Najlepse i najodvratnije udvaranje

...ja sam doktorirala na kuliranju - u osnovnoj sam kulirala lika u koga sam bila zaljubljena i sa kojim sam isla zajedno u skolu, htela sam cak da upisem neku bez veze srednju zbog njega ali sam se na vreme opametila... onda se u gimnaziji zaljubim u drugog sa kojim sam bila u istom odeljenju, prvi dan smo se posvadjali i njega sam kulirala 4 godine...dosta mi vise kuliranja a nikako da se odviknem :)
 
meni su super sva udvaranja gde se tipovi sepure kako su sve u stanju da urade za moj osmeh.
volim i kad mi neko u prolazu kaze nesto lepo i slatko, ili me zasmeje, i posle sam srecna ceo dan.

u losa udvaranja spadaju ona gde su me tipovi sablaznjavali svojim primitivizmom. gde su nuzno posle odbijanja morali da me vredjaju itd a da nisu kapirali da im mozda cinim uslugu sto ih odbijam. najdrasticniji primer mi je bio kada je jedan po svakom kriterijumu los frajer prisao meni koja sam opruzila noge na klupi i krenuo kao da mi se nabacijue uhvativsi me za list. to mi je i dan danas trauma. taj odnos prema meni kao da sam neka * iz parka koja ceka nekog da je tako sta god.
 
jedno od lepsih udvaranja mi je bilo kada mi je kao klinki decko kome sam se svidjala izvrljao ulaz. znam da je to nerviralo moje komsije, ali ja sam se uvek pored tog izvrljanog zida osecala posebnom.svidja mi se i kad mi neki tip neagresivno prica i o nekoj skroz desetoj temi /pod uslovom da nije dosadan/ i time me muva. moje najbitnije veze su pocinjale tako da do poljupca nisam ni bila svesna da me neko muva :D

ruzno udvaranje mi je kad tip koji me spopadne u klubu krene da me juri dok ne pocnem da vristim na njega. svaki oblik manijakalnog ponasanja mi spada u to. ono, ima smeka da te neko prati, ali s druge strane,nikad ne znas da li je to samo nepopravljivi romanticar ili manijak. ja takve nisam volela.

ovu temu sam na neki nacin otvorila da bih tipovima PODVUKLA da mogu da budu itekakvi smekeri i bez preteranog truda. samo bez agresivnosti.

stvarno - jedna od najlepsih stvari su mi ti usputni neobavezni flertovi gde demantuju da su dobri prema nama samo kad zele jedno. takvim tipovima predvidjam super buducnost.
 
Najgori su Turci koji smaraju i smaraju muvajući, i ne možeš da ih otkačiš. A svi misle da su bogznakakvi zavodnici. Najgora muvanja kod nas su mi uglavnom bila novogodišnja, kad misle da moraju da nađu devojku to veče, i to odmah da pređemo na stvar ako moze, jer Nova godina je pobogu:lol:

A najlepše muvanje, pa ne znam, svi moji udvarači su bili krajnje fini, a valjda im delujem tako nekako racionalno i ozbiljno, pa mi i nisu nudili zvezde sa neba za jedan osmeh. A i nema potrebe za tim, bar meni. Neke druge stvari su mi bitnije od romantike pri prvom susretu.
 
...ja sam doktorirala na kuliranju - u osnovnoj sam kulirala lika u koga sam bila zaljubljena i sa kojim sam isla zajedno u skolu, htela sam cak da upisem neku bez veze srednju zbog njega ali sam se na vreme opametila... onda se u gimnaziji zaljubim u drugog sa kojim sam bila u istom odeljenju, prvi dan smo se posvadjali i njega sam kulirala 4 godine...dosta mi vise kuliranja a nikako da se odviknem :)

:lol:al to je drugo kad ne potenciras izmedju redova da treba ti se udvara..znaci bukvalno pecanje..konstantno trebas biti prisutna i na sve nacine ga privlaciti osim da ga startujes jer bi se onda izmigoljio..to je uvek igra ko ce koga prvi zezne
 
hmm mozda je ova tema vec bila, u stvari ubedjena sam da je bila - ali nisam je nasla. tako da, da vas cujem ~ koje vam je bilo najlepse udvaranje koje najruznije?

