Quantcast

najlaksi i najtezi podznaci u natalnoj karti

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
a sto bas mars?
pa logicno je npr ako je neko podznak vodolija il jarac kojima vlada saturn to ce biti uzasni podznaci ne losi nego mnogo teski za jedinku jel ako uzmes da je 1 polje ego samopuzdanje a onda taj saturn tu ce npr nacinit stetu samom tom egu samopuzdanju ako je jarac u pitanju a ako je vodolija dobice nesredjenu osobu nestabilnu da ide kroz zivot dok npr skorpija bi bio sjajan podznak jel se nalazi u bratskoj 1 kuci kuci marsa onda bi tu procvetala za razliku od npr mjeseca gdje bi se gusila

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
pa logicno je npr ako je neko podznak vodolija il jarac kojima vlada saturn to ce biti uzasni podznaci ne losi nego mnogo teski za jedinku jel ako uzmes da je 1 polje ego samopuzdanje a onda taj saturn tu ce npr nacinit stetu samom tom egu samopuzdanju ako je jarac u pitanju a ako je vodolija dobice nesredjenu osobu nestabilnu da ide kroz zivot dok npr skorpija bi bio sjajan podznak jel se nalazi u bratskoj 1 kuci kuci marsa onda bi tu procvetala za razliku od npr mjeseca gdje bi se gusila
npr ko moze fino da saradjuje sa marsom pa sunce merkur takodje jupiter i odma dobijas da su znaci merkura veoma fini na podznaku dok npr kod bi patio od marsa pa mjesec npr i slab podznak odma imas rak dok npr jedan lav je sjajajn na podznaku al riba i rak svakako da i ne bi bili

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
npr ko moze fino da saradjuje sa marsom pa sunce merkur takodje jupiter i odma dobijas da su znaci merkura veoma fini na podznaku dok npr kod bi patio od marsa pa mjesec npr i slab podznak odma imas rak dok npr jedan lav je sjajajn na podznaku al riba i rak svakako da i ne bi bili
isto tako gledas svaku drugu kucu kroz simboliku planete koja vlada tom kucom ako je 10 kuca npr status karijera saturn poredak hijerarhija npr svakako da tu upliv ovna i skorpije ne bi bio bas dobar dok npr lava bi jel saturn i sunce saradjuju medjusbno vade ono najbolje jedno iz drugog dok mars i saturn je uvijek ocajna kombinacija 2 malefika

ariodante

Elita
Poruka
22.479
da, ali imas situacije gde je podznak na kraju, kao kod mene, na 29 stepenu. i onda to sto sam strelac u podznaku ne znaci mnogo kad mi je skoro celo prvo polje u jarcu.
mada, sto bi saturn bio los za samopouzdanje? on je samo oprezan, dakle samokritican, nije destruktivan.

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
da, ali imas situacije gde je podznak na kraju znaka, kao kod mene, na 29 stepenu. i onda to sto sam strelac u podznaku ne znaci mnogo kad mi je skoro celo prvo polje u jarcu.
mada, sto bi saturn bio los za samopouzdanje? on je samo oprezan, dakle samokritican, nije destruktivan.
to su vec specificne situacije al npr svrha podznaka je da imas samopozudanje a svakako da jedan npr neptun bi rusio covjeku ego dok bi ga jedan saturn blokirao u prevodu dobijas stidljivu osobu npr sto je totalno suprotvno svrhi onoga sto predstavlja ovan i 1 kuca prirodno oni su sve samo ne stidljivi pasivni itd

ariodante

Elita
Poruka
22.479
to su vec specificne situacije al npr svrha podznaka je da imas samopozudanje a svakako da jedan npr neptun bi rusio covjeku ego dok bi ga jedan saturn blokirao u prevodu dobijas stidljivu osobu npr sto je totalno suprotvno svrhi onoga sto predstavlja ovan i 1 kuca prirodno oni su sve samo ne stidljivi pasivni itd
da, meni je cak i neptun se nakecao tu na mestu rodjenja

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
da, meni je cak i neptun se nakecao tu na mestu rodjenja
uzmi npr da je 8 kuca kuca skrivenih tajni tame neke itd sta mislis bil jednom suncu bilo prijatno tu sunce cija je svrha da sija razbije svaku tajnu tamu itd pa naravno da bi to bilo ocajno sunce jel se naslo u kuci u kojoj ne moze da izrazi svoju prirodu to ti je kao da stavis medvjeda da zivi u sahari na plus 40 ok on ce zivjeti tu al kako pa mucno nikako

ariodante

Elita
Poruka
22.479
uzmi npr da je 8 kuca kuca skrivenih tajni tame neke itd sta mislis bil jednom suncu bilo prijatno tu sunce cija je svrha da sija razbije svaku tajnu tamu itd pa naravno da bi to bilo ocajno sunce jel se naslo u kuci u kojoj ne moze da izrazi svoju prirodu to ti je kao da stavis medvjeda da zivi u sahari na plus 40 ok on ce zivjeti tu al kako pa mucno nikako
razumem, treba sve povezati

