Najgori sex do sada...

dreamy_goca:
Najgori-prvi put...noc mature,u kolima,nisam htela,nije bilo silovanje zato sto mi je bio decko...bila sam trezna sto je najgore...boli a on nece da stane...navalio...umirem...kao vecnost,zatvorila oci,placem i cekam da stane...


...mnogo je vremena proslo dok nisam prezivela...dok nisam naucila kako lepo moze da bude
Goco, jeste, bilo je, kakve veze ima ko je i sta je, ako je bez tvog pristanka? Zao mi je sto se ovakve stvari dogadjaju, ali u svakom slucaju, ne treba da ostanu nekaznjene, ej bre. Veliki pozz
 
jednom mi se smucilo kako se tip ljubio. a zbog njega sam raskinula sa deckom sa kojim sam bila skoro godinu dana, i posla sa njim jer mi stvarno mnogo svidjao. i smuvamo se. ljubio se tako uzasno, par nekih bezveznih uzasnoh poljubaca, onako histericnih, i odmah poceo da me vata za d.upe. ja ustanem i odem, zavrsim pricu sa njim i pomirim se sa deckom:)
 
A, pa ja sam se samo jednom zeznula i najpre se zaljubila, a posle par meseci bio seks (bila mlada & neiskusna) pa mi je to trasiralo citav kasniji zivot, a sa njim nikad nije bilo bolje. Posle toga, najpre bato da vidimo shta umesh i chime raspolazesh, pa onda idemo dalje. Mushkarci bi definitivno morali da zavrshe obuku negde do 20-te godine i da dobiju yebachki sertifikat pre nego shto se upuste u seks :)
 
Vesela_zena_beogradska:
A, pa ja sam se samo jednom zeznula i najpre se zaljubila, a posle par meseci bio seks (bila mlada & neiskusna) pa mi je to trasiralo citav kasniji zivot, a sa njim nikad nije bilo bolje. Posle toga, najpre bato da vidimo shta umesh i chime raspolazesh, pa onda idemo dalje. Mushkarci bi definitivno morali da zavrshe obuku negde do 20-te godine i da dobiju yebachki sertifikat pre nego shto se upuste u seks :)
Auuu, pa to neki obrnuti proces?
Da, citao sam o tome, prvo krenes od resenja za koje tvrdis da je tacno pa onda ides u rikverc dok ne dodjes do onoga sto je bilo pitanje.
Ovo ispade neka teska kvantna mehanika...
 
Vesela_zena_beogradska:
Pa i ti si naporan sa tim nebulozama od prostoprosirenih rechenica pa me boli uvo, povremeno procitam, povremeno preskochim, big deal.
Nije stvar u tome šta pišeš, već ko piše. Imaš 40+ godina, muž te je napustio i sad lečiš komplekse na forumu. Ima još takvih forumašica, ali njihovi postovi sadrže mnogo više od "...****** sam se sa dva crnca, svaki ima plajvaz od 27m, a kad su oni završili doyebala sam se sa ri extra size vibratora, jel njih ta dva crnca nisu dovoljna za moju ogromnu pičketinu..." U stvari, piši šta hoćeš, ja ti sam ilustrujem kako izgleda.

Over 'n out.
 
Apsolutno nije bitno ko je koga ostavio... eeeeeee upravo mi nadošla neka teorija.... bio ti je prvi i jedini... bili ste u braku 20 god.. loš sex.. mogutje i neko maltretiranje... varanje sa njegove strane i sl...i sad si se raspomamila kad si osetila drugi tuki.....
HeHeHeHeHe.... zovite me Maki - Genije :lol:
 
Za mene je najgori sex kada kreneš da krešeš bez realne volje za tim. Em gledaš da odradiš, em ne uživaš valjano. Još jedan vid je i kada ti se učini da hoćeš, a onda na pola puta krešeš da bi kresao, ili pokazao njoj da uživaš, a tebe saplela neka misao pa ti neda mira. Eto to je to.
 
Vesela zena beogradska: "A, pa ja sam se samo jednom zeznula i najpre se zaljubila, a posle par meseci bio seks (bila mlada & neiskusna) pa mi je to trasiralo citav kasniji zivot, a sa njim nikad nije bilo bolje...."

sta si ti nama ovde rekla - prvo da si dugo (godinama?) bila glupa i/ili nepostena prema sebi i partneru, a da si se zatim pretvorila u sebicnjaka...

Vesela zena beogradska: "Mushkarci bi definitivno morali da zavrshe obuku negde do 20-te godine i da dobiju yebachki sertifikat pre nego shto se upuste u seks :)"

a za koliko tih sa sertifikatom cenis da bi ikada htelo da ima seks sa tobom?

gruba sam prema tebi zato sto ne volim da gledam kako neko sere po muskarcima tako. zbog mog brata, zbog svih mojih prijatelja, i zbog muskaraca koje sam volela i koje volim.
 
