Najpatriotskija pesma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
41.315

AMERIKA, AMERIKA

Nemam krila da poletim
na livade da ti sletim
selo maleno, cvece sareno

Ref.
Amerika, Amerika
zemlja velika
ali metar moga sela
Amerika cela

Kraj bunara dunja zuta
a orasi pored puta
na vrh bregova kuca dedova

Ref.

Besnom vrancu mokra griva
dok luduje ispod sljiva
a kraj kapije, sarov planduje
 
Ова је најбоља.

Иначе ми се свиђа и Мирослав Илић, он је прави славуј из Мрчајеваца, борац за Европске вредности и препород Србије, а уједно и таст најбољег минитра у садашњој влади.
 
Ова је најбоља.

Иначе ми се свиђа и Мирослав Илић, он је прави славуј из Мрчајеваца, борац за Европске вредности и препород Србије, а уједно и таст најбољег минитра у садашњој влади.

A evo i Vukove ustase izlaze na Krstu!
 
Ma sve je jasno, samo mi kazi jel ti Vuk deflorisa mozak, il ti Dana stan dala?

Дефлорисали су вама мозак они који раде против демократије у Србији и желе да уведу ову земљу у хаос.
Они имају задатак да шире песимизам у народу и да на сваком месту коче Европске реформе које имају за циљ да од наше Србије створе малу Швајцарску.
 
Дефлорисали су вама мозак они који раде против демократије у Србији и желе да уведу ову земљу у хаос.
Они имају задатак да шире песимизам у народу и да на сваком месту коче Европске реформе које имају за циљ да од наше Србије створе малу Швајцарску.



:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Dobro nam dosa "glupi avguste", odavno nas niko zasmijava nije!!!!
 
[/COLOR][/B]
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Dobro nam dosa "glupi avguste", odavno nas niko zasmijava nije!!!!

Смејеш се?
Лепо је што се смејеш. И треба.
Тек ћеш се смејати. У Европској Србији ће сви бити задовољни и насмејани, биће то једна земља срећних и богатих људи.
Хвала Богу, народ је провалио ко му мисли добро и подарио му своје гласове на изборима. Борис је тренутно најспособнији човек и он прави од ове наше Србије мали рај.
 
Смејеш се?
Лепо је што се смејеш. И треба.
Тек ћеш се смејати. У Европској Србији ће сви бити задовољни и насмејани, биће то једна земља срећних и богатих људи.
Хвала Богу, народ је провалио ко му мисли добро и подарио му своје гласове на изборима. Борис је тренутно најспособнији човек и он прави од ове наше Србије мали рај.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Ej ljudi, ovu dileju nemojte da mi ko pokusa uzeti, ja sam je prvi pronasao!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top