Najludje osobe sa kojima ste bili..

To je bio jedan zongler... :) Bio je skroz luckast, nosio pocepane stvari, non-stop negde putovao, stopirao, spavao na nekom drugom mestu, noci provodio zonglirajuci po parkovima, pored Dunava, pravio raznorazne rekvizite od kojechega nadjenog na ulici, a ponasao se kao neki deckic, bio je skroz umiljat... Onda je jednom otisao na duze u Hrvatsku, i nisam ga videla skoro 2 godine... Javio se pre par dana, vratio se... :P

E, sad, ne znam da li sam pogodila temu. :)
 
jedan plav,trsav i mrsav...i bio je stvarno malo lud,zapravo jos uvek je...upoznala ga na kopaniku pre 2 godine...najcudnija osoba koju sam ikada upoznala....sa jedne strane pozitivno nenormalan,onako slatko,bas kako volim:),e onad sam posle nekoliko meseci upoznala i onu drugu njegovu nenormalnu starnu,zbog koje smo prekinuli... nisam ga cula ni videla do pre mesec dana,kada se javio cini mi se jos ludji...i tako...
 
Pa, ja ne zelim da mislim da je Kucka mislila na stvarno ludu osobu, vise sam se orijentisala na luckasto, nesvakidasnje, razlicit od svih mojih ostalih momaka...

Nisam mislila na ludu osobu kao bolest( daleko bilo) vec na najludju u svemu ..lucidnu..luckastu.razlicitu od svih drugih a i hajde, i nenormalnu u svom ponasanju..ima takvih osoba .koje nisu lude ali se brate ponasaju kao ludaci..
 
Nisam mislila na ludu osobu kao bolest( daleko bilo) vec na najludju u svemu ..lucidnu..luckastu.razlicitu od svih drugih a i hajde, i nenormalnu u svom ponasanju..ima takvih osoba .koje nisu lude ali se brate ponasaju kao ludaci..

A ja mislim isto ono sto i Parka.
Ne volim ako je to mnogo izrazeno i stalno prisutno.
Nisu me privlacile takve zene. Ne volim da baratam tempiranim bombama.
Sve je to simpaticno, ali se obicno ispostavi da to nije samo pozitivna otkacenost.
Znam i ja da se ponasam otkaceno i neozbiljno, ali to mi nije stalno i uobicajeno ponasanje
 
ja sam bila sa likom koji je jedan dan dok smo setali Knezom nasao praznu gajbu od piva i naterao me da stanemo zajedno na nju i ko god nas je cudno pogledao (a to su svi...jer ko jos stoji na sred ulice na izvrnutoj gajbi piva),on mu je govorio:"Sta je kod nje smo na gajbi"...radio je mnogo ludih stvari...imao je obicaj da me tako na prepad uhvati i prebaci preko ramena i nosio bi me tako dok sam ja vristila i klizila....budala...
 
Ja uopste ne odredjujem kad neko postavi takva pitanja, ko je najludji, ko je najlepsi, kad ste se najvise u zivotu uplasili, ko vas je u zivotu najvise inpresionirao... Ja samo mogu naopacke, u prici kad nesto pricam o nekome pa da kazem, e to je osoba koja je najludja osoba koju sam ja ikad videla. Ali sutra ako bi me neko pitao: Ko je najludja osoba koju su ikada videla, ja ne bih znala da mu kazem. To se tako kaze da bi prica bila uverljivija, nije to znacajno da ja pamtim ko je najludja osoba, ko je najzanimljivija osoba...
 
...bila jedna mala sto mi je na kvarno u toku notji smestila svoju kevu golu u krevet ( a keva 37 stepeni) i onda upalila svetlo i pochela da histerishe, a ja napet ko pushka onako go k'o od majke ... iskochim kroz prozor, padnem u zzivu ogradu na machku i uhapse me zbog protiv prirodne bludi, ma lazzem k'o pas...
 
.... to bi definitivno bio moj bivsi.... i kao sto rece tara u pocetku je bio sladak, skoro pa umiljat kao neki macak, normalno-nenormalan, a trebalo mu je oko god dana da pokaze pravo lice i koliko je zaista lud... mozak mu radi po nekom vrlo cudnom principu koji mislim da ni on ne kapira, valjda zato i jeste tako blesav.... :)
 

Back
Top