SiIent Bob:
Nije stvar u tome šta pišeš, već ko piše. Imaš 40+ godina, muž te je napustio i sad lečiš komplekse na forumu. Ima još takvih forumašica, ali njihovi postovi sadrže mnogo više od "...****** sam se sa dva crnca, svaki ima plajvaz od 27m, a kad su oni završili doyebala sam se sa ri extra size vibratora, jel njih ta dva crnca nisu dovoljna za moju ogromnu pičketinu..." U stvari, piši šta hoćeš, ja ti sam ilustrujem kako izgleda.

Over 'n out.
Bobe legendo :D
 
Apsolutno nije bitno ko je koga ostavio... eeeeeee upravo mi nadošla neka teorija.... bio ti je prvi i jedini... bili ste u braku 20 god.. loš sex.. mogutje i neko maltretiranje... varanje sa njegove strane i sl...i sad si se raspomamila kad si osetila drugi tuki.....
HeHeHeHeHe.... zovite me Maki - Genije

Wrong. Medjutim, bespotrebno je da objashnjavam nekome ko je tek omirisao zivot, i posmatra ga iz sasvim drugog ugla, kako i zashto se ljudi razvode. Postoji 101 razlog za to, a ovo shto nabrajate su filmski razlozi, valjda za druge i ne znate. E, a zashto on mora da vara, on mora da ostavi zenu? Zaista .. sindrom malog Perice ...


Nije stvar u tome šta pišeš, već ko piše. Imaš 40+ godina, muž te je napustio i sad lečiš komplekse na forumu.


Da, pa shta? I pisac prestane da pishe kad napuni 40, jel da? Ma ne, pishu samo oni od 20-30 godina, a ostali mogu komotno da se ubiju jer su napunili 40 i kobajagi ih je muz napustio i blabla. Takve proizvoljne i glupave nebuloze izlaze iz mozga nezrelog a zlog choveka. A na ovom forumu teshko da moze ishta da se izlechi :)


sta si ti nama ovde rekla - prvo da si dugo (godinama?) bila glupa i/ili nepostena prema sebi i partneru, a da si se zatim pretvorila u sebicnjaka...

Recimo. Ne bih rekla glupa i neposhtena, ali mlada i neiskusna. Isto koliko i pola ovog foruma sada. Uostalom, nadovezala sam se na tekst od Novalste, pa bi bilo pozeljno da se prochita hronologija, a ne da se izvlachi iz konteksta. E pa shodno tadashnim godinama i greshkama - sada komentarishem iz sasvim drugog ugla, mada je chinjenica da se najbolje uchimo na svojim greshkama, pa otom-potom, pisacete i vi neshto drugachije, od onoga kako sada rezonujete, kasnije. Inache, svi smo mi sebichni, ovako ili onako, pre ili kasnije.

a za koliko tih sa sertifikatom cenis da bi ikada htelo da ima seks sa tobom?

Ovo je bespotrebno pitanje jer nema zene koju nekad neko nije zeleo da zvekne, sa ili bez sertifikata.

Kao drugo, ja sam iza rechenice u vezi sertifikata postavila smajli, pa se moze reci da sam se nashalila. Medjutim, u svakoj shali ima i neshto istine, pa tako i u ovom sluchaju, da, bilo bi super da se dodeljuju sertifikati. To nije nishta neuobichajeno medju nekim narodima, gde se mladici druze sa zenama, a devojke sa starijim mushkarcima, i prosto je to tako normalno i prema kodeksima te zajednice. Tako je bilo i ranije, u Indiji, Japanu, Kini ... a koliko znam i danas se u svetu (zapadu) otvaraju shkole za devojke i zene gde se one obuchavaju kako da zadovolje sebe i njega. A zashto ne i obratno, pa mushkarci nisu rodjeni sa umecem vodjenja ljubavi i to shto imaju kitu ne znachi da umeju da je koriste na obostrano zadovoljstvo.

gruba sam prema tebi zato sto ne volim da gledam kako neko sere po muskarcima tako. zbog mog brata, zbog svih mojih prijatelja, i zbog muskaraca koje sam volela i koje volim.

Svi smo mi nechije sestre i braca :) Pa i oni najgori (u svakom smislu) su nechija braca. I onaj shto je silovao onu devojku sa topika ispod je nechiji brat. Ovde kao da samo ja serem po mushkarcima, jel da? I po zenama se ovuda se.re pa cutish.
 

Back
Top