Najluđa mesta za seks

A kako odrzavate ritam?
To me je uvek zanimalo..jos nisam to probao u vodi osim lakog petinga..
Kako ono..pretpostavljam da je otpozadi ali brate sve klizavo i bezis :D
Ne, od napred. Moraš da je držiš za kukove da ti ne sklizne i naravno, da ste oboje dobri plivači inače ništa od toga.
Znas sta je meni problem kod planinara uopsteno.
Svi su nekako preushiceni zbog tog kontakta s prirodom. Penjes se a pored tebe: ijaoo kako je divno, ijaoo kako je zelenou, ijaoo vidi nebou, ijao vidi pogled- pu ca! Aj skljocni me ovde aj skljocni me onde.

Postoje različite sorte planinara. Ja volim ćutologiju. Posebno kod uspona. Tu ne progovaram. Em što uživam u prirodi, em što mi je duša u nosu.

Ne, od napred. Moraš da je držiš za kukove da ti ne sklizne i naravno, da ste oboje dobri plivači inače ništa od toga.

Postoje različite sorte planinara. Ja volim ćutologiju. Posebno kod uspona. Tu ne progovaram. Em što uživam u prirodi, em što mi je duša u nosu.
Znaci ti si ona druga krajnost. Pustolov, cuti i uzivaj u prorodi, 6 sati kasnije, jedemo vrganje i :

Pa otprilike. Zato i idem u prirodu. Da, ja sam "vidi drvo, jaooo vidi oblak, jaooo kakav žbun" ali u sebi. Kao Ferdinand - duboko dišem, mirišem, slušam i volim često da sam sama, nekih 70% vremena. Tek pred kraj akcije ćaskam.
Naravno ima akcija gde moraš aktivno da učestvuješ sa grupom. Zavisi sve od prilike, ali i društva.

Ih, pa u plićaku je lakše, imaš oslonac... na više tačaka... :mrgreen:

Jadran? Ma ne smem ni da nastavim, još ćeš reći da ti se nabacujem... :eek: Odoh na jamb :D

Pa kada spojis sva ova mesta ali pojedinačno nije bas taaako ludo.
OK, slazem se, pogotovo meni koji nemam nikakvog iskustva pa mi je i razgovor koji bi vodio do seksa u krevetu nezamisliv, a pogotovo ovi... ali... Na groblju?!
Pa kako, bre, na groblju?! Kako se uopste zateknes na groblju i na pamet ti padne "E, aj' se jebemo ovde"... I desi se?! Pa kako, brate, kako...

Lezaljka kafica?
U WC-u kafica sa redom ispred?
Ispod punih tribina tokom utakmice?!
Na svadbi?
Fali jos Vojvoda sa svojim jebanjem na sahrani...?! Pa kako do toga dodje, brate... U kom to univerzumu...

Back