Quantcast

najsexy glumac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

laura87

Domaćin
Poruka
3.401
On je za mene neprevazidjen....

110980392956.jpg

sonrissa

Početnik
Poruka
29
Colin Farrell ??

ma on se meni ne svidja, mooozda na prvi pogled ima neki LOOK dopadljiv, al daaaj, da bi bio najsexi ne moze da ima glas kakav ima...tj vise mi zvuci kao zena nego musko. sta znam, gledam sve celokupno... :twisted:

cucla

Zainteresovan član
Poruka
150
OK! Musko sam, odmah da naglasim, jer vidim da je ovo vise zenska tema i izvinjavam se sto upadam ovako medju vas 8)... ali vidim da ste u vecini jos uvijek klinke i pali vas prvenstveno izgled i mladje meso. sto je i normalno, jelte :D Kad se kaze najsexi, sta prvenstveno smatrate pod tim?
Najsexepilniji, najzgodniji, najglumac cega, naj sta? OK, svako ima svoj prioritet :D , ali tu su i velike dede: De Niro, Pacino ili strasni Jack (Nicholson) koje ste zanemarili... oni su ipak za starije dame!
Ali to su mi omiljeni glumci sa ogromnom harizmom i pitam vas sta mislite o njima! Da li se neko od vas mladjarije pali na malo (vise) starije glumce?
Jer ja od svih tih novih koje ste naveli ne vidim nekog
sa jacim karakterom (sa par izuzetaka npr. Ewan McGregor) koji se trazi za velike filmske uloge!
Znam da o ukusima ne vredi aspravljati, da vas ipak cujem 8)

Nynaeve

Zainteresovan član
Poruka
154
Colin Farrell mi je mnogo smeshan..
A onaj lik iz Cguvara plazhe je eeeeextra.. Bash bih ga... posedovala. :wink:
Ali mi nije jasno kako vam se ne svidja Dzoni kad je tako i lep i sharmantan i dobar glumac.. :P :)

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
cucla:
OK! Musko sam, odmah da naglasim, jer vidim da je ovo vise zenska tema i izvinjavam se sto upadam ovako medju vas 8)... ali vidim da ste u vecini jos uvijek klinke i pali vas prvenstveno izgled i mladje meso. sto je i normalno, jelte :D Kad se kaze najsexi, sta prvenstveno smatrate pod tim?
Najsexepilniji, najzgodniji, najglumac cega, naj sta? OK, svako ima svoj prioritet :D , ali tu su i velike dede: De Niro, Pacino ili strasni Jack (Nicholson) koje ste zanemarili... oni su ipak za starije dame!
Ali to su mi omiljeni glumci sa ogromnom harizmom i pitam vas sta mislite o njima! Da li se neko od vas mladjarije pali na malo (vise) starije glumce?
Jer ja od svih tih novih koje ste naveli ne vidim nekog
sa jacim karakterom (sa par izuzetaka npr. Ewan McGregor) koji se trazi za velike filmske uloge!
Znam da o ukusima ne vredi aspravljati, da vas ipak cujem 8)

Al Pacino mi je kao muskarac...FUJ,Dzek Nikolson ima harizmu,a Robert De Niro je bas zgodan,ako mene pitas.I nije tacno da volimo bas samo mladje..Evo meni je super zgodan,ali bas,HARISON FORD,zatim Svarceneger,ima sigruno jos neko,ali ne mogu da se setim.A evo od nasih volim Dragana Nikolica.Covek odlicno izgleda..Ok,sad? :D

cucla

Zainteresovan član
Poruka
150
Lucky girl:
Al Pacino mi je kao muskarac...FUJ,Dzek Nikolson ima harizmu,a Robert De Niro je bas zgodan,ako mene pitas.I nije tacno da volimo bas samo mladje..Evo meni je super zgodan,ali bas,HARISON FORD,zatim Svarceneger,ima sigruno jos neko,ali ne mogu da se setim.A evo od nasih volim Dragana Nikolica.Covek odlicno izgleda..Ok,sad? :D
Ok, slazem se! :) I meni je Al Pacino dosta ispod ove dvojice, ali eto zaintrig. me to sa Schwarzenegerom! Mislio sa da ove devojcice u njemu vide samo brdo misica, ali zaista je jedan od retkih u Holivudu sa odlicnim osecajem za humor! Ima taj malo grublji look, ali veliki sarm i smek! :wink: Za Dragana isto se slazem, sa godinam je sve bolji, i sigurno si mislila na jednog Son Konerija kad ne mozes odmah da se setis!
Cenim tvoj ukus i mislim da si na pravom putu 8) hehe

SumMer_Jam

Primećen član
Poruka
533
Nynaeve:
Colin Farrell mi je mnogo smeshan..
A onaj lik iz Cguvara plazhe je eeeeextra.. Bash bih ga... posedovala. :wink:
Ali mi nije jasno kako vam se ne svidja Dzoni kad je tako i lep i sharmantan i dobar glumac.. :P :)
crveno:a tek one njegove guste i sumarske obrve :x
ljubicasto::mrgreen: :mrgreen:
plavo:najlepsi je u piratima,zar ne??

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
cucla:
Lucky girl:
Ok, slazem se! :) I meni je Al Pacino dosta ispod ove dvojice, ali eto zaintrig. me to sa Schwarzenegerom! Mislio sa da ove devojcice u njemu vide samo brdo misica, ali zaista je jedan od retkih u Holivudu sa odlicnim osecajem za humor! Ima taj malo grublji look, ali veliki sarm i smek! :wink: Za Dragana isto se slazem, sa godinam je sve bolji, i sigurno si mislila na jednog Son Konerija kad ne mozes odmah da se setis!
Cenim tvoj ukus i mislim da si na pravom putu 8) hehe

da,da moze Son Koneri,za njim ide i Klint Istvud,moze i Silvester Stalone,ah da Tom Henks(mnogi ga ne vole,ali meni je bas smeker),Brus Vilis,Lajam Nison,a da Denzel Vosington,Semjuel el Dzekson,a od nasih mi je super i Lazar Ristovski..A miki manojlovic,kao sto je neko rekao,pa simpatican je,ali ne bih mogla da kazem da mi je zgodan ili slicno... :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.