Najiritantnije fraze nevaspitane omladine

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Moje licno mišljenje kad kažu ne smaraj time pokazuju manjak inteligencije, vaspitanja i poštovanja 3 u 1
Ima li drugih predloga?

main_intyouthday_1900px.jpg

Poslednja izmena od moderatora:

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.314
Moje licno mišljenje kad kažu ne smaraj time pokazuju manjak inteligensije vaspitanja i poštovanja 3 u 1
Imali drugih predloga?
Ne druzim se nesto sa omladinom sem sa mojom cerkom od 11 godina. Ne slusam sta prica sa drugarima, tako da ne znam, sta je sad aktuelno...
Ne smaraj je stari izraz, stariji od ove omladine... nekad se koristilo i ne gusi...

maybell

Ističe se
Poruka
2.917

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
47.079
Moje licno mišljenje kad kažu ne smaraj time pokazuju manjak inteligensije vaspitanja i poštovanja 3 u 1
Imali drugih predloga?
Ne znam, meni to ne smaraj popunjava tako neke manjkavosti srpskog jezika..
Zamena za to je davis, gnjavis, nerviras, ides mi na ccc...nekako mi neznije zvuci smaras, objedinjuje sve nabrojano.

..u govoru manje vise ali u pisanom obliku mi jako smeta koriscenje ww ch sh. Ponekad i ne mogu da rastumacim
sta je neko hteo da kaze ili recimo kad ne koriste tacku, zarez ili ubacuju engleske reci nepravilno napisane.
..nit znas gde pocinje ni gde zavrsava neka misao.
Recenice ko musaka a ti se citaoce snadji...

Antihejter

Domaćin
Poruka
4.313
Ne znam, meni to ne smaraj popunjava tako neke manjkavosti srpskog jezika..
Zamena za to je davis, gnjavis, nerviras, ides mi na ccc...nekako mi neznije zvuci smaras, objedinjuje sve nabrojano.
Jedna reč zameni čitavu rečenicu.
"Kakav je?"
- "Smor" ili "Smarač" i sve ti je jasno.
U moje vreme bilo bi od "pa nije loš ali..." Pa opis od pola sata :lol:

Ali ipak mi se reč ne sviđa iako je praktična.

Отварач мозга

Primećen član
Poruka
688
mene nervira kad je sve "po difoltu" i znači extra i znači vrh, i "jel ovo realno" me pomalo nervirucka
A mene nervira kad mi neko kaze"Kako me ovo,ovaj,ova nervira"."Najvise me nervira..."Ne mogu da podnesem,razumem...."
Nadjes posao,nadjes i hobi,nadjes i srodne duse(najteze,jer te i one pomalo nerviraju,ponekad),i prestanes da izgovaras takve recenice.Eto