Najludje stvari koje ste uradili zbog ljubavi

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.776
Evo, ja cu prvi. Dakle, sa jednom bivsom dragom sam putovao vozom iz Srbije prema Budimpesti (tu negde za vreme bombardovanja NATO alijanse). I sad scena stajemo na granici, ona sa njenim pasosem mora da izadje iz voza i ode na neki salter, sta ti ja znam. Izadje ona, ja ostanem u kupeu...gledam je sve vreme, ne mogu da docekam da mi se vrati u zagrljaj. Odjednom voz krece. Ja se sav izgubio, gde cu, sta cu...skacem i povlacim rucnu. Voz staje naglo, citav urnebes nastao...neki Madjar, sluzbenik madjarske zeleznice dosao, urla na mene, rek´o bi mu svasta al´ ne umem vise od "juno potkivano" :mrgreen: ...objasnjavam mu ja na srpskom da mi je draga ostala tamo...ma ne vredi. Onda dolazi nas covek i objasnjava mi da voz staje nakon 100-200 metara, da ne treba da se bojim, da me ova stvar kosta tol´ko i tol´ko...ma meni sve svejedno, samo da mi draga dodje u zagrljaj.

Ajde da cujem vas...dame, moje da se suzdrzavate. ;)
 
Jedna ali nije urodila plodom.

Sviđala sam se jednom dečku davno, ali on meni nije. Da bi privukao moju pažnju, hteo je da mi pošalje cveće za rođendan, ali ja mu nisam dala adresu :whistling: Imao je moj broj telefona, pa je u belim stranama preko telefona tražio adresu. Tad nije bilo belih strana na internetu, pa je on tako listao i listao dok nije našao adresu ( ne vodi se na moje prezime, što je dodatno otežalo situaciju). Elem, za taj rođendan mi je stigao buket, ali uzalud, kad mi se neko ne sviđa, nema šanse.

Nije sa srećnim krajem, al je ludo s njegove strane. Da ne kažem zaludno. :mrgreen:
 
Jedna ali nije urodila plodom.

Sviđala sam se jednom dečku davno, ali on meni nije. Da bi privukao moju pažnju, hteo je da mi pošalje cveće za rođendan, ali ja mu nisam dala adresu :whistling: Imao je moj broj telefona, pa je u belim stranama preko telefona tražio adresu. Tad nije bilo belih strana na internetu, pa je on tako listao i listao dok nije našao adresu ( ne vodi se na moje prezime, što je dodatno otežalo situaciju). Elem, za taj rođendan mi je stigao buket, ali uzalud, kad mi se neko ne sviđa, nema šanse.

Nije sa srećnim krajem, al je ludo s njegove strane. Da ne kažem zaludno. :mrgreen:
:eek::eek::eek:
Pa, jesi li to ti??????
E, samo da znaš- onda si mi se sviđala, ali to me je prošlo!!!!
 
Jedna ali nije urodila plodom.

Sviđala sam se jednom dečku davno, ali on meni nije. Da bi privukao moju pažnju, hteo je da mi pošalje cveće za rođendan, ali ja mu nisam dala adresu :whistling: Imao je moj broj telefona, pa je u belim stranama preko telefona tražio adresu. Tad nije bilo belih strana na internetu, pa je on tako listao i listao dok nije našao adresu ( ne vodi se na moje prezime, što je dodatno otežalo situaciju). Elem, za taj rođendan mi je stigao buket, ali uzalud, kad mi se neko ne sviđa, nema šanse.

Nije sa srećnim krajem, al je ludo s njegove strane. Da ne kažem zaludno. :mrgreen:

Ih, pa ni ovo moje ludilo nije dozivelo srecan kraj. Kraj svakako, ali nikako srecan. E, kamo srece da nisam povukao rucnu. :mrgreen:
J*be me samo sto bi voz svakako stao... :zcepanje:
 
Ovo je romanticna tema, batali se kresa. :rtfm: :lol:
Gde su nam Dee, Laki i ekipa? Otisli na izlet, onako kolektivno, zarad nacionalnih interesa? :lol:
Iz pouzdanih forumskih izvora sam doznao da su na ekonomskom forumu, na Kopaoniku, sa namerom da izvreše pritisak na Mirka Cvetkovića, a vezano za promene sastava njegovog kabineta, kao i za aferu "Kolubara" koju je razotkrio "Insajder" sa B92 :aha:
 
Evo, ja cu prvi. Dakle, sa jednom bivsom dragom sam putovao vozom iz Srbije prema Budimpesti (tu negde za vreme bombardovanja NATO alijanse). I sad scena stajemo na granici, ona sa njenim pasosem mora da izadje iz voza i ode na neki salter, sta ti ja znam. Izadje ona, ja ostanem u kupeu...gledam je sve vreme, ne mogu da docekam da mi se vrati u zagrljaj. Odjednom voz krece. Ja se sav izgubio, gde cu, sta cu...skacem i povlacim rucnu. Voz staje naglo, citav urnebes nastao...neki Madjar, sluzbenik madjarske zeleznice dosao, urla na mene, rek´o bi mu svasta al´ ne umem vise od "juno potkivano" :mrgreen: ...objasnjavam mu ja na srpskom da mi je draga ostala tamo...ma ne vredi. Onda dolazi nas covek i objasnjava mi da voz staje nakon 100-200 metara, da ne treba da se bojim, da me ova stvar kosta tol´ko i tol´ko...ma meni sve svejedno, samo da mi draga dodje u zagrljaj.

Ajde da cujem vas...dame, moje da se suzdrzavate. ;)

pa kolko te koštalo bre?
 
Isla sam peske na -12 od Hale Sportova do Terazija :(

I to je najludje sto si uradila??? :roll:

@Mooie: ona dvojica su mi pali na pamet kao prvi (znas i sama zasto :lol: ), a ti si svakako ispred obojice - ti si medju mojim ljubimcima foruma. ;)

Evo, da ne bude da sam ja dao sve, a da doticna nije nista...mala prica u vezi te bivse iz voza. Imao sam jednog dana ideju da odemo na nocno kupanje na Savi. I odemo mi, a ja vidim da je prilicno hladno i hinjarski nagovorim nju da ona udje prva u vodu. Ona sirota pristane...smrzla se kao p*cka, a ja ni noge nisam pokvasio. :mrgreen:
 
Jedna ali nije urodila plodom.

Sviđala sam se jednom dečku davno, ali on meni nije. Da bi privukao moju pažnju, hteo je da mi pošalje cveće za rođendan, ali ja mu nisam dala adresu :whistling: Imao je moj broj telefona, pa je u belim stranama preko telefona tražio adresu. Tad nije bilo belih strana na internetu, pa je on tako listao i listao dok nije našao adresu ( ne vodi se na moje prezime, što je dodatno otežalo situaciju). Elem, za taj rođendan mi je stigao buket, ali uzalud, kad mi se neko ne sviđa, nema šanse.

Nije sa srećnim krajem, al je ludo s njegove strane. Da ne kažem zaludno. :mrgreen:

budala, trebo je da ti pošalje neku hranu
 

Back
Top