Najprometnije ulice (lokacije) u Beogradu

Da,ali ne 1000-2000eur...Znam za Knez Mihaijlovu,Sremsku,Zeleni venac,...,interesuju me slična mesta koja bi bila isplativa...npr.da znate gde dosta ljudi svakodnevno prolazi u vašem kraju ili negde u blizini...do sada sam obilazio par lokala ali nisam bio zadovoljan njihovom lokacijom...znači treba mi na takvoj lokaciji manji lokal 15kvm-40kvm
 
Poslednja izmena:
Ne moraju da budu te klasične lokacije,mogu i neke "neizvikane"...Npr. u Bulevaru Kralja Aleksandra nema više toliko ljudi jer nema ni uličnih tezgi (koje su rasterane) kao ranije a lokali i dalje drže cene iako više ne vrede toliko,primećujem i da se dosta zatvorilo jer traže po par hiljada evra...
 
Нађи неки крај са имућнијим становништвом, можда Бањица, Видиковац, центар Земуна. Треба сам да прошеташ и извидиш ситуацију, колико се и каквих људи креће у које доба дана, да у близини не постоји радња која продаје исту или сличну робу. Зависи и од врсте робе. На пример ако продајеш алат или грађевинску опрему, нађи крај града у коме се највише зида, или где постоје мајсторске радионице.
 

Back
Top