Najluđa mesta za seks

preozbiljno si LjiS prihvatio :(

aj malo iskuliraj
U redu, izvini.
To iskuliraj, me podsetilo kada sam jednom iskulirao sve kodekse, pravila, recimo oko ljubljenja napolju, u javnosti...
Uglavnom u žiži ili nekom prometu ljudi, ulici, nijesam praktikovao neko duže ljubljenje, poljupce, duge strastvene zagrljaj koji uslede...
Do jednom. U sred centra recimo... Poljubac, jos jedan... Peti šesti... Zagrljaji strasniji postaju, milovanje njenog lica kose, ramena, ledja ... Pade prelijepo ljubljenje gde su usne kidisale i vapile jedne za drugima, ne pomisljajuci da to prestane i ne hajući na mesto gdje smo i vrijeme... Imo sam 40 god

Prodje nekih 10 do 15 minuta sigurno ako ne više kad uzdahnusmo i shvatimo gdje smo... Nije nas bilo briga. Prosto, ljubio bih je taman pred kamerama na sred skupštine u parlamentu...

Jel ti se digo sad sto si kao ispo duhovit?
Nisam ni pokusavao da budem duhovit. Zaista sam se zapitao sta je to.
Lepo pise i ono "blo" pa tačka, prije wjob zar ne...
Upravo me je ta tacka i zbunila, zajedno sa tvojim nacinom "govora" prethodnog dela recenice, a i kompletnog paragrafa i mojim slabijim vidom, zbog cega sam BLO procitao kao BIO.
"Završilo je..." ovako se ne govori. "Zavrsilo SE blow j0b zavrsnicom", mozda.

A i otkad je "blow j0b" potrebno cenzurisati?

Mogao si da kazes: "Blowjob, brate, blowjob" i ja bih ispao glup u drustvu.
Ovako si ti preuzeo to breme na sebe...

Nisam ni pokusavao da budem duhovit. Zaista sam se zapitao sta je to.

Upravo me je ta tacka i zbunila, zajedno sa tvojim nacinom "govora" prethodnog dela recenice, a i kompletnog paragrafa i mojim slabijim vidom, zbog cega sam BLO procitao kao BIO.
"Završilo je..." ovako se ne govori. "Zavrsilo SE blow j0b zavrsnicom", mozda.

A i otkad je "blow j0b" potrebno cenzurisati?

Mogao si da kazes: "Blowjob, brate, blowjob" i ja bih ispao glup u drustvu.
Ovako si ti preuzeo to breme na sebe...
Ne znam otkud je ispalo cenzurisano ali su se pojavile zvezdice bem li ga.
Drugi su razumeli a to sto ti ne vidis dobro i šta ti se učinilo od tri slova pre tačke je drugi par cipela, ili tvoj problem

Inače u temi kakva jeste ne lažem ništa i ne izmisljam (sex na vrhu dizalice)i ne ukrašavam toboz vickasto ( na gradilistu u izgradnji "pre roka")...

Tako da jasno mi je što si onako reagovao, dok su ostali razumeli...

Poslednja izmena:
Ne znam otkud je ispalo cenzurisano ali su se pojavile zvezdice bem li ga.
Vise sam pitao samog sebe, odnosno moderaciju, zasto je blowjob potrebno cenzurisati.

A ako cemo bas "mak na konac" blowjob se moze cenzurisati na deset drugih, boljih, nacina.

Drugi su razumeli a to sto ti ne vidis dobro i šta ti se učinilo od tri slova pre tačke je drugi par cipela, ili tvoj problem
Ja sam i rekao da sam ja kriv i objasnio kako je doslo do zabune, mada je i tvoj nacin "govora" puno doprineo tome.

Inače u temi kakva jeste ne lažem ništa i ne izmisljam
Mora da je lepo kada ti zivot ponudi sve na tacni, pa ne moras da se potrudis ni oko sexa, niti da izmisljas...

A i kako ti mislis da ja izmisljam, tako i ja mislim, odnosno, nezamislivo mi je "na groblju", "lezaljci kafica", "WC-u sa redom ispred"...

ne ukrašavam toboz vickasto ( na gradilistu u izgradnji "pre roka")...
Govori u svoje ime. Siguran sam da je nekima bilo smesno.

Tako da jasno mi je što si onako reagovao, dok su ostali razumeli...
Uopste nisam reagovao, pitao sam zbunjeno. Umisljas ne bi li opravdao svoje nebuloze.

