas vec kupis ono sto ti se svidja bez obzira na cenu.Trosis onoliko koliko imas i kupujes ono za sta imas pare.Ne vidim sta ima lose u tome i zasto mora tu da se misli na siromasne kad su to dva razllicita sveta.ne treba ih mesati.
Neko jedva ima pare za net a neko kupuje sat od 31000evra.To je normalno
 

Back
Top