Najpozitivniji znak po vasem misljenju?

Nestasna Ameba:
Pa, ni Betoven nije bio nešto pozitivan koliko ga se sećam :lol:

Šalu na stranu, po mom skromnom mišljenju to su vazdušni znaci Blizanci, Vaga i Vodolija, ali za njima ne zaostaju mnogo ni vatreni Ovan, Lav i Strelac.

Zemljani su uglavnom nadrndani, a vodeni njanjavi.

I na kraju da dodam ono neizbežno - ČAST IZUZECIMA!
APSOLUTNO I NEOPOZIVO DELIM MISLJENJE:)

Pa strelci, naravno :) , jer su neobavesteni pesimisti, a smeju se najvise jer su ukacili da je fora u stednji. Naime jedno istrazivanje je pokazalo da se manje misica koristi prilikom smejanja nego prilikom mrstenja. HA?!?

A sta mislite ko ima najlepsi osmeh? Ja mislim bikovi !!!

Koliko vidim,mada nisam brojala vode strelac,blizanac i vodolija,a zasto bih da komenarisem opet,jer ja sam Vodolija.
Za sebe ne bih nikada rekla da sam vedra i optiista,cak sta vise uglavnom sam mrgud(na zalost),nikako da uzivam u trenutku,uvek patim za prosloscu i lutam po buducnosti.Kod mene su cesta pitanja i recenice-a sta ako?Ma ne mogu ja,nemam ja pojma,ma nikada necu uspeti u tome sto radim,bla,bla.
U drustvu sam ili cutvljiva,ili nasmejana-ako mi sve prija,ili ljutita itd...

Eto

POzdrav

Oliji

e pa, ja sam blizanac i strasno volim da pricam.uvek su iskreni,dobro funkcionisu u vecini sfera umetnosti,dobro barataju s parama itd... svi kazu da im dizem raspolozenje, pa pretpostavljam da me to cini pozitivnim znakom.eto. a da,i imaju ogromnu manu-stalno kasne. svuda. i sve vole na brzaka da rade. i retko priznaju da grese

Slazem se sa misljenjem da su vodeni njanjavi, - ribe su teski pesimisti. rak sve shvata previse licno, skorpije uvredljivo- -od pozitivnosti najmanje.
Zemljani su previse realni, stalno imaju neke brige, planove, organizacije- - to im sve ubija pozitivnost, narocito jarcevima...
Vatreni su ok, dok im sve ide od ruke, u suprotnom umeju biti prgavi, ali su u globalu vise pozitivni nego negativni.
Vazdusni su najpozitivniji jer su i najpovrsniji i najbezbrizniji, oni su (mi smo) svi u oblazima, vaga, vodolija, blizanac - samo na razlicitim nadmorskim visinama. Najvise se iskreno smeju, i inteligentniji su od vecine. Bik ima sladak osmeh, ali moram reci priprost smisao za humor, sarkazme i jezicke zavrzlame retko kapiraju. Please, do not offence.

"Vazdusni su najpozitivniji jer su i najpovrsniji i najbezbrizniji" :-?
Slazem se sa konstatacijom "najpovrsniji" tj. najlaksi.
Leba ti hajde nam sada lepo objasni kojom logikom si dosao/la do proporcionalne zavisnosti izmedju povrsnosti i pozitivnosti? Jer ja je ne vidim!
Ajde da opotrebimo logiku. Iz iskustva znam da se ljudi vade na povrsnost kada pokazu manjak inteligencije, naprave greske ili budu uhvaceni u manipulaciji. Onda sledi po pravilu odgovor (pravdanje) "Ma nisam ozbiljno shvatio, bio sam povrsan, nisam hteo da se udubljujem pa zato nemojte slucajno da pomislite... (da sam glup, trapav, neodgovoran, prevarant u pokusaju).
Znaci.
(glup, trapav, neodgovoran, prevarant u pokusaju) = Najpozitivniji.
Veoma, veoma zanimljivo :D :D :D :D :D

nestosasvimlicno:
Slazem se sa misljenjem da su vodeni njanjavi, - ribe su teski pesimisti. rak sve shvata previse licno, skorpije uvredljivo- -od pozitivnosti najmanje.
Zemljani su previse realni, stalno imaju neke brige, planove, organizacije- - to im sve ubija pozitivnost, narocito jarcevima...
Vatreni su ok, dok im sve ide od ruke, u suprotnom umeju biti prgavi, ali su u globalu vise pozitivni nego negativni.
Vazdusni su najpozitivniji jer su i najpovrsniji i najbezbrizniji, oni su (mi smo) svi u oblazima, vaga, vodolija, blizanac - samo na razlicitim nadmorskim visinama. Najvise se iskreno smeju, i inteligentniji su od vecine. Bik ima sladak osmeh, ali moram reci priprost smisao za humor, sarkazme i jezicke zavrzlame retko kapiraju. Please, do not offence.

bik, pa jos i u podznaku bik........nije sve u sladkom osmehu :)
najculniji, verni, pouzdani, istrajni preko svake granice, slazes li se sa mnom?

Back