Najružniji horoskopski znak

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.411
1702188863481.png

Astrofame je napravio spisak najlepših horoskopskih znakova gde su Ribe prve :)

I onda ide redom dok ne dođu do zadnjeg, znači najružnijeg. Šta mislite, koji je najružniji? (može i iz iskustva :))

Evo šta kažu za taj znak

Poznat je po svom okruglom licu i impozantnim obrazima koje ljudi samo žele da uštinu. Za oči se često kaže da su prozori u dušu, a to je slučaj sa ovim znakom

Njihove karakteristike znače da izgledaju kao simpatični ljudi koji vole. Ovde se ne radi samo o tome da su ovi ljudi zaboravljeni od strane majke prirode, već da privlače mržnju oko sebe.

Za taj znak kažu da se najduže ljuti
Ma ta sam!
Ajde neću da imentujem. Nek ostane nedorečeno
e pa sad, ne možeš tako da se igraš! Moramo da se prepiremo. Ti kažeš jedno, ja drugo, pa se uključi neko pa stane na tvoju stranu pa se ja naljutim pa dodje neka da me odljuti i onda krenemo da izvlačimo sve iz konteksta i svaku put moramo da pogledamo u stvari šta je naslov teme jer smo zaboravili već na drugoj strani...

:D
e pa sad, ne možeš tako da se igraš! Moramo da se prepiremo. Ti kažeš jedno, ja drugo, pa se uključi neko pa stane na tvoju stranu pa se ja naljutim pa dodje neka da me odljuti i onda krenemo da izvlačimo sve iz konteksta i svaku put moramo da pogledamo u stvari šta je naslov teme jer smo zaboravili već na drugoj strani...
ma lako mi za tebe nego da se neka druga ne naljuti :)

Moramo da se prepiremo. Ti kažeš jedno, ja drugo, pa se uključi neko pa stane na tvoju stranu pa se ja naljutim pa dodje neka da me odljuti i onda krenemo da izvlačimo sve iz konteksta i svaku put moramo da pogledamo u stvari šta je naslov teme jer smo zaboravili već na drugoj strani...
Ово да се стави у правилник форума!
🥰

Ma da nije foruma ne bih znala uopšte kakva sam!
Па то ти кажем, срећа те нам мита отвори очи!
Великог срца а осветољубиво злопамтило.

Егоцентрична а емпатична.

Шармантна, харизматична а напорна и досадна..

Јбт, па ја имам шизофренију!!!!

Back