Najkraci i najduzi sex?

Koliko vam je trajao najkraci, a koliko najduzi sex? Sprovodili neku anketu medju prijateljima :) pa se naslusah raznih komentara.
Znam da ce biti i dosta lupetanja na temu, ali eto ko hoce nek isprica iskustva..najkraci i najduzi..konkretno sex (znaci od trenutka penetracije, bez predigre..bla bla). Ako je sa kratkim prekidima neka se naglasi.

Ne znam sta da kazem, kad resim da precizno utvrdim trajanje koitusa nadjem se u nedoumici gde da metnem stopericu tako da meni bude jasno vidljiva, a da se ne moze primetiti da svako malo kontrolisem prolazno vreme. Nemam podatke jbg. :(
 
Koliko vam je trajao najkraci, a koliko najduzi sex? Sprovodili neku anketu medju prijateljima :) pa se naslusah raznih komentara.
Znam da ce biti i dosta lupetanja na temu, ali eto ko hoce nek isprica iskustva..najkraci i najduzi..konkretno sex (znaci od trenutka penetracije, bez predigre..bla bla). Ako je sa kratkim prekidima neka se naglasi.

2-5 min kraci. 40 min duzi bez pauza
 
Koliko vam je trajao najkraci, a koliko najduzi sex? Sprovodili neku anketu medju prijateljima :) pa se naslusah raznih komentara.
Znam da ce biti i dosta lupetanja na temu, ali eto ko hoce nek isprica iskustva..najkraci i najduzi..konkretno sex (znaci od trenutka penetracije, bez predigre..bla bla). Ako je sa kratkim prekidima neka se naglasi.

najkraci - 56 minuta
najduzi - 58 minuta
 

Back
Top