A i nemoj ti da mi pricas o pogresnom razumevanju:
Situacija.
Povremeno smo se vidjali. Nismo se muvali. Jos nisam imao ucvrscenu vezu, bilo je trzavica mladalačkih tako da sam sa njom tu noć imao sex ne bih nikoga prevario.
Leto. Noć. Kod mene u sobi oko 23 h... Pričali smo kao i pre, o svemu, fino nam je bilo ko i uvek. Pijuckali sokić, pušili..Kada se ukočih od sedenja opruzih se na kauču, pa je i ona pored mene. Pričali smo u polumraku sobe, tiha mjuza...Od njene blizine, glasa koji je bio tik uz mene (ponekad bi se okrenula na bok ka meni dok priča) meni se počeo poprilično dizati. Trudio sam se ukrstajući noge ili savijajući ih u kolenima to prikriti. Cak prebaci deo plahte preko prepona...Ali dzaba i plahta se nadigla...
Iznenada, upitala je:
-Jel to On?
Sledih se. Zbunih. Pocrvenjeh sigurno no sreca polumrak. Na jedvite jade promrmljah, jeste izvini...
-Jel mu se piški ili je zbog mene? Gledala me je u lice lezeci na boku uz mene. Nije bila postidjena, već direktna. U licu takodje.
Procedih nekako - ne piša mi se...zbog blizine je...
Toliko sam se smoto odjednom ko nikad prije. Ok mlad 18 god ali bilo je situacija, nisam bio nevin. No gospodin "on" nije padao, naprotiv i dalje je plahta bila nadignuta...
Nije usledila pauza cutanja jer je odmah ponovo upitala
-Da mu POMOGNEMO? Da ili ne?

AU!
I tu sve ode pogrešno! Ne znam kako ali ja tutuban, pomislih da smo konstatovali da je to zbog BLIZINE i da sad treba učiniti nesto da ta "mukica" prestane te da ona u stvari želi da se pridignemo i sednemo, razdaljiml malo i tako "mu" olaksamo muku pa ce se i on spustiti a samim tim i ja cu se osloboditi te napetosti...
Eto mog "pametnog" zaključka. Pomislih ako kazem "da", ustace i udaljiti se, zato treba reći NE!
Smoto sam se, i zato je doslo do pogrešnog razumevanja. Pa odgovorih kratko - NE.
- OK, reče i vratila se u polozaj ležeći na ledjima kraj mene (kada me je ono upitala bila je na boku ka meni)
Gledala je u plafon od sobe i cutala.
Ja sam ćutao. Smotah se. Potom počeh neku temu.... Pričali smo jos nekih po sata, sat i posla je kući...
Nije vise bilo te situacije. Vidjali se jesmo, retko, toga vise nije bilo. Nisam ni potencirao jer se uz nju smotah uvijek posle toga a i glumatao sam kako sam uz nju hladan sto se toga tiče..

Dugo sam se posle toga pitao, kada je pitala :"da mu POMOGNEMO" , mislila je na sex?
Vidjali smo se i kasnije u zivotu u nekim situacijama i nedavno, pre godinu dve.. No naravno dje ćes to upitat sad...

Uglavnom, ebeno progresno razumevanje a ona je u stvari bila toliko direktna i jasna ? Prosto mi u ono doba, takva otvorenost devojke, bila nedozivljena... Uglavnom su bile stidljive, ni blizu tako direktne pa ja poziv na sex izokrenuh ko najveci dunster

Vise sam pitao samog sebe, odnosno moderaciju, zasto je blowjob potrebno cenzurisati.

A ako cemo bas "mak na konac" blowjob se moze cenzurisati na deset drugih, boljih, nacina.

Ja sam i rekao da sam ja kriv i objasnio kako je doslo do zabune, mada je i tvoj nacin "govora" puno doprineo tome.

Mora da je lepo kada ti zivot ponudi sve na tacni, pa ne moras da se potrudis ni oko sexa, niti da izmisljas...

A i kako ti mislis da ja izmisljam, tako i ja mislim, odnosno, nezamislivo mi je "na groblju", "lezaljci kafica", "WC-u sa redom ispred"...

Govori u svoje ime. Siguran sam da je nekima bilo smesno.

Uopste nisam reagovao, pitao sam zbunjeno. Umisljas ne bi li opravdao svoje nebuloze.

A i nemoj ti da mi pricas o pogresnom razumevanju:
OK vicoteko.

Back