najprostija tema ikad

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
:dash::dash::dash::dash:

ako je djevojka sramljiva i mirna nekim diskutantima se ****** bash dizhe ekstzra visoko pa serru ko golubovi

zasto je to tako i jel to znachi da njih privlache mirne i pomalo osakatjene po pitanju sexa!? i da li je legitimno ako takve mushkarce nazivamo pogrdnim imenima

a?

:dash::dash::dash::dash:

ako je djevojka sramljiva i mirna nekim diskutantima se ****** bash dizhe ekstzra visoko pa serru ko golubovi

zasto je to tako i jel to znachi da njih privlache mirne i pomalo osakatjene po pitanju sexa!? i da li je legitimno ako takve mushkarce nazivamo pogrdnim imenima

a?

Njih privlaci nevinost i samozatajnost,a ne bahatost i promiskuitetnost .... sto je i logicno, ko se jos ozbiljno pali na laprdave bicarke :D

Ja licno ne volim takve zene. Nekako su mi....nije bitno, nije moje da sudim. E sada ako je tako sexualno slobodniji muskarac sa stidljivijom i odmerenom. Pa moguce da je sa njom jer nema ternurtno bolji izbor, a sa njom polako gubi strpljenje pa onda postaje degutantan. Moguce je da je to to. I verovatno podsvesno oseca da ona ima pogrdna imena za njega u sebi, pa onda namerno to provocira kod nje, da ispali to sto misli o njemu....

Ja licno ne volim takve zene. Nekako su mi....nije bitno, nije moje da sudim. E sada ako je tako sexualno slobodniji muskarac sa stidljivijom i odmerenom. Pa moguce da je sa njom jer nema ternurtno bolji izbor, a sa njom polako gubi strpljenje pa onda postaje degutantan. Moguce je da je to to. I verovatno podsvesno oseca da ona ima pogrdna imena za njega u sebi, pa onda namerno to provocira kod nje, da ispali to sto misli o njemu....

...ispod tute trista kyjca tjute?!:lol:

sirok pojam od sexa do mentalnog sklopa preko komplexa predrasuda i ostalih predjasnjih tretmana..pa se sve nesto mora ispravljati povuci-potegni tesko se prilagodjavaju

a da za promenu pokusas da ih upoznas takvim kakve jesu a ne da ih oblikujes odmah? da vidis bar materijal od koga su sazdane

foliraza cista. ti gurui i oblikovatelji zena..
osecaju se mocnim samo ako nekog degradiraju do tacke da mu sole pamet i da nipodastavaju, da bi se osecali mocnim u svojim ocima.
a nigde moci, moc se tako ne dobija. to je laz.

a da za promenu pokusas da ih upoznas takvim kakve jesu a ne da ih oblikujes odmah? da vidis bar materijal od koga su sazdane

foliraza cista. ti gurui i oblikovatelji zena..
osecaju se mocnim samo ako nekog degradiraju do tacke da mu sole pamet i da nipodastavaju, da bi se osecali mocnim u svojim ocima.
a nigde moci, moc se tako ne dobija. to je laz.
nemamo sta pricati na tu konstataciju

Krotke, smerne, poslusne... :zper:

ne...boldovano nikako...povremeno je potreban kotrast
ali ne u krajnostima do kojih se ovde ide
konsultacija oko zivotnih pitanja od vitalne je vazvnosti za vezu
dve glave bolje razmisljaju od jedne
kao i odmeren glas...zna da odzvanja vise od dernjave
pasivnost,sumbisivnost mogu nas kraktim putem odvesti u...propast

Back