Najromantičniji horoskopski znaci

Super je Hari.
Kad smo kod Jarčeva i Kiki Lesandrić je Jarac, volim Pilote.
I Lesandric i Hari jesu Jarcevi ali imaju Mars ( energiju, instikt )u Raku i zato uglavnom forisiraju emotivne sentise, balade.
David Bowie je npr Jarac sa Marsom u Jarcu i dosta je muzicki " tvrdji".

Boris Novković,...! ? :heart2::aha:
On meni djeluje kao da " zvace zvaku dok pjeva", netalentovano, i u svojim pocetcima mu je otac Djordje( Djevica) pisao bolje pjesme nego sto ih je ovaj realno " zasluzio".
 
Misliš one na mene?:flert:
Iz aviona se da videti, koliko me ne mogu smisliti.
Kako god,...njihov problem.
P.S.Boris N. je pevač i frajer na kvadrat!:zaljubljena:
U Biku je Venera u sjedistvu, nikada Bik nece otvoreno pokazati ljubomoru, dostojanstvo na nivou.Znaci ti ne mozes jednostavno znati da imaju nesto protiv tebe :mrgreen:

Ne znam za fizicki izgled, nisam Gay, ali muzicki ocito nemas sluha :mrgreen:
 
Jeste,...pa?
Nije vampir..., nego je totalno sexy!
Što si ljubomoran? Trebalo bi da ti bude drago, obzirom da je Jarac u horoskopu. 😁
Pa nisam nenormalan da " vrijednost" i sposobnost ljudi cijenim kroz horoskopski znak :mrgreen:

Ne znam, meni je isti mis Rockford iz crtanog filma :mrgreen:

Kao Jarac danas izgleda bolje neko dok je bio tinejdzer,a zbog ascedenta u Blizancima ce djelovati uvijek mlad,a ja cu to zbog ascedenta u Strijelcu i Marsa i Merkura u 1 polju :D
 
Poslednja izmena:
Pa nisam nenormalan da " vrijednost" i sposobnost ljudi cijenim kroz horoskopski znak :mrgreen:

Ne znam, meni je isti mis Rockford iz crtanog filma :mrgreen:

Kao Jarac danas izgleda bolje neko dok je bio tinejdzer,a zbog ascedenta u Blizancima ce djelovati uvijek mlad,a ja cu to zbog ascedenta u Strijelcu i Marsa i Merkura u 1 polju :D
Retko je zaista pronaći tipičnog jarca da je neki lepotan.
Tu su uvek šarm i harizma u pitanju.Muškarci sa godina i izgledaju bolje,...msm da se i psihofizički bolje a a godinama osećaju.
To je taj Saturnov "benefit ",...koga inače za sve kudite! 😁
Vezano za temu,...jesu romantični! Ofc, samo ukoliko za to i pronađu adekvatnu osobu. Inače,...mogu biti jako teški, rezervisani, nezainteresovani,...sve zavisi od toga na koga naiđu.🤷‍♀️
 
Poslednja izmena:
Ja gledam kevinu sliku sa 20 godina mature i ne vidim baš nigde tu pojavu ravnu urbanoj legendi da muškarci izgledaju s godinama bolje 🤨
Btw Boris simpa, al ništa specijalno kao muškarac , pesme volim većinom. I lepši mi je bio kao mlad, ne vidim kako se prolepšao s godinama , lol.
 
Retko je zaista pronaći tipičnog jarca da je neki lepotan.
Tu su uvek šarm i harizma u pitanju.Muškarci sa godina i izgledaju bolje,...msm da se i psihofizički bolje a a godinama osećaju.
To je taj Saturnov "benefit ",...koga inače za sve kudite! ?
Vezano za temu,...jesu romantični! Ofc, samo ukoliko za to i pronađu adekvatnu osobu. Inače,...mogu biti jako teški, rezervisani, nezainteresovani,...sve zavisi od toga na koga naiđu.?‍♀️
Ako za Vage kazemo da posjeduju tu zenstvenost zbog vladavine sarmantne Venere i egzaltacije Saturna, koji je zaduzen za brojeve, mjeru, koji crte lica pravilno i tacno koliko treba " isklese", onda je to u muskom smislu Jarac, zbog veze istog tog Saturna( pravilnost crta lica) i egzaltacije Marsa ( muskost).

Naravno razmisljam arhetipksi, ali ako uzmemo najvece holivudske face svih vremena, od Cary Granta, Clarca Gablea, Paula Newmana, Johna Wayna, Marlona Branda, Jamesa Deana, Jamesa Stewarta, Rocka Hudsona itd svi oni su imali nesto bitno u znaku Jarca, ili neki stelijum licnih planeta, ili neko Sunce , Mars ili Mjesec ;)

Evo ti jednog " tipicnog" bradatog Jarca, sa 4 ili 5 planeta u tom znaku.Do duse ima Mjesec u Lavu, poput moje malenkosti :mrgreen:Liam Hemsvorth.

Liam_Hemsworth_June_2016.jpg


Ja gledam kevinu sliku sa 20 godina mature i ne vidim baš nigde tu pojavu ravnu urbanoj legendi da muškarci izgledaju s godinama bolje ?
Btw Boris simpa, al ništa specijalno kao muškarac , pesme volim većinom. I lepši mi je bio kao mlad, ne vidim kako se prolepšao s godinama , lol.
Meni je mater Bik, ascedent Jarac, ima 68 godina, izgleda 20 godina mladje.
 
Ako za Vage kazemo da posjeduju tu zenstvenost zbog vladavine sarmantne Venere i egzaltacije Saturna, koji je zaduzen za brojeve, mjeru, koji crte lica pravilno i tacno koliko treba " isklese", onda je to u muskom smislu Jarac, zbog veze istog tog Saturna( pravilnost crta lica) i egzaltacije Marsa ( muskost).

Naravno razmisljam arhetipksi, ali ako uzmemo najvece holivudske face svih vremena, od Cary Granta, Clarca Gablea, Paula Newmana, Johna Wayna, Marlona Branda, Jamesa Deana, Jamesa Stewarta, Rocka Hudsona itd svi oni su imali nesto bitno u znaku Jarca, ili neki stelijum licnih planeta, ili neko Sunce , Mars ili Mjesec ;)

Evo ti jednog " tipicnog" bradatog Jarca, sa 4 ili 5 planeta u tom znaku.Do duse ima Mjesec u Lavu, poput moje malenkosti :mrgreen:Liam Hemsvorth.
"Baby face",...lep čovek, mda je Boris N.za njega pojam frajerčine! Ali ,...pojam!
 
Ja gledam kevinu sliku sa 20 godina mature i ne vidim baš nigde tu pojavu ravnu urbanoj legendi da muškarci izgledaju s godinama bolje 🤨
Btw Boris simpa, al ništa specijalno kao muškarac , pesme volim većinom. I lepši mi je bio kao mlad, ne vidim kako se prolepšao s godinama , lol.
Oni koji ne vode racuna o sebi i ne izgledaju sa godinama bolje,nego se opuste u svakom smislu
 

Back
Top