Quantcast

Najlepsa zemlja

bluuue

Zainteresovan član
Poruka
118
Krajem ove godine planiram neko putovanje sa drugaricom, samo jos uvek nismo odlucile gde cemo.:bye:
Ako je neko bio negde skoro, ili uopste ima neki predlog gde ici, dobro se provesti, da je lep jezik (da ga pogledamo pre nego sto odemo:) ), da nije preskupo, da je zemlja lepa, ili uopste o svojim impresijama o putovanjima, zanima nas :) Hvala unapred!

Katiee

Obećava
Poruka
51
PA ili
Francuska ili
Rusija ili
Italija (Venecija,Rim,Piza...nesto od toga ili sve ) ili
Spanija ili
Engleska (ima sve i svasta da se vidi)
.....
i Kanada..ali nije bas jeftino ...ustvari preskupo je ..jedna avionska karta (za tamo i nazad) je oko 3000e :\

Katiee

Obećava
Poruka
51
PA ili
Francuska ili
Rusija ili
Italija (Venecija,Rim,Piza...nesto od toga ili sve ) ili
Spanija ili
Engleska (ima sve i svasta da se vidi)
.....
i Kanada..ali nije bas jeftino ...ustvari preskupo je ..jedna avionska karta (za tamo i nazad) je oko 3000e :\

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.087
Meni recimo uopste nije bitno dal je neko ljubazan i da li i na koji nacin prima strance..cak ni u ugostiteljskim objektima..to ne tumacim kao kulturu naroda vec kao potrebu da se dopadnu i uzmu pare

kanarinka

Elita
Poruka
16.443
Zavisi od toga sta ko voli! Neko voli gde ima radnji,pa da kupuje!Neko voli znamenitosti,i tu bih ti toplo preporucila Kairo,na mene je ostavio utisak koji traje evo vec deset godina!Zelja mi je da vidim Indiju,i volela bih da obidjem i Peru,mada to je daleko i skupo!Neko uziva u plazama,ali za mene takvi odmori bivaju brzo zaboravljeni!
Onda Kenija,Obala Slonovace...
Zavisi sta volis i sta ocekujes od odmora!Uglavnom,ako je osoba sa kojom putujes pozitivna,koju god zemlju posetis,u svakoj sigurno imas sta i videti!

apstrakt

Zainteresovan član
Poruka
214
Dosta sam putovala, i svako putovanje je ostavilo svoj utisak, i ne znam da li mogu da se odlucim sta bih pre preporucila. Ali evo nekoliko predloga...
Francuska Azurna obala je izuzetna (po mom ukusu), posebno atmosfera i uvek bih se rado vratila jos jednom.
Zatim Spanija, Barselona, Figeras i Andora.
Turska - Istanbul.
Kairo, Egipat je super... Ima toliko toga sto zelim da obidjem jos, a na prvom mestu Japan.:zpozdrav: i jos Madrid, Lisabon, Maroko....

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
Ja cu ovog leta na Cote d´Azur (Nizza). Nasao sam povoljan let (povratna Bec-Nizza za zenu i mene oko 220 EUR), privatni apartman oko 450 EUR za 7 dana (ako se odlucimo da bude sa bazenom onda nekih 600 EUR), ukljucujuci polupansion.
Od Francuske sam do sad video Marseille. Mnogo gadan grad, prepun Arapa, pa se nadam da ce se utisak popraviti. A planirao sam i da odem u Bretagne, isto ima lepih mesta, ali eto zena me ubedila da idemo juznije. :mrgreen:

Preporucio bih inace Svajcarsku (prelepa jezera i planine), Austriju (isto to plus Bec koji treba videti), Italiju (ja najvise volim Veneciju i Rim).

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.