Najnovija blamaža predsednika Bajdena, svi u šoku! Pogledajte šta je uradio pred kamerama, ovo niko nije očekivao

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.419

NAJNOVIJA BLAMAŽA PREDSEDNIKA BAJDENA, SVI U ŠOKU! Pogledajte šta je uradio pred kamerama, ovo niko nije očekivao​

Američki predsednik Džo Bajden se nakon govora na Poljoprivrednoj akademiji Severne Karoline, okrenuo i ispružio ruku kao da želi da se rukuje, ali niko drugi nije bio na sceni.

Novi blam Džozefa Bajdena
IZVOR: TWITTER/SCREENSHOT/REALDAILYWIRE
Američki predsednik Džo Bajden još jednom je napravio gaf, ovaj put izgledalo je kao da uopšte ne zna šta radi. Odmah nakon završetka govora sa pozdravom "Bog vas sve blagoslovio", snimak pokazuje kako se Bajden okreće udesno i naizgled govori nešto praznom prostoru iza sebe i oponaša rukovanje. Nakon što je shvatio da nema sa kim da se rukuje, Bajden je stao, pogledao oko sebe na trenutak i onda otišao sa bine.
Pogledajte kako se Bajden ranije blamirao, kao kada je usred govora rekao "A šta ja radim ovde?" i kada je predsednika Putina nazvao "predsednik Klutin".
Na najnoviji blam američkog predsednika, burno je reagovala kongresmenka SAD Mardžori Tejlor-Grin.
"Naš predsednik je pokušao da se rukuje bukvalno ni sa kim. Neverovatno sramotno! On upravlja našom zemljom. Dosta je bilo!", napisala je kongresmenka iz redova republikanaca Mardžori Tejlor-Grin na Tviteru.
https://mondo.rs/Info/Svet/a1622825/Novi-blam-Dzozefa-Bajdena.html
POZDRAVLJA SE PREDSEDNIK SA OLBRAJTOVOM A VI OVAKO, PA STVARNO NEMA SMISLA.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.419
Pa Nesko, jesi ti njemu vidio glavu?
Otekao od botoxa kao svalerov kura*c ponedjeljkom.
Odbrojani su mu dani.
Glupo je da se ponašaš kao neki tabloid.Te fore koje sam i ja video u bolesnim zapadnim i prozapadnim medijima su samo lažna slika da opravdavaju i bacaju u drugi plan biološke labaratorije i širenje NATO-a.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
14.047
Glupo je da se ponašaš kao neki tabloid.Te fore koje sam i ja video u bolesnim zapadnim i prozapadnim medijima su samo lažna slika da opravdavaju i bacaju u drugi plan biološke labaratorije i širenje NATO-a.
Pa jesi mu vidio nos?
Prije sav neki grbav, a sada sav ispetarpanisan, ufrnjen prema gore.
Cijeli se izoperirao, ne bi me cudilo da si je silikone dao ugraditi kako bi izgledao misicaviji.
Sjecas se da se druzio s onim gelipterom Berlusconijem, taj isti takav izoperiran.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.419
Ne znam kako neko "pristaje da bude senilan".

Ako se ne varam, to je stanje koje dođe samo od sebe, a ne nešto na šta se pristaje ili ne pristaje. Ispravi me ako grešim.
Pa evo ti pristaješ kada kažeš da je bolje biti senilni predsednik nego kao mi na primer zdravi i obični ljudi.

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
42.194
Pa evo ti pristaješ kada kažeš da je bolje biti predsednik nego kao mi na primer zdravi i obični ljudi.
Pa nije on postao senilan zato što je postao predsednik. Može čovek da bude zdrav, i da bude predsednik. Bajden je ovako senilan uradio ono što mi ni zdravi ne možemo. Za to mu svaka čas.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.419
Pa nije on postao senilan zato što je postao predsednik. Može čovek da bude zdrav, i da bude predsednik. Bajden je ovako senilan uradio ono što mi ni zdravi ne možemo. Za to mu svaka čas.
Bajden je namerno postavljen senilan za predsednika SAD jer samo takvi kao on prave biološko oružje protiv čovečanstva.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.266

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.266
Koje biološko oružje protiv čovečanstva pravi Bajden, i gde.
Bolest: LENJOST

Zabeležen slučaj
Poruka je automatski spojena:

Znači toliko si pametan da bi pristao da budeš senilan a predsednik SAD?
Neško, koliko ti imaš godina, onako pošteno?

a bre Milun

Elita
Poruka
23.652

NAJNOVIJA BLAMAŽA PREDSEDNIKA BAJDENA, SVI U ŠOKU! Pogledajte šta je uradio pred kamerama, ovo niko nije očekivao​

Američki predsednik Džo Bajden se nakon govora na Poljoprivrednoj akademiji Severne Karoline, okrenuo i ispružio ruku kao da želi da se rukuje, ali niko drugi nije bio na sceni.

Novi blam Džozefa Bajdena
IZVOR: TWITTER/SCREENSHOT/REALDAILYWIRE
Američki predsednik Džo Bajden još jednom je napravio gaf, ovaj put izgledalo je kao da uopšte ne zna šta radi. Odmah nakon završetka govora sa pozdravom "Bog vas sve blagoslovio", snimak pokazuje kako se Bajden okreće udesno i naizgled govori nešto praznom prostoru iza sebe i oponaša rukovanje. Nakon što je shvatio da nema sa kim da se rukuje, Bajden je stao, pogledao oko sebe na trenutak i onda otišao sa bine.
Pogledajte kako se Bajden ranije blamirao, kao kada je usred govora rekao "A šta ja radim ovde?" i kada je predsednika Putina nazvao "predsednik Klutin".
Na najnoviji blam američkog predsednika, burno je reagovala kongresmenka SAD Mardžori Tejlor-Grin.
"Naš predsednik je pokušao da se rukuje bukvalno ni sa kim. Neverovatno sramotno! On upravlja našom zemljom. Dosta je bilo!", napisala je kongresmenka iz redova republikanaca Mardžori Tejlor-Grin na Tviteru.
https://mondo.rs/Info/Svet/a1622825/Novi-blam-Dzozefa-Bajdena.html
POZDRAVLJA SE PREDSEDNIK SA OLBRAJTOVOM A VI OVAKO, PA STVARNO NEMA SMISLA.
sta radi strah..................uskoro ce i Zelenski da se tako pozdravlja.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.