Najružnije mi je kad me muva tip koji ima devojku ili je oženjen...:eek:
Sa takvim završavam u roku od 2 sekunde... prosto me vređa...:evil:

A sva ostala muvanja su mi u lepom sećanju...
Ne mogu sad da se setim najlepšeg...
Kad mi nadođe pisaću...:D
 
auuuuuuuuuu kakvih sve ima :eek:
sreca da nisam na takve nailazila..

jos nisam postala punoletna, kad je on, umetnicka dusa prisao mojoj mami i pitao je gledajuci me u oci - da li bi ona dala dozvolu da budem njegova muza..:cool:
naravno dea ga je mama oterala, al `meni bilo lepo..

poslovni susret, posle kojeg mi stize poruka - da li ipak mozemo da se vidimo pre dogovorenog?
pa druga, pa treca..ja se malo opirala (ko koka da optrcim jos neki krug :mrgreen:) a onda njegova jos jedna - izvini ako sam sebi dao previse slobode, al imas najlepsi osmeh na svetu celom..
znam, znam, malo je preterano - al s obzirom sta je islo u paketu, nisam mu zamerila..
i zbog onog sto je usledilo, nisam se pokajala..

a najodvratnije?
kad mi je isto tako stigao sms od nekoga kome ali ni jednim gestom nisam dala povoda..sem poslovne ljubazne distanciranosti, nista vise..
i ono sto mi je bilo gadno, imao je previse godina za takvo navalentno ponasanje.
na moje ljubazno da ne mogu sa njim da odem na pice zato sto putujem ujutru, nije odustajao..
cak je poceo da kombinuje da se on spusti do mora iako je tog jutra doputovao..
posle par dana provedenih na odmoru, stize mi imperativan sms - da on dolazi i da cemo ono pice da popijemo na moru :eek:
na moje da nemam vremena jer na moru nisam sama, napise mi - ne foliraj se vise..dosta je bilo..ajde iscimaj se, neces se pokajati:eek::eek::eek:.

e necemo vise tako!!!:rtfm:

onda sam uzvratila oficijelnim, da ne znam odakle gdinu toliko slobode da mi se obrati na takav nacin..da mu povod niakav nisam dala..i da je moj odnos prema njemu cisto poslovan.

stiglo je samo - izviniTE..i nikad se vise nije javio..

e da, a do mog br je dosao preko svoje cerke, koja mi je poslala poruku na face da joj ostavim br posto treba nesto da me pita..:roll:
 
Hm...najodvratnije..pa,imam dva..
oba su se desila pre koju noc..
vracala se sa treninga,i iskoci ispred mene,u mraku neki tip..i krene ''znash,ja tebe posmatram danima {:eek: } imash bash lepu kosu..'' i krene da mi je dodiruje,ja hocu da prodjem,on mi spreci put '' ajde malo josh da pricamo '' kad ga nisam odgurnula svom silinom i nastavila dalje...:evil:


drugi primer,..vracala sam se kuci,nema nedelju dana od toga,i pricam na mobilnom,i iz daljine vidim kraickom oka jednu grupicu,muski...i bash cujem '' vidi ovu'' i krenu oni meni u susret,jedan prvi i za njim ostali..i znate ono odvratno,kad vam pridju toliko blizu da se maltene njihov obraz oceshe o vash,pa krenu '' maaala dodji vamo '' '' a s kim ti to pricash,sa deckom? '' i kruze oko vas..
e to..
nije mozda Bog zna kakav najodvratniji prilaz,nije bash ni bio prilaz ali ja mrrrrzim takva coporativna prilazenja....

a tek kad je leto :roll: a na svakom ulazu 10 narkomana,a moj jako zabacen deo grada...Ja sam odavno navikla da se ni na jednog ''decka'' ne mogu osloniti,vec da uvek treba samu sebe da shtitim,ali opet,nije mi bash svejedno,pogotovo kazem leti,kad je oko tri,pola cetiri nocu,a ja se vracam iz grada,i taxi stane ispred mog ulaza,i cim ja izadjem on odjuri,a ispred mog ulaza sede pijani nekih 6-7 tipova...
 
