Najjaci lik

tab503:
Slažem se. I on je jedan jako dobro odrađen lik.
Setio sam se još nekih: Curian, JC Denton, Guildmaster

Curian (ličnost iz "Kindom Under Fire"): Jako mi se svideo. Jedan jedinstven vitez: pošten, dobar, pravedan, snažan i dobro izgleda. Kao dete sam želeo da budem takav.

JC Denton (ličnost iz "Deus Ex"): Predstavljen je kao jedan agent sa kojim nije pametno ulaziti u konflikt. On je neposlušni pripadnik dobra koji se ponaša kao hladnokrvno biće. Svaka čast onome ko ga je i osmislio i onome ko ga je odglumio.

Guildmaster (ličnost iz "Fable: The Lost Chapters"): Jedan od dva najbolje napravljenih likova koji se pojavljuju u toj igri. Guildmaster (ili upravnik) je tip čoveka koji je otvoren prema svemu i pridržava se mudrosti. Svideo mi se taj lik.
 
Setio sam se :-D :-D
Najaci lik je na Segi: secate se Buggerman-a ( ubija protivnike podrigivanjem, ispustanjem gasova- kuvanjem :-D i gadjanjem slinama) Recite da nije lik... :mrgreen: :mrgreen:
 
e bre lavabo ;) lik ne smes da gledas usko i ukruceno. Budi malo fleksibilan. Kao sto sam rekao hteo sam da kazem i kvadratici iz tetrisa ali sam odustao ipak bi bilo preterano zezanje.
Probaj da shvatis razliku izmedju zezanja i ozbiljnosti.
Inace duke nukem je ozbiljan predlog.
Ali kad pomislim vidis da i ti znas za malog zutog. Pa zar to nije dovoljno da dobije epitet NAJ. Pa svi bre znaju o njemu :)
Bas je baja :)
 
father:
Kate Walker-Syberia

kate2.jpg


Ja mislim i da ona igra u igrici,sta je vec STILL LIFE 2 ja sam presao celu 2,ali dobra je...
Biram nju.. :D
 
tab503:
DUKE NUKEM
Nobody can steal our chick and stay alive
mmmmm Im looking good
what a mess (kad raketom razbuca par protivnika)
i jos mnogo mnogo toga narocito kad peva za mikrofonom :)

definitivno
"I came to kick ass and chew bubble gum...and I am all out of bubble gum" :)
a i pacman nije za bacanje :)
 
Obersturmfuehrer:
definitivno
"I came to kick ass and chew bubble gum...and I am all out of bubble gum" :)
sad si me setio. iscepao sam se. kako sam to mogao da zaboravim
Setio sam se i male korekcije.
u stvari kaze
nobody steal our chicks and lieve (i repetira stoljpi).
A kad ulazi u policijsku stanicu i vidi sto prljavog harija i kaze
do you feel lucky? :)

Jel neko zna sta se desava sa nastavkom? Pre par godina su cak pokazali i male delove nivoa ali onda je sve stalo.
U stvari mozda je bolje i da ne prave nastavak. Legenda se samo jednom pravi.
 
tab503:
e bre lavabo ;) lik ne smes da gledas usko i ukruceno. Budi malo fleksibilan. Kao sto sam rekao hteo sam da kazem i kvadratici iz tetrisa ali sam odustao ipak bi bilo preterano zezanje.
Probaj da shvatis razliku izmedju zezanja i ozbiljnosti.
Inace duke nukem je ozbiljan predlog.
Ali kad pomislim vidis da i ti znas za malog zutog. Pa zar to nije dovoljno da dobije epitet NAJ. Pa svi bre znaju o njemu :)
Bas je baja :)

Ma znam da je sala, nego tabl aj reci nam volis li da gudris s vremena na vrijeme, kao tu noc npr? Nemoj da shvatis ovo kao nesto lose jbg. Dvotacka zatvorena zagrada.
 

Back
Top