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
da, ali imas situacije gde je podznak na kraju, kao kod mene, na 29 stepenu. i onda to sto sam strelac u podznaku ne znaci mnogo kad mi je skoro celo prvo polje u jarcu.
nije saturn oprezan saturn je jednostavno rusitelj blokator neko ko te sakati da bi radom i vremenom ispravio neke anomalije i tako rastao kroz zivot vremenom al uvijek tezim putem saturn ti je kao obuka u legiji stranaca tako to gledaj nista ne daje bez rada a i to sto da cesto nece biti ni puno al ces sazrijeti postati jaci al gorcina je uvijek tu saturn je uvijek test i ispit zrelosti

ariodante

Elita
Poruka
22.479
nije saturn oprezan saturn je jednostavno rusitelj blokator neko ko te sakati da bi radom i vremenom ispravio neke anomalije i tako rastao kroz zivot vremenom al uvijek tezim putem saturn ti je kao obuka u legiji stranaca tako to gledaj nista ne daje bez rada a i to sto da cesto nece biti ni puno al ces sazrijeti postati jaci al gorcina je uvijek tu saturn je uvijek test i ispit zrelosti
da, kazu ucitelj i mucitelj

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
saturn u 1 daje stidljivka rusi samopuzdanje na tom osoba treba da radi citav zivot ako je saturn u 2 kuci dace puno rada a malo novca besparicu ako je saturn u 3 kuci osoba koja otezano komunicira sa drugima ako je u 4 kuci osoba koja nije dobila ljubavi od porodice koja je imala hladan odnos sa njima ako je u 5 kuci osobine veze pocinju na razumu nekom vise poslu nego na emociji ako je u 6 kuci opet zdravlje tu rusi ako je u 7 kuci osoba se kasnije zeni udaje problemi u braku itd

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
zato sto mars prirodno vlada 1 kucom on je pocetak svega pokret akcija covjekova kad izadjes iz kuce izadjes da se boris sa zivotom i svijetom to ti je mars
prakticna primjena kad si kuci sam sa sobom il sa svojima to je 4 kuca kad izadjes napolje u borbu sa svijetom to je 1 kuca mars kad odes u postu obavljas sitne poslove dokumentacij salteri to ti je merkur djevica 6 kuca kad ides npr u trgovinu pijacu onda je to merkur 3 kuca blizanci kad kupujes neke stvari vrijedne koje cijenis onda je to 2 kuca kad zakljcujes ugovore onda je to 7 kuca kad izadjes javno da nesto govoris druzis se pricas onda je to 7 kuca kad odes da na fakultet da polazes ispite ides na neke veceri akademske il kad putujes onda je to 9 kuca jupiter kad si na poslu onda je to 10 kuca kad si sa prijateljima onda je to 11 kuca kad ti je tesko imas muke traume koje sa nikim djelis onda je to 8 kuca kad sanjas opijas se pijes onda je to 12 kuca

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
prakticna primjena kad si kuci sam sa sobom il sa svojima to je 4 kuca kad izadjes napolje u borbu sa svijetom to je 1 kuca mars kad odes u postu obavljas sitne poslove dokumentacij salteri to ti je merkur djevica 6 kuca kad ides npr u trgovinu pijacu onda je to merkur 3 kuca blizanci kad kupujes neke stvari vrijedne koje cijenis onda je to 2 kuca kad zakljcujes ugovore onda je to 7 kuca kad izadjes javno da nesto govoris druzis se pricas onda je to 7 kuca kad odes da na fakultet da polazes ispite ides na neke veceri akademske il kad putujes onda je to 9 kuca jupiter kad si na poslu onda je to 10 kuca kad si sa prijateljima onda je to 11 kuca kad ti je tesko imas muke traume koje sa nikim djelis onda je to 8 kuca kad sanjas opijas se pijes onda je to 12 kuca
npr kad gledas neku zenu pa gledas kakvu narukvicu il lanac ima pa kad gledas joj robu na njoj materijalne stvari i to ti se svdija onda to venera govori iz tebe kad je joj gledas tjelesne atirbute lozis se onda to mars govori iz tebe kad zelis da razgovoras sa njom onda je to merkur kad imate slicna interesovanja i duhovne potrebe onda je to jupiter kad je se mozda plasis zazires od nje to moze biti djelimicno saturn a i mjesec a ako se zaljubis u curu stvarno emocija cista neka uzvisena ono prava ljubav onda to mjesec govori iz tebe

nonaligned

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.998
meni na 28st strelca :lol:
plus prva cela u jarcu

ja nekad mislim da je jaci jarac od strelca na podznaku

a propo teme ja mislim da je lepo imati kompatibilan kombo
mada ubedljivo najinteresantije osobe imaju neke suprotnosti i disbalanse koji daju harizmu

analiticki 12

Zainteresovan član
Poruka
206
meni na 28st strelca :lol:
plus prva cela u jarcu

ja nekad mislim da je jaci jarac od strelca na podznaku

a propo teme ja mislim da je lepo imati kompatibilan kombo
mada ubedljivo najinteresantije osobe imaju neke suprotnosti i disbalanse koji daju harizmu
jarac na podznaku nije jak moze ojacati naravno al da osoba ulaze u sebe radi na sebi jarac samo kroz posao i rad moze da dobije samopuzdanje nikako ga nema kao licnost po rodjenju posebno ako je na podznaku jarac

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.