Srbin1000%
Aktivan član
- Poruka
- 1.462
Koje bi po vama bile najlepše evropske himne koje se i dan danas sviraju???
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

TAKO JE!!!!jedna jedina

Ma sve može!!!!meni najlepsa.... nzm samo da li bi ih racunali u evropu
Србијо мила мати![]()

Sicilijanac,mislio sam da si pametniji,gore sam napisao da postavite himne koje SE I DAN DANAS SVIRAJU,a ne neke od pre Isusa Hrista koje su se zaboravile!!!!
meni najlepša od Socijalističke Republike Hrvatske al to nije još uvek evropska..
Da,jeste da sad ta himna ne postoji...ali je stvarno dobra
sta nervirate aaaa?
Lepa jeste,ali gore ppiše koje i dan danas postoje i koje se i danas sviraju!!!!
Pa naravno da i dan danas postoji...nime mogla da iscezne iz nasih mozgova ....
A svidja ti se...pa ipak i to volis bar nesto iz komunizma....
Himna je mnogo bolja od Jugoslavije i od Ćopavog!
Ne kaki...
Tito je legenda...i nije copavi....
A ti si i sam priznao da ti se svidja Himna zemlje gdje je vladao komunizam...hahahahahhahahahaha