Najkuratiji smo u Evropi!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I pored toga što je svaki treći Srbin ubeđen da mu je „ponos“ isuviše mali, prema istraživanju androloga dr Save Bojovića, s prosečnom veličinom od 17 centimetara, najkuratiji smo narod u Evropi!!!

http://www.alo.rs/vesti/34609/Najkuratiji_smo_u_Evropi

Znachi , imamo najveci prosechni ***** u Evropi z:mrgreen:
Sta kazu na to osobe koje su taj prosek probale ???:zroll:

Da, ali isto tako neka istraživanja su pokazala da svaki treći pati od impotencije.

Da, ali isto tako neka istraživanja su pokazala da svaki treći pati od impotencije.

To je vas problem a ne nas!!!

Smuva Crnogorac devojku...odvede kuci...do'vate se njih dvoje, vataju se, napale se...krene ona da mu pusi! :-)
a njemu ni makac! Ne mrda...Pusi ona, pusi...ali njemu se ne dize.
Crnogorac je gleda onako s' visine i kaze - a je li djevojko, jel' se tebi ovo cesto desava?!

U tom fazonu ne. Nit me zanima dužina koliko kvaliteta njegove usluge :)
Primjedbe ? A ono.. ka svaki muški volite se napuvat ... :)
Al zato imate žene koje vas dovedu u red. :)

Kako vas bre ne zanima duzina? Sta je sa vama zenama? :-) Kvalitet usluge se podrazumeva...
voli se napuvat? Mislim da sam te razumeo, he, he...pa volimo da se kurcimo sto bi se reklo na srpskom :-) ali vi volite te nase gluposti pa mi to zato i radimo...Uvek je zanimljiviji neki takav nego onaj sto sedi ko devojcica jel' da? Htele vi to priznati ili ne...I znate da je to glupo a ipak vam nekako milo...

Zene nas nikada ne dovedu u red jer one to zapravo i ne zele :-)
POZ

Kako vas bre ne zanima duzina? Sta je sa vama zenama? :-) Kvalitet usluge se podrazumeva...
voli se napuvat? Mislim da sam te razumeo, he, he...pa volimo da se kurcimo sto bi se reklo na srpskom :-) ali vi volite te nase gluposti pa mi to zato i radimo...Uvek je zanimljiviji neki takav nego onaj sto sedi ko devojcica jel' da? Htele vi to priznati ili ne...I znate da je to glupo a ipak vam nekako milo...

Zene nas nikada ne dovedu u red jer one to zapravo i ne zele :-)
POZ

Ne znam za tebe ako misliš da je dužina važnija od tehnike.Po tebi svatko ko ima velikog mora biti dobar ***** samo zbog toga.A možda među kuratima ima loših tehničara

Ne znam za tebe ako misliš da je dužina važnija od tehnike.Po tebi svatko ko ima velikog mora biti dobar ***** samo zbog toga.A možda među kuratima ima loših tehničara

Ne, ne, ne...nisi me skuzila sto bi vi rekli :-) ha, ha, ha...

Vidi, kod nas Srba se tehnika podrazumeva - znaci nema loseg tehnicara!
Sada ostaje samo da se prica o dimenzijama. Eto, to sam hteo da kazem. :-)

A tema uopste nije za obdaniste, daleko bilo...ovo je jako ozbiljna i vrlo osetljiva tema.
I jedan od pametnijih na politici...jer obicno se pljujemo medjusobno, a na ovoj temi se samo zezamo.

***...takav sam...lepse mi sa hrvaticama raspredati o ovome, nego se raspravljati sa Hrvatima ko je koga prvi poceo da kolje.
Na jednoj temi sam vec rekao da neko vise voli ustasu u rovu (cim toliko prica o njima)...a ja vise volim hrvaticu na plazi... :-) Ukusi se razlikuju :-)

I da znas da sam ustanovio sa jednim vasim sunarodnikom (posle visecasovnog klanja na forumu) da bi bilo pametno da mi njima saljemo srpkinje u okupaciju a oni nama - vas Hrvatice. I konacno smo se slozili oko necega :-) Mozda nekad nesto bude od nas.

Eto...pozdravljam vas

Naša vekovna braća 'Rvati su očigledno poludIli, da ne kažem popi**Ili od ljubomore, zavisti i pakosti. Šta da im kažem, mogu samo da im izjavim sućut.

"Braćo Rvati, mogu vam samo izjavit' sućut, ne."

A ako neka Rvatica hoće da joj podarim alamana može al' samo ispod vode, kak' niko ne bi vidio.

thumb

:zskace:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back