Quantcast

NAJRUZNIJE DEVOJKE NA SVETU!

C

CAKI

Gost
kosmopolit:
vanjaa

ako nekoga zavolis onda ga zavolis
a samim tim moras voleti i njegove mane/nedostatke
ako ja na primer imam lepe zube i prijatan dah , ne mora znaciti da cu ja zavoleti isto takvu osobu.
mozda cu voleti njene zube , i njen zadah ....
suprotnosti se ipak privlace zar ne ?
mozda ona ima neke druge prednosti o kojima ti ne znas ama bas nista
mozda to ona radi namerno da bi oterala tipove od sebe , mozda je razocarana u ljubav , mozda joj nije stalo do tudjeg mislenja o njoj, mozda ona zivi u nekom svom svetu opasana visokim zidinama
molim te , ne osudjuj ljude unapred ...
nije na nama da sudimo
BRATE-SVAKA TI ČAST :D :wink: :wink: :wink: :wink:
DA MOŽE JOŠ NEGDE DA SE NAĐE TAKAV KAO TI....(E, ALI OVO ZA ZELENE ZUBE I LOŠ ZADAH SE NE VAŽI JEL DA? JEL ZEZANJE?! :?: :D

Gost118

Elita
Poruka
22.413
kosmopolit:
vanjaa

ako nekoga zavolis onda ga zavolis
a samim tim moras voleti i njegove mane/nedostatke
ako ja na primer imam lepe zube i prijatan dah , ne mora znaciti da cu ja zavoleti isto takvu osobu.
mozda cu voleti njene zube , i njen zadah ....
suprotnosti se ipak privlace zar ne ?
mozda ona ima neke druge prednosti o kojima ti ne znas ama bas nista
mozda to ona radi namerno da bi oterala tipove od sebe , mozda je razocarana u ljubav , mozda joj nije stalo do tudjeg mislenja o njoj, mozda ona zivi u nekom svom svetu opasana visokim zidinama
molim te , ne osudjuj ljude unapred ...
nije na nama da sudimo
Ja samo da ti kazem kosmo da mi se ovako mnogo vise dopadas, nego kad pocnes da izlijeces sa onim "macho tripovima"... :D

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
logika ... :idea:

zasto bih ja diskutovao na forumu o mojim komsijama ili komsinicama i njihovim zubima ili sta vec bilo ... ako mi vec nije stalo do njih i uzasavam ih se

znas ono kao tip ulazi u apoteku i kao " molim vas za kutiju Viagre " , znate za komsiju on je bolestan i t d ... :wink:

V

vanjaa

Gost
kosmopolit:
ma daj bre zeleni zubi, hahhaha
to je samo vanjaa ljubomorna na nju pa eto hoce da je pocrni, a sto se tice zadaha , pa postoje sredstva ...
ili pak mozda nema nikakve komsinice nego to vanjaa pita onako za sebe ? :?: :idea:
zar ne vanjaa :wink:

NEDAJ BOZE DA IZGLEDAM KAO ONA. :shock:

MOJI ZUBI SU LEPI, ZDRAVI I BELI...A STO SE TICE MOJE KOMSINICE...TI SI PRVI ZAPOCEO RASPRAVU OKO NJE.

KOSMO...AKO HOCES DA TE PODSETIM...OVO JE POST KOJI IMA NAZIV "NAJRUZNIJE DEVOJKE NA SVETU" A NE "MOJA KOMSINICA SA ZELENIM ZUBIMA".
:?

SKRENUO SI SA TEME, DECKO!!!

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
e pa onda bi Gazdarica trebalo da zakljuca ovu temu , :(
ne postoje ruzne devojke :!:
postoji brdo ljubomornih devojaka !

ili da mozda promenimo naslov teme u :

NAJLJUBOMORNIJE DEVOJKE NA SVETU :wink:

verujem da ces nam reci puno toga :wink:
nemas ljutis :roll: :wink: oki ?

C

CAKI

Gost
vanjaa:
CAKI:
Vanja, sestro slatka mojne da se ljutiš,a li i meni sve to deluje onako.... :roll: :roll: :roll: :wink:
Ako si ti u pitanju-pa nije kraj sveta...a ako nisi govorila o sebi...onda moram da bežim! :wink: :oops: :wink:

CAKI,I ZA TEBE ISTO VAZI!!!
E Vanjaa ljutiš se bez razloga,ako ti kažeš da ima ružnih devojaka OK.Ja vas onda napuštam-meni nije mesto ovde!Daj bože da se složite bar oko jedne stvari!! Pozdrav za tebe! :D :P :wink: :) :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.