Najlepše Evropske himne

Uvek ću da kažem da je himna moje zemlje najlepša na svetu!Nekad je to bila ''Hej Sloveni'' a danas je to ''Bože pravde''.

Mada,po meni su mnogo lepe i himne SSSR-a,to je ujedno himna koju i danas koristi Ruska Federacija,i himna Republike Francuske,popularna ''Marseljeza''.
 

Back
Top