Najmuzikalnija osoba na forumu u 2007. godini?

Лиза је увек прва. :)

После тога иде Саки са својим фристајл бацањем рима, ДЈМ и Упадљиво_Тих са својим гитарским креацијама, Труо са својим реперским почецима... и тако то. :)

aahahaha :lol::lol::lol:
shto me podseti miki morash da mi poshaljesh pesmu o5 :: ....novi mi windows pa neam...a hocjem da imam 8-)
 
Лиза је увек прва. :)

После тога иде Саки са својим фристајл бацањем рима, ДЈМ и Упадљиво_Тих са својим гитарским креацијама, Труо са својим реперским почецима... и тако то. :)

ja mislim djm.. :)

naravno da sam videla
komentar mi je bio:
ovaj je totalno prs'o :lol:

Hehehe... Hvala momci na podrsci... :mrgreen:

Inace... ima boljih od mene... samo na forumu ih nisam cuo do sda... hahaha...:D

Zezam se... al' sad ozbiljno... ljudi su stvarno stidljivi... bar sto se tice autorsikih dela...

Pozzzzzz svima... i uzdravlje... :D

Ujedno pozz za Guitar_Trill-a i Tihog...:D
 
Hehehe... Hvala momci na podrsci... :mrgreen:

Inace... ima boljih od mene... samo na forumu ih nisam cuo do sda... hahaha...:D

Zezam se... al' sad ozbiljno... ljudi su stvarno stidljivi... bar sto se tice autorsikih dela...

Pozzzzzz svima... i uzdravlje... :D

Ujedno pozz za Guitar_Trill-a i Tihog...:D
Ja kol'ko sam cuo,a nisam mnogo,to je DJM :) i ujedno da bi nastavili na onome muzicari sa krstarice , ima li neko ideju zasto kada gitaru prikacim na komp pokazuje kao da je signal prejak sve susti i fonira?Ustvari to se desava i kada mi gitara nije ukljucena,a lepo sam podesio sta mi je output device,pre mi je sve normalno radilo....
 
Ja kol'ko sam cuo,a nisam mnogo,to je DJM :) i ujedno da bi nastavili na onome muzicari sa krstarice , ima li neko ideju zasto kada gitaru prikacim na komp pokazuje kao da je signal prejak sve susti i fonira?Ustvari to se desava i kada mi gitara nije ukljucena,a lepo sam podesio sta mi je output device,pre mi je sve normalno radilo....

Pozzz batice...
I mene je mucilo to... :D

Inace, evo resenja... skini ASIO drivere za zvucnu sa http://www.asio4all.com/
(P.S. ovo su univerzali driver-i za sve zvucene :D)

Resava problem... tamo mozes konfigursisati input/output sistem... :D
----------------------------
Update:
Vidim stavio si SRV-a... Kool :mrgreen:
 
Hehehe... Hvala momci na podrsci... :mrgreen:

Inace... ima boljih od mene... samo na forumu ih nisam cuo do sda... hahaha...:D

Zezam se... al' sad ozbiljno... ljudi su stvarno stidljivi... bar sto se tice autorsikih dela...

Pozzzzzz svima... i uzdravlje... :D

Ujedno pozz za Guitar_Trill-a i Tihog...:D

Skoro da se slažem da si najmuzikalniji, nego ništa nisi napisao u temi Samshing Pumpkins! Sada ne znam da li da glasam za tebe.... ;)
 

Back
Top