Poslednja izmena:
Hm...najodvratnije..pa,imam dva..
oba su se desila pre koju noc..
vracala se sa treninga,i iskoci ispred mene,u mraku neki tip..i krene ''znash,ja tebe posmatram danima {:eek: } imash bash lepu kosu..'' i krene da mi je dodiruje,ja hocu da prodjem,on mi spreci put '' ajde malo josh da pricamo '' kad ga nisam odgurnula svom silinom i nastavila dalje...:evil:


drugi primer,..vracala sam se kuci,nema nedelju dana od toga,i pricam na mobilnom,i iz daljine vidim kraickom oka jednu grupicu,muski...i bash cujem '' vidi ovu'' i krenu oni meni u susret,jedan prvi i za njim ostali..i znate ono odvratno,kad vam pridju toliko blizu da se maltene njihov obraz oceshe o vash,pa krenu '' maaala dodji vamo '' '' a s kim ti to pricash,sa deckom? '' i kruze oko vas..
e to..
nije mozda Bog zna kakav najodvratniji prilaz,nije bash ni bio prilaz ali ja mrrrrzim takva coporativna prilazenja....

a tek kad je leto :roll: a na svakom ulazu 10 narkomana,a moj jako zabacen deo grada...Ja sam odavno navikla da se ni na jednog ''decka'' ne mogu osloniti,vec da uvek treba samu sebe da shtitim,ali opet,nije mi bash svejedno,pogotovo kazem leti,kad je oko tri,pola cetiri nocu,a ja se vracam iz grada,i taxi stane ispred mog ulaza,i cim ja izadjem on odjuri,a ispred mog ulaza sede pijani nekih 6-7 tipova...

:evil::huh::mafijas::azdaja::bljak::vudu::kletva:
 
ko o cemu ,ja o crnogorcima...jednom davno ja i momak(danasnji muz )bili u budvi u diskoteci.vidim ja jedan grmalj bacio oko,u jednom trenutku mahnuo on mom momku da pridje i kaze mu jel to tvoja devojka.svaka cast.to mi je bilo i jako slatko i smesno,ali po malo i primitivno.al ajde...
 
Najlepse je bilo na jednom splavu sa zivom muzikom, kada je jedna tip narucivao muziku i trazio, zbog mene, pesmu "Volim majko jednu zenu, niko ne zna tajnu tu sve bih dao sve sto imam za neznanku lepu tu.......lepa je ko san ime joj ne znam......." I onda se pevac okrenuo ka meni i urliknuo na sred spalva, sa napucanim cicama: "Najlepsa si, ovo vece je tvoje". Dobro, mozda nekome ovo zvuci kicerski, ali sujeta je ipak sujeta. :zper: :lol: Fora je sto sam ja oduvek imala malo taj vise rokerski izgleda, cak i kada sam isla na splavove i sve one cice-pice obucene u Grand fazonu su samo skljocale, a tip je stvarno bio dobar. :D
 
