Najluđa mesta za seks

Na petrovaradinskoj tvrdjavi. Blizu sata.
Oko 23h
Uz ivicu ograde kamene (staza) bili su stolovi sa stolicama, dve sank stolice, okrugli sto, mi jedno uz drugu sedimo. Ljubili smo se. Završilo je blo.wjob zavrsnicom, prethodno se sagnula ispod tog stola... Sto je bio sa kraja nije u sredini pa je to i prošlo neopaženo a ako je neko i opazio to su stolom najbliži nama, prosto mi nije bilo stalo dal neko vidi...
Potom smo otisli gore tamo na vidikovac uz ogradu gde se gleda ka mostu slobode... Tu u cošku ograde , ja iza nje, sex pod zvezdama...

Oko 23h
Uz ivicu ograde kamene (staza) bili su stolovi sa stolicama, dve sank stolice, okrugli sto, mi jedno uz drugu sedimo. Ljubili smo se. Završilo je blo.wjob zavrsnicom, prethodno se sagnula ispod tog stola... Sto je bio sa kraja nije u sredini pa je to i prošlo neopaženo a ako je neko i opazio to su stolom najbliži nama, prosto mi nije bilo stalo dal neko vidi...
Potom smo otisli gore tamo na vidikovac uz ogradu gde se gleda ka mostu slobode... Tu u cošku ograde , ja iza nje, sex pod zvezdama...
Ja sam sokiran.

Oko 23h

zbog takvih kao ti meni govore da se ne priblizavam ogradi tvrdjave :lol:

U kabini na vrhu gradjevinskog krana, na gradilistu u izgradji... pre roka...
Probala davnih dana na gradilištu. Nabasali na neke alkose narkomane. Pa kad smo se vraćali nabasali na čuvara. Pa nas izgrdio: Deco ako nemate gde to da radite ne radite to ni ovde.
Bio me blam vise nego da me je zatekao da se seksam.

Meni je lift oba puta bio ludo mesto za seks.
Nekoliko puta na zabačrnoj klupi. Onaj fazon sa suknjom i sedenjem u krilu.

Probala davnih dana na gradilištu. Nabasali na neke alkose narkomane. Pa kad smo se vraćali nabasali na čuvara. Pa nas izgrdio: Deco ako nemate gde to da radite ne radite to ni ovde.

A zasto niste imali zastitni slem na gradilistu ?

:D

zbog takvih kao ti meni govore da se ne priblizavam ogradi tvrdjave :lol:
Boli me k... da prostis sta tebi govore. Onom koji se hvali da sa 45 još moze dve "parohije" da obidje za noć..
Meni zene nijesu "parohije" koje menjam tek tako s jedne na drugu.
Svako vođenje ljubavi je to i bilo u tom smislu riječi kod mene, bez obzira gdje...
A tema je takva kakva je pa...

Poslednja izmena:

Само ако испод сукње нема гаћица, иначе знају сметати. :D

Boli me k... da prostis sta tebi govore. Onom koji se hvali da sa 45 još moze dve "parohije" da obidje za noć..
Meni zene nijesu "parohije" koje menjam tek tako s jedne na drugu.
Svako vođenje ljubavi je to i bilo u tom smislu riječi kod mene, bez obzira gdje...
A tema je takva kakva je pa...

preozbiljno si LjiS prihvatio :(

aj malo iskuliraj

Back