Najlepše (kratke) izjave ljubavi

'Znaš, uzeo sam onaj novi paket (062 mreža), pa sam prijavio tvoj broj, imaju popust (onda neki opis, nešto 75,00din/mes ili 135?, za neograničen br poziva i poruka? nisam baš pohvatala tumačenje?)..., imam pravo na jedan broj, pa sam mislio... prijavio sam tvoj, jer tebe stalno zovem, samo me cimni ubuduće... a kad dolaziš kući??... e onda te zovem za sat...' (kad smo se rastajali sinoć :lol: )
I ne stigoh od sinoć još da cimnem, vredno krca paket. ;-) :razz:
 
Ako svratis nekada, na moja zakucas vrata, nek bude kao da me vidis prvi put, samo se nasmesi...
Ja necu pustiti ni jednu suzu, iz inata,za dane protekle, vec sve su potekle, AL JOS SPREMAN SAM DA GRESIM... Jos kupis me, kao nijedna, i srce slazes da si ga vredna, kad ruke mi tvoja dotakne svila, ko nekada. Jos imas me ti, posle svega, znam da ti samo licim na njega. Ako svratis nekada, na moja zakucas vrata, u oku sakricu taj sjaj da ne vidis da jos za tobom lud sam... i necu pitati o njemu nista, iz inata, al ako ikad ti srce potrosi, znaj jos za tobom lutam...
 
O, kako te voleh nekad, slatka kiso...
Ti padase kada sa njom setah
i kada joj svakakve slatkosti lupetah
o ljubavi silnoj sto zasnu u meni...

Kuda dani sneni...? Ne trcite mraku!
Ja sam svoje srce vec odavno stisho...
Jos je samo nada ostala u zraku...
O, kako te voleh nekad, slatka kiso...

by me!
 
Ovo nije izjava ljubavi, već SMS...
Ne znam da li sam sanjala da je na forumu postojala tema u vezi sa najlepšim sms-om...?

Neka je ovde, u svakom slučaju...

''Tvoje suze... kockice leda... ohladila si mi pogled''...

Prosto nisam mogla da verujem da me je neko uspeo rečenicom da toliko oduševi...
 
Najcesce opisujem prirodu kada bovorim o tebi.
Da...
Nebo me podseca na prostranstvo moje ljubavi posvecene tebi.
Sume na tajanstvenost tvog duha u kom se cesto gubim trazeci izvor, zedan.
Vode na bistrinu tvog uma koji me privlacno odbija od srca mu i tera na guranje "kamena iz mita".
Zivotinje na nesvesnost moju u zanosu gladi koja me cini jacim kada se osetim sit.
Nahrani me PRIRODO !!!
 
Хиљаде речи које научимо током живота на неколико страних и овом нашем језику не могу да опишу емоцију коју осећа док гледа вашу заједничку фотографију, и осећај и жељу који је поновни сусрет са тобом, пробудио у њему.
 

Back
Top