Najnovija istaživanja potvrdila: Više 60 odsto pozitivnih, već imali kovid!

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
61.212
Najnovije britanske studije otkrile su da su dve trećine ljudi zaraženih omikronom ranije preležali koronu.

Istraživački tim REACT (Real-time Assessment of Communiti Transmission) testirao je hiljade volontera širom Engleske.

Prema nalazima koje je u sredu objavio Imperijal koledž u Londonu, skoro dva od tri učesnika pozitivnih na kovid prijavili su da su ranije bili pozitivni.

"Među 3.582 osobe pozitivne na omikron, njih 2.315 (64,6%) prethodno su već imali kovid", navodi se u izveštaju.

Istraživači su zaključili da je "preležana korona" usko povezana sa visokim rizikom od ponovne infekcije omikronom.

Međutim, potrebno je dodatno istraživanje da bi se utvrdilo koliko su rezultati pouzdani i da bi se sa sigurnošću tvrdilo da je reč o pravoj infekciji, a ne da su u pitanju "stari tragovi virusa".

Utvrđeno je da se rizik od infekcije povećava među ljudima koji žive u većim zajednicama u odnosu na one koji su jedini članovi u domaćinstvu.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/p...=push&utm_campaign=2022-01-26-Vie-od-60-odsto

Rayela

Legenda
Poruka
71.821
Međutim, potrebno je dodatno istraživanje da bi se utvrdilo koliko su rezultati pouzdani i da bi se sa sigurnošću tvrdilo da je reč o pravoj infekciji, a ne da su u pitanju "stari tragovi virusa".

Utvrđeno je da se rizik od infekcije povećava među ljudima koji žive u većim zajednicama u odnosu na one koji su jedini članovi u domaćinstvu.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/p...=push&utm_campaign=2022-01-26-Vie-od-60-odsto
A koga nece nikad ni biti jer sve ovo zapravo ne znaci nista, cak i bez dodatnih ispitivanja.

markons82

Elita
Poruka
18.445
Najnovije britanske studije otkrile su da su dve trećine ljudi zaraženih omikronom ranije preležali koronu.

Istraživački tim REACT (Real-time Assessment of Communiti Transmission) testirao je hiljade volontera širom Engleske.

Prema nalazima koje je u sredu objavio Imperijal koledž u Londonu, skoro dva od tri učesnika pozitivnih na kovid prijavili su da su ranije bili pozitivni.

"Među 3.582 osobe pozitivne na omikron, njih 2.315 (64,6%) prethodno su već imali kovid", navodi se u izveštaju.

Istraživači su zaključili da je "preležana korona" usko povezana sa visokim rizikom od ponovne infekcije omikronom.

Dobro a koja je stopa smrtnosti kod ovih sto su imali pa dobilo Omikron i onih koji nisu imali pa zakacili Omikron

ТТТТ

Aktivan član
Poruka
1.767
Очекујем да нам у следећој фази објаве како ови који су се ваксовали против К19 и умрли ретко добијају К21, за разлику од ових

што се нису ваксовали против К19 и умрли, они често добијају К21. Наравно однос је 1 : 10.

bas kao

Veoma poznat
Poruka
11.899
pa koje je objasnjenje, kako to?

ali isto je i sa vakcinama, kao sa tim ljudima koji su prelezali- najbolje prolazimo mi koji to ne tretiramo 2%, ja ti kazem da cak nisam mogao ni d se razbolim, kada su mi sva deca bila bolesna, a morao sam tada da je dobijem

Poslednja izmena od moderatora:

bas kao

Veoma poznat
Poruka
11.899
Grip ko grip ko bi reko jedino što se korona zapati u glavi :mrgreen:
ma grip me tukao nebrojeno puta, temperatura itd, grip nema sanse da se eskivira kao korona... pa svi smo imali grip i obavezno padali u krevet... ja cak nisam mogao temperatutru da oborim samom sebi, halucinirao itd, pa sam morao da ukljucujem klimu i umotavam se u mokre carsave... sta sve nisam radio

zofr

Iskusan
Poruka
5.392
pa koje je objasnjenje, kako to?

ali isto je i sa vakcinama, kao sa tim ljudima koji su prelezali- najbolje prolazimo mi koji to ne tretiramo 2%, ja ti kazem da cak nisam mogao ni d se razbolim, kada su mi sva deca bila bolesna, a morao sam tada da je dobijem
Егоистички поглед. Ти ниси добио корону, а сва деца је добила? То ти је сјајна ствар, али не знам шта доказује.

Poslednja izmena od moderatora:

bas kao

Veoma poznat
Poruka
11.899
Егоистички поглед. Ти ниси добио корону, а сва деца је добила? То ти је сјајна ствар, али не знам шта доказује.
Dokazuje da imam dobitnu kombinaciju, kao i mnogi drugi koje sam citirao, npr. dr. vladimir zelenko, samo eto nisam smeo deci d dajem vitamine za odrasle, tj. deca su vec koronu pokupila u skoli, a ja vitamine pijem oduvek, dok deca popiju decije ponekad

da su mi deca donela grip, garant bih pao u krevet, ali od korone nisam, pa ako hoces veruj, a ako ne, ...
jedno dete je donelo, i onda su redom i drugo dvoje za dan ili dva dobili, svo troje pozitvni bili, a zena i ja negativni... ja kada je tada nisam dobio, nikad necu, mada sam je osetio... zamalo i ja da izgubim njuh, ali sam disao na usta

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.748
amerikanci su batalili one brze testove za kovid jer su nepouzdani. naravno, njihova motivacija je ta što se ogroman broj vakcinisanih testirao poztivno?!?

Ti testovi takodje mogu da prijave koronu iako se radi o nekom drugom virusu.

Dakle, vest je čista propaganda koja vata na naslov. Tek ako se udubiš ui čitanje, sitnim slovma će da piše "mož da bude al ne mora da znači"

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.