NAJRUZNIJE DEVOJKE NA SVETU!

Verovatno je volis i smatras d ace taj njen zadah iz usta vrlo brzo proci a i spreman si da se zrtvujes zbog nje i da cekas stpljivo dok prodje, jer proci ce verujes i volis je. Uostalom ona to i zasluzuje i na tebe je red, samo koliko njoj tvoja ljubav znaci da li tebe vise voli ili nehigijenu, ko joj vise prilici (mada ni ti nisi neki frajer, posmatrano spolja)?
 
gloria:
Ova tema je glupa,nema ruznih ljudi,samo gadnih a to su oni sto se nenjeguju,nekupaju,zaudaraju :?
A sto se tice ljepa ili ruzna,to sve ovisi o ukusu druge osobe,i o simpaticnosti doticne 8)
Pozdrav od Glory :wink: [/i]

Jeste,jeste,samo me uvek zaledi to da je broj tih gadnih sve veci i veci i da se to nimalo ne svidja mojoj dijafragmi :D
 
Caos!
Evo, isprovocirali ste me cak da se registrujem.(:
To sto ta devojka ima neprijatan zadah iz usta ne mora uopste da znaci da ne odrzava higijenu.
To znam jer i sama imam isti problem koji uspevam (ali nekad i ne) da drzim pod kontrolom masom lekova koje gutam i maksimalnom paznjom sta cu da pojedem, jer imam hronicni gastritis. Sada cu i da idem da gutam sondu da bi ustanovili u cemu je stvar.(to vam je ono crevo sto vam ga kroz grlo spuste do zeluca da uzmu isecak).
Videla bih vas (one koji osudjuju)kada biste se nasli u ovakvoj dugorocnoj situaciji, gde mozete da perete zube 100 puta dnevno a da vam nista ne pomogne.
Ne znam da li i kakav zdravstveni problem ima ta devojka, ali ako se ne seta okolo crnih noktiju, krmeljivih ociju ili rascupana, sumnjam da se nikad nije setila da opere zube.
Ni ja ne volim, tacnije mrzim, da pricam s nekim kome bazdi iz usta, ali ako neko zaista ima problem s time, ne morate ga napamet osudjivati.
 
Ubedljiwo najruznije su Amerikanke i Kanadjanke(dele prwo mesto),zatim slede Italijanke i Grkinje, pa Francuskinje...a tu negde blizu su i Srpkinje, jer kad se 'zadje' malo po Srbiji moze chowek i da se uplashi(jest' da su nashe al' moram da budem realna)!!!! :shock:
 
ZA HOMOSEKSUALCE KOJI OCIGLEDNO UPRAVLJAJU NASIM MEDIJAMA SVE DEVOJKE SU RUZNE I POSTO JE TO OCIGLEDNO USTASKI LOBI KOJI U SRBIJI ONAKO BEZ ZAUSTAVLJANJA U SVOM IDIOTIZMU, BEZ PARDONA VREDJA SRPKINJE, ONDA SMO MI SRPKINJE NARAVNO RUZNE, OSIM AKO NISMO NEKE TANJE I SARE KOJE U SA NOVCEM SVOJIH RODITELJA KUPILE SVOJE USPEHE JER OVO KAKO SE PONASAJU U MEDIJAMA JESTE PONASANJE RAZMAZENIH CERKI I NAS SPORT TREBA DA SE TOGA STIDI.
OVO KAKO SE PONASAJU JESTE JEDNO NAJOBICNIJE IZIVLJAVANJE NAD GRADJANIMA SRBIJE I JAKO LOSE KOPIRAJU AMERIKU OCIGLEDNO U SVEMU TOME JER OVDE OD TAKVOG NJIHOVOG PONASANJA NIKAKVOG PROSPERITETA NEMA.
 

Back
Top