:lol:al to je drugo kad ne potenciras izmedju redova da treba ti se udvara..znaci bukvalno pecanje..konstantno trebas biti prisutna i na sve nacine ga privlaciti osim da ga startujes jer bi se onda izmigoljio..to je uvek igra ko ce koga prvi zezne
...june ja kuliram da ne izgubim samokontrolu a ne da steknem kontrolu...u mom slucaju ti do kojih mi je stalo nece da cekaju da ja kuliranjem uspostavim balans izmedju razuma i osecanja i uvek izvisim
 
najbolje od mm
-ja u stanu neko mi divljacki lupa na vrata,pogledam,nema nikoga,otvorim kad ono ispred vrata saksija sa svecem,i cokolada/bombonjera,i pise nesto u fazonu da kad pojedem cokoladu njega pozovem za dopunu,a posto smo bili komsije imali smo onaj soko stark u sarajevskoj i tu smo posle na merenje kupovali cokoladice za dopunu te kutije :)
-dosla mi drugarica,caskamo,neko mi zvoni na vrata reko idi otvori,kad ono stoji ispred i drzi ruzu u ustima,a mene ziv blam pojede,a ona se odusevila:zcepanje:
-u italiji,jedan bivsi,ja saznala da je pandur i otkacim ga posle 3 dana veze,zvoni mi neko izadjem,cvecar,reko odbij!on kaze molim vas primite ja sam placen da vam donesem ,a ono neki oooogroooman buket,ja reko ako si placen ok onda i uzmem buket i u patofnama predjem ulicu i bacim u kontejner,kad stefano cupka preko puta i gleda sta radim,vratim se kuci ne gledajuci ga,cimerka mi kaze koja si ti kucka
poslesam se bila zaljubila i sve,al ja kad sam besna na muskarca onda cuvaj glavu,svi su to voleli,sem mm:confused:

najgore:
-zove me na rucak,kaze kako misli na mene i posle naseg raskida,zove me kod sebe,ja odbijam,sutradan dolazi,kaze "vidi sto sam nasao devojku":eek:
 
najbolje od mm
-ja u stanu neko mi divljacki lupa na vrata,pogledam,nema nikoga,otvorim kad ono ispred vrata saksija sa svecem,i cokolada/bombonjera,i pise nesto u fazonu da kad pojedem cokoladu njega pozovem za dopunu,a posto smo bili komsije imali smo onaj soko stark u sarajevskoj i tu smo posle na merenje kupovali cokoladice za dopunu te kutije :)
-dosla mi drugarica,caskamo,neko mi zvoni na vrata reko idi otvori,kad ono stoji ispred i drzi ruzu u ustima,a mene ziv blam pojede,a ona se odusevila:zcepanje:
-u italiji,jedan bivsi,ja saznala da je pandur i otkacim ga posle 3 dana veze,zvoni mi neko izadjem,cvecar,reko odbij!on kaze molim vas primite ja sam placen da vam donesem ,a ono neki oooogroooman buket,ja reko ako si placen ok onda i uzmem buket i u patofnama predjem ulicu i bacim u kontejner,kad stefano cupka preko puta i gleda sta radim,vratim se kuci ne gledajuci ga,cimerka mi kaze koja si ti kucka
poslesam se bila zaljubila i sve,al ja kad sam besna na muskarca onda cuvaj glavu,svi su to voleli,sem mm:confused:

najgore:
-zove me na rucak,kaze kako misli na mene i posle naseg raskida,zove me kod sebe,ja odbijam,sutradan dolazi,kaze "vidi sto sam nasao devojku":eek:

ovaj deo sa pandurom nisam shvatila.najutila se se sto je pandur?mislim stvarno,bas je bezobrazan.
 
...june ja kuliram da ne izgubim samokontrolu a ne da steknem kontrolu...u mom slucaju ti do kojih mi je stalo nece da cekaju da ja kuliranjem uspostavim balans izmedju razuma i osecanja i uvek izvisim

Pa potrebno je iskustvo..ja ipak mislim na ono pre nego prolupamo za nekim..kako doci do toga i kako navuci nekoga da pokaze emocije pre da bi se mogli oboje opustiti..bar je tako sto ze mene tice..ako ja devojci pokazem emocije prvi i sam izvisim
 

Back
Top