Po mom misljenju najpozitivniji znak i skoro uvek vedar i nasmejan i pun optimizma je blizanac.
A vase misljenje?
Pozdrav od vodolije/lav-a
Oliji
)
A vase misljenje?
Pozdrav od vodolije/lav-a
Oliji
)Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
)sto se tice strelaca muski strelci su pozitivci ali zene... imam iskustvca sa nekoliko tu je kako koja-neke su super a neke ne, ali blizanci nikako_honeybunny_:Blizanac i strelac![]()
W.A.S.P.:Dzimi Hendriks i Dzim Morison su bili nezainteresovani za zivot???? eto ti dva najveca strelca
W.A.S.P.:nemoj da pocnem da nabrajam ko je sve bio skorpija... u*races se i nostardamus nije bio strelac koliko ja znam


Brazil_1:RIBE !!!!


)
))Ćao Oliji (:Oliji:Cao LPhoklice
Oliji:Ima situacija u kojima ne progovorim ni jednu jedinu rec,samo se smeskam,a to je obicno kada mi nesto ne odgovara.![]()