Quantcast

Najlepsi igrac u NBA

ixi

Zainteresovan član
Poruka
160
Eto svi postavljaju teme,najlepsi igrac ovde,najlepsi igrac onde,najbolji igrac tamo,najbolji igrac vamo,a ja jos nisam videla temu za najlepseg igraca u NBA!E zato vas sad pitam,ko vam je najlepsi igrac u NBA? :)
Sto se mene licno tice,meni je presladak onaj Wally Szczerbiak-Minnesota :D ,i malo,sasvim malo su mi slatki i onaj Brad Miller i Allen Iverson.

S

snaja88

Gost
A Ixi,zato ti gledas Minesotu...E bas si vrag!
Svi znaju da je meni najlepsi Pedja S.,nisam nikad videla igraca koji je tako sladak!Pored svega,ima i najlepsi osmeh :D u NBA i to ga cini jos lepsim! :wink:

ixi

Zainteresovan član
Poruka
160
snaja88:
A Ixi,zato ti gledas Minesotu...E bas si vrag!
Svi znaju da je meni najlepsi Pedja S.,nisam nikad videla igraca koji je tako sladak!Pored svega,ima i najlepsi osmeh :D u NBA i to ga cini jos lepsim! :wink:
Pa dobro nije bas zbog njega,gledam zbog kosarke,ali on je razlog vise :) A znas ko je jos sladak,Tim(sto mu je dobro ime)Duncan!
Istina je da Pedja ima lep osmeh,ali me nervira sto su mu usta stalno otvorena!

S

snaja88

Gost
Prosle nedelje kad je kod nas bila emisija NBA Akcion bio je prilog o Alenu kad je bio mladji.Znas roooki i to sve...Kako je bio sladak,bio je kratko osisan,ono bas kao pravi crnac!Da nisi i ti IXI to isto gledala?MadA neverujem da i kod nas i kod vas idu uporedne emisije

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.