Najnovije istraživanje, Vučićev i SNS rejting pao ispod 15% VIDEO dajte vaše mišljenje u komentarima i ANKETI

Da su danas izbori za koga bi glasali ?

  • Studentska lista ( ali uslov da su par nepar kandidati, odnosno demokratski i nacionalni pola pola )

    glasova: 22 91,7%
  • Vučić,sns,sps koalicija

    glasova: 2 8,3%
  • Ujedinjena opozicija ( pod uslovom da se svi ujedine jer drugačije neću da rizikujem da bacim glas )

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    24

Miloš38

Domaćin
Poruka
4.655
Po najnovijem istraživanju Vučić i SNS su pali na ispod 15% podrške u Srbiji.

Poslušajte YT emisiju koja govori o rezultatima novog istraživanja

Postaje jasno da bez KAMERA na izborima će se desiti 5.oktobar 2.0
videonabludenie_1.jpg

tako da je najbolje za sve da se KAMERE na sva glasačka mesta postave i da se mirno konstatuje ko koliko ima glasova na izborima

sale-15-percent-red-3d-png.png IMG_6588.webp

Dajte vaše mišljenje u komentarima o ovim novim istraživanjima javnog mnjenja u Srbiji i o kamerama kao mirnom rešenju ?

ANKETA da su danas izbori za koga bi vi glasali, da vidimo istraživanje na forumu ko koliko % ima ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Uvek to potcenjivanje protivnika. Ubedljivo gubi i slično. Kod nas su bile dve skorije promene vlasti. To je bilo 2000. i 2012. i u oba slučaja bilo je jedva i za dlaku što bi se reklo. Pri tome treba uzeti u obzir da se Vučić mnogo više angažovao u očuvanju vlasti nego Sloba i Tadić.
 
Po najnovijem istraživanju Vučić i SNS su pali na ispod 15% podrške u Srbiji.

Poslušajte YT emisiju koja govori o rezultatima novog istraživanja

Postaje jasno da bez KAMERA na izborima će se desiti 5.oktobar 2.0
Pogledajte prilog 1900353

tako da je najbolje za sve da se KAMERE na sva glasačka mesta postave i da se mirno konstatuje ko koliko ima glasova na izborima

Pogledajte prilog 1900350 Pogledajte prilog 1900351

Dajte vaše mišljenje u komentarima o ovim novim istraživanjima javnog mnjenja u Srbiji i o kamerama kao mirnom rešenju ?

ANKETA da su danas izbori za koga bi vi glasali, da vidimo istraživanje na forumu ko koliko % ima ?
koja agencija je radila istraživanja? kako ostalima stoji rejting po tom istraživanju? ko je naručio istraživanje itd. itd..?
ovako je neozbiljno..
 
Uvek to potcenjivanje protivnika. Ubedljivo gubi i slično. Kod nas su bile dve skorije promene vlasti. To je bilo 2000. i 2012. i u oba slučaja bilo je jedva i za dlaku što bi se reklo. Pri tome treba uzeti u obzir da se Vučić mnogo više angažovao u očuvanju vlasti nego Sloba i Tadić.
to je bilo jer je izborna kradja jedini nacin za vlast ovde


vucic ce pokrasti stotine hiljada glasova i onda ce da nastane gradjanski rat. To bi i bilo da vucko strateski nije pokrao stotinu hiljada pusaka od naroda posle ribnikara i dubone....od kad je uzeo narodu puske on je nasilno poceo da se bahati i da mlati svoja muda u lice svojih robov-...izvini, gradjana
 
Uvek to potcenjivanje protivnika. Ubedljivo gubi i slično. Kod nas su bile dve skorije promene vlasti. To je bilo 2000. i 2012. i u oba slučaja bilo je jedva i za dlaku što bi se reklo. Pri tome treba uzeti u obzir da se Vučić mnogo više angažovao u očuvanju vlasti nego Sloba i Tadić.
A i Lošmi ima običaj da preuveličava debelo.
 
Uvek to potcenjivanje protivnika. Ubedljivo gubi i slično. Kod nas su bile dve skorije promene vlasti. To je bilo 2000. i 2012. i u oba slučaja bilo je jedva i za dlaku što bi se reklo. Pri tome treba uzeti u obzir da se Vučić mnogo više angažovao u očuvanju vlasti nego Sloba i Tadić.

Није подцењивање.

много сте јаки .. Вучић и Ви неутрални.. Нераскидива сила осовине

Стравично сте јаки...

Зато и јесте у свету како је

Зло је много јако .... и побеђује из дана у дан ...

Међутим постоји једна проблем. Добро можете побеђивати ... али је оно .. као у песми Балашевића .. непобедиво .

Свет ће наследити ваша деца који ће на исту слику и прилику бити као ви .

Свет ће се испунити 'Каинима' .... за који ћете ви када остарите бити 'Авељи' ... па ћете 'изаћи у поље' са 'својом децом'
 
Uvek to potcenjivanje protivnika. Ubedljivo gubi i slično. Kod nas su bile dve skorije promene vlasti. To je bilo 2000. i 2012. i u oba slučaja bilo je jedva i za dlaku što bi se reklo. Pri tome treba uzeti u obzir da se Vučić mnogo više angažovao u očuvanju vlasti nego Sloba i Tadić.

Шта ћеш боље од слике ове какво је расположење

1778847053520.png
 
Мафија у Србији и неутрални имају само једне непријатељке/ље ...а то су све/и који за стриктно спровођење грађанских закона

без обзира на било какву припадност било којој групи

Стриктно спровођење грађанских закона је директно против интереса Мафије и неутралних који имају своје испреплатене нише власти и инетереса .

Неутрално у Србији и Мафија су оствариле предаторску симбиозу као Медуза у стрвинари у мору.

Мефијска Медуза убија, а онда наводно нетрално поједе отпатке.
 
Опција да све буде као пре је мртва. Сада постоје само две опције за режим.

1. Потпуни пораз
2. Пирова победа као Милошевић 1996, када добије по селима и победи на републичком нивоу, а изгуби градове, Београд, Нови Сад, Ниш итд.

За Вучића је пораз и Пирова победа, јер убрзо после тога следи потпуни пораз, као што је и Милошевић доживео.
 
Po najnovijem istraživanju Vučić i SNS su pali na ispod 15% podrške u Srbiji.

Poslušajte YT emisiju koja govori o rezultatima novog istraživanja

Postaje jasno da bez KAMERA na izborima će se desiti 5.oktobar 2.0
Pogledajte prilog 1900353

tako da je najbolje za sve da se KAMERE na sva glasačka mesta postave i da se mirno konstatuje ko koliko ima glasova na izborima

Pogledajte prilog 1900350 Pogledajte prilog 1900351

Dajte vaše mišljenje u komentarima o ovim novim istraživanjima javnog mnjenja u Srbiji i o kamerama kao mirnom rešenju ?

ANKETA da su danas izbori za koga bi vi glasali, da vidimo istraživanje na forumu ko koliko % ima ?

Ja moram da kažem da se razbacuju sa brojkama prilično napamet. :D
 
Ovo nema veze sa realnoscu. SNS moze da izgubi samo unutrasnjim cepanjem uz pomoc stranih sluzbi. Milosevic je jedva izgubio i to je jos zemlja bila pod sankcijama a posle i bombama.
Милошевић је имао много већу базу симпатизера који су гласали за џабе, јер су им били испрани мозгови, док Вучић има много већу базу купљених гласова и уцењених.
Милошевић није иритирао људе, нити је имао тако примитивне јавне личности у медијима.

Није све у новцу, људе то иритира, посебно што криминалци 90их су били на улици, а сада су начелници, саветници и други државни службеници на положају.
 
Није подцењивање.

много сте јаки .. Вучић и Ви неутрални.. Нераскидива сила осовине

Стравично сте јаки...

Зато и јесте у свету како је

Зло је много јако .... и побеђује из дана у дан ...

Међутим постоји једна проблем. Добро можете побеђивати ... али је оно .. као у песми Балашевића .. непобедиво .

Свет ће наследити ваша деца који ће на исту слику и прилику бити као ви .

Свет ће се испунити 'Каинима' .... за који ћете ви када остарите бити 'Авељи' ... па ћете 'изаћи у поље' са 'својом децом'


Sad Jim Carrey GIF
 
Ovo nema veze sa realnoscu. SNS moze da izgubi samo unutrasnjim cepanjem uz pomoc stranih sluzbi. Milosevic je jedva izgubio i to je jos zemlja bila pod sankcijama a posle i bombama.
Tacno ali ajde ti to dokazi prepametnim studentima,gradjanerima,drugosrbijancima i ostalim budalama.....Oni zive u zabludi da.mogu da ga pobede na na namestenim izborima,lepljenjem stikera po znakovima,idiotskim setnjama,uzvikivanjem parola i piskaranjem na forumima.
 

Back
Top