Najskladniji par koji znate, koji znaci?

Najskladniju vezu koju znam je ona Bik, Mjesec , Venera i Mars u Ovnu, on Blizanac, Mars, Venera takodjer u Ovnu, on je ascedent Bik, njoj ne znam podznak.Od 1994 su zajedno, nemaju djece.
znam parove koji su 40+ godina u braku i stalno nasmejani a da nisu kao ti tvoji...generalno bikovi i blizanci su nepodnosljive kominacije..a kako znam, pa ybg znam :lol:
 
znam parove koji su 40+ godina u braku i stalno nasmejani a da nisu kao ti tvoji...generalno bikovi i blizanci su nepodnosljive kominacije..a kako znam, pa ybg znam :lol:
Ovo je par koji se nikada nije vjencao, ono veza bez papira , jos uvijek su u dugometraznoj vezi, nemaju ni djece, prisustvovao sam njihovom prvom poznanstvu, jer mi je Blizanac drug, njen otac se dugo protivio toj vezi, jer je ona bila ucenica generacije, sa velikim zivotnim ambicijama, a moj drug klosar sa zanatom i nekim sitnim kriminalnim sklonostima.

Sta treba, da nabrajam svoje i roditelje svojih drugova koji su zajedno citav zivot, i da nabrojim onaj par u kojem je jedan od partnera najduze zivio :D

Ovo je par koji se nikada nije vjencao, ono veza bez papira , jos uvijek su u dugometraznoj vezi, nemaju ni djece, prisustvovao sam njihovom prvom poznanstvu, jer mi je Blizanac drug, njen otac se dugo protivio toj vezi, jer je ona bila ucenica generacije, sa velikim zivotnim ambicijama, a moj drug klosar sa zanatom i nekim sitnim kriminalnim sklonostima.

Sta treba, da nabrajam svoje i roditelje svojih drugova koji su zajedno citav zivot, i da nabrojim onaj par u kojem je jedan od partnera najduze zivio :D
Bik i Blizanac su susjedni znaci, cesto im se izmjesaju planete i mogu savrseno da se slazu, znam najmanje 10 veza izmedju ta dva znaka.
 
Ovo je par koji se nikada nije vjencao, ono veza bez papira , jos uvijek su u dugometraznoj vezi, nemaju ni djece, prisustvovao sam njihovom prvom poznanstvu, jer mi je Blizanac drug, njen otac se dugo protivio toj vezi, jer je ona bila ucenica generacije, sa velikim zivotnim ambicijama, a moj drug klosar sa zanatom i nekim sitnim kriminalnim sklonostima.

Sta treba, da nabrajam svoje i roditelje svojih drugova koji su zajedno citav zivot, i da nabrojim onaj par u kojem je jedan od partnera najduze zivio :D
a jel treba da ti pisem o mom i cerkinom odnosu :hahaha:
il jos olje o njenom odnosu sa majkom..daj bre...odrasli smo ljudi valjda, oboje znamo da papir trpi sve i da nema pravila i zakonitosti
 
a jel treba da ti pisem o mom i cerkinom odnosu :hahaha:
il jos olje o njenom odnosu sa majkom..daj bre...odrasli smo ljudi valjda, oboje znamo da papir trpi sve i da nema pravila i zakonitosti
A ne znam koliko si nastran, pa pisi sta hoces,:lol: ali ovo je veza u kojoj upravo nemanje papira osigurava stabilnu dugotrajnu vezu, koja je izdrzala mnoge testove i mnoga ubacivanja sa strane.

I ne shvatam o kakvom ti papiru sada govoris :think::super:
 
Za Jarca su po meni najprivlačniji duhovno-erotski spoj škorpije, ribe i blizanke (moje iskustvo). Namerno kažem najprivlačnije jer su suprotnost, škorpije zbog velike emotivnosti i misterije, ribe zbog tog sanjalačkog elementa, blizanke zbog mladalačkog duha i nestašluka.

Što se tiče najskladnijih, to je drugo i uključuje kompromise. Najbolje idu Jarac sa jarčicom ili ženskim bikom, devicom. Tu već nije dobro preterano preklapanje elemenata jer to neće opstati (npr. rak i vodolija, nidje veze, jedno spora tiha voda, drugo pobunjeni prometejski vazduh). Ili škorpija i bik, ovan i ribe itd.
 
Nekad davno tek kada sam dobio internet, 2004 godine, sam onako iz dosade analizirao sa kojim se to znakovima , tj ženama muskarci Jarcevi( medju javnim licnistima) najcesce vjencavaju i sa kojim zenama imaju najduzi kontinuitet ostanka u vezama. Znaci koristio sam podatke dostupne na Netu.Dosao sam do zakljucka da se sa svih 12 znakova vjencacaju podjednako, ali da je najveci kontinuitet ostanka u vezama sa ubjedljivo Djevicama , zanimljivo Lavicama, cak i Strijelcevima te Ribama i Vodolijama.Vjerovatno bi na osnovu poznavanja nekih drugih biografija neko dosao do drugacijih zakljucaka.Ali onda sam vremenom zanimajuci se za astrologiju shvatio da je svaka osoba prica za sebe i da slaganje izmedju 2 osobe zavisi ne samo izmedju kompletnog rasporeda svih pokazatelja u kartama, nego i od vaspitanja, okruzenja u kojem neko odrasta.Pa uzalud dvije idealne sinastrije, ako je jedna osoba odrasla u gradskom okruzenju ili na dvoru, kojoj su roditelji imucni intelektualci, a druga na selu ili u siromasnoj porodici, gdje nije imala ili imao sansi da se obrazuje, i te dvije osobe se nikada nece moci pronaci na interesno intelektualno duhovno kulturoloskom planu, ma koliko im sinastrija bila dobra.Ja se licno duhovno najbolje razumijem sa Strijelcima i sa Blizankama, vjerovatno zbog Mjeseca u Lavu i Aca u Strijelcu, gdje dijelimo slicna razmisljsnja na planu filozofije, pravde, generalno zivota, ali sam se sexusalno i emotivno najvise loziio na Bikice i Djevice, jer Marsu u 1 polju i Suncu u 1 polju u Jarcu ( ugaone planete su najjace) pokazuju sta muskarcu predstavlja ciljeve na polju sexa( Mars) i ljubavi ( Sunce) pa me samo Bikice i Djevice ( uvjerio sam se 100 puta) mogu zadovoljiti na tom planu.Sto sam stariji cesto mi se desi i da me Ribice jako privuku, tamo mi je Venera, ali plasljive su, ne razumijemo se bas najbolje, kao da im je krivo sto nisam bar malo felerican da se one osjete vaznim pa da ponude pomoc :D
 

Back
Top