Quantcast

NAJRUZNIJE DEVOJKE NA SVETU!

V

vanjaa

Gost
kosmopolit:
bas me interesuje zasto tebe interesuje ? :roll:
nijedna devojka nije ruzna, moze nekome biti ruzna ali ce zato drugome niti lepa.
lepota prolazi moja vanjaa, nesto drugo ostaje zar ne ?

JA NISAM NAPISALA DA ME INTERESUJE :!: , VEC SAM OTVORILA OVAJ POST RADI JEDNE OPSTE DISKUSIJE U VEZI OVOGA!
...A STO SE TICE LEPOTE, SLAZEM SE SA TOBOM! :)

SVE SU DEVOJKE LEPE NA NEKI NACIN! :)

G

gloria

Gost
Ova tema je glupa,nema ruznih ljudi,samo gadnih a to su oni sto se nenjeguju,nekupaju,zaudaraju :?
A sto se tice ljepa ili ruzna,to sve ovisi o ukusu druge osobe,i o simpaticnosti doticne 8)
Pozdrav od Glory :wink: [/i]

V

vanjaa

Gost
CAKI:
vanjaa:
kosmopolit:
a zasto bi to bilo diskutabilno ? :roll:

ZATO STO JE MOJA KOMSINICA VEOMA... :? I IMA NEPRIJATAN DAH IZ USTA :shock: !!!!!!!!!

ETO ZBOG TOGA!!!
Ali mora da ima nešto što vredi u njoj čim si našla da raspravljaš o njoj na netu! :?

IMA. ONA JE VEOMA DOBRA DEVOJKA. NIKADA NISAM IMALA PROBLEMA SA NJOM TIPA, SVADJE, LJUBOMORE I SL.

DA JE :? , TO JE TACNO. JEDINA MANA KOD NJE SU ZELENI ZUBI :x . TAJ NEPRIJATAN DAH JE ODVRATAN. :shock: .NIKADA NIJE OPRALA ZUBE. SAMO NE MOGU DA RAZUMEM TO.

kosmopolit

Ističe se
Poruka
2.344
vanjaa

ako nekoga zavolis onda ga zavolis
a samim tim moras voleti i njegove mane/nedostatke
ako ja na primer imam lepe zube i prijatan dah , ne mora znaciti da cu ja zavoleti isto takvu osobu.
mozda cu voleti njene zube , i njen zadah ....
suprotnosti se ipak privlace zar ne ?
mozda ona ima neke druge prednosti o kojima ti ne znas ama bas nista
mozda to ona radi namerno da bi oterala tipove od sebe , mozda je razocarana u ljubav , mozda joj nije stalo do tudjeg mislenja o njoj, mozda ona zivi u nekom svom svetu opasana visokim zidinama
molim te , ne osudjuj ljude unapred ...
nije na nama da sudimo

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim pridružite se diskusiji tako što ćete da objavite